Price iz ordinacije iliti ko je tu pacijent...hehehehe...

Nesi

Domaćin
Poruka
3.767
Eh, posto radim tamo gde radim, nagledala sam se svega i svacega, pa mi eto pade na pamet da bi mogli razmenimo iskustva sa ove i sa one strane :lol:. E majke mi, kol´ko pacijenata seta ovim gradom...:twisted:

Evo primer jedan:
Sedim ja s koleginicom u neke kasne sate i zacuje se neka buka po hodniku. Izadje koleginica i vrati se brze nego sto je izasla. Jao kaze neko nesto lomi ja ne smem da izadjem. Pa reko sta ima da izlazis tu je obezbedjenje, pa nek se zabave...
Proslo neko vreme, kad dolaze tri momka. Jednom od njih skroz krvava glava, on onako uznemiren, a ja treba da mu vadim krv :?. Obicno izbacim pratnju napolje da mi ne prave guzvu, al` sad reko` bolje da ostanu tu da ga smiruju i da mi pomognu. I taman ja tako razmisljam, kad jedan od ta dva "pomocnika" prodje iza mojih ledja, ode do aparata na kome se rade krvne i slike i kaze: U je.bo te, sto vam je dobra muzika! :shock:
Dal` treba da kazem da sam ih sve izbacila napolje u sekundi :lol:. Posle sam videla da je taj tip sa krvavom glavom u stvari glavom razbio staklo na vratima jedne od ambulanti koje je debelo oko 3-4mm :shock:.

Ali to nije kraj...
Vec mi zaboravile na sve, proslo ko zna kolko vremena, koleginica otvorila prozor da popusi, kad eto ga jedan od te trojice na prozoru :shock:. Kaze samo da vam se javim i nadam se da se necemo vise videti u ovom zivotu. A moja koleginica koja se otprilike zakacila ko macka za plafon, posto je ovaj isterao iz pameti, kad se pojavio, kaze: Ma ne trebas mi ni u sledecoj reinkarnaciji! :lol: :lol: :lol:
 
E, a pre neku smenu, ulazi meni pacijent i kaze: Ja sam Sinisa a ti?
Ja ga pogledam, iskuliram i nastavim da radim.
Kaze on opet: Ja sam Sinisa a ti?
Ja kazem: Ti si pacijent!
Pa dobro kaze, ja sam mislio da bi mogli malo bolje da se upoznamo. Znas ja sam se uplasio, pa bi mogla ti da me malo tesis :x.

Mislim, ovo je moglo da ide i na LjiS u temu najljigavije muvanje :evil:
 
capro:
Pa tebi ne treba prekvalifikacija za psihijatriju. Price su ti super. Napisi kad bude nesto novo mozes i na pp. Pozdrav Capro
ps. zovi na basket kad se ukaze prilika
:wink:

Ehehehhe...
Sred bela dana...mi u podrumu...tako da je i danju noc :-( i cujes vrisak! Istrcava koleginica a oko nje leprsa slepi mis :shock:. E znas koja je jurnjava nastala po laboratoriji...:lol:
A onda sefovica resi da uzme stvar u svoje ruke :!:. Pozove ZOOVRT :lol: i kaze: IMAMO SLEPOG MISA U LABORATORIJI, sta da radimo! A sa one strane sleduje mrtav ladan odgovor: Jel` imate vi tu neko musko? :lol: Nek ga uhvati i izbaci napolje. :lol: :lol: :lol:

P.S. A za basket sam ti obecala...jos nismo krenuli, bice :wink:
 
Nesi:
E, a pre neku smenu, ulazi meni pacijent i kaze: Ja sam Sinisa a ti?
Ja ga pogledam, iskuliram i nastavim da radim.
Kaze on opet: Ja sam Sinisa a ti?
Ja kazem: Ti si pacijent!
Pa dobro kaze, ja sam mislio da bi mogli malo bolje da se upoznamo. Znas ja sam se uplasio, pa bi mogla ti da me malo tesis :x.

Mislim, ovo je moglo da ide i na LjiS u temu najljigavije muvanje :evil:

Pa možda je čovek stvarno mislio...Pre neku godinu, vadi meni krv jedan medicinski brat i dok je procedura bila u toku čovek počinje rafal pitanja:'Koliko imaš godina?' ?Jel' studiraš nešto?' 'A jel si udata?' Meni je bilo dovoljno moje muke, i dreknem na njega u fazonu : pa dobro čoveče jel si ovde našao da me muvaš, a on dobrica kaže:'Ma ne, ja reko' da ti malo pomognem da se opustiš vidim da ti je frka zbog igle' ...O blamage....
 
*misutka*:
Pa možda je čovek stvarno mislio...Pre neku godinu, vadi meni krv jedan medicinski brat i dok je procedura bila u toku čovek počinje rafal pitanja:'Koliko imaš godina?' ?Jel' studiraš nešto?' 'A jel si udata?' Meni je bilo dovoljno moje muke, i dreknem na njega u fazonu : pa dobro čoveče jel si ovde našao da me muvaš, a on dobrica kaže:'Ma ne, ja reko' da ti malo pomognem da se opustiš vidim da ti je frka zbog igle' ...O blamage....

Ma da a oni sve naivni...
Pre jedno godinu, mozda malo vise, dodje tip da mu vadim krv iz vene. Ja pogledam ruku, ono lose vene, ne vide se uopste i kazem mu dajte mi drugu da pogledam. Kaze on meni: Oces da ti dam trecu? :evil:
A ja onako kako sam drzala iglu u ruci, rekoh: Molim, jeste rekli nesto?
Nnne nista!
Tako sam i mislila!
Da bi kolega koji je vec krenuo da intervenise, kad je cuo, tamo iza paravana umro od smeha. :wink:
 
chokolada:
Nesi:
Ili...
Ulazi baba sa uputima za vadjenje krvi i analizu urina i nosi praznu casicu za urin - koleginica joj kaze prvo dajte urin pa cemo onda da vam izvadimo krv...I dok smo se nas dve snasle, baba je ladno cucnula pored vrata i popisala se u sred laboratorije :shock:.
Laaaaaaaaaaaazes :lol: :lol: :lol:
I sta ste vi onda? :lol:

Ma delimicno je potrefila u casu, a za onaj drugi deo su joj cistacice ispozdravljale rodbinu...:wink:
 
Nesi:
chokolada:
Nesi:
Ili...
Ulazi baba sa uputima za vadjenje krvi i analizu urina i nosi praznu casicu za urin - koleginica joj kaze prvo dajte urin pa cemo onda da vam izvadimo krv...I dok smo se nas dve snasle, baba je ladno cucnula pored vrata i popisala se u sred laboratorije :shock:.
Laaaaaaaaaaaazes :lol: :lol: :lol:
I sta ste vi onda? :lol:

Ma delimicno je potrefila u casu, a za onaj drugi deo su joj cistacice ispozdravljale rodbinu...:wink:
Što joj niste dale levak ebote :lol: :lol: :lol:
 
Colonoscopies (pregled rektalnog trakta ili ti "tamo gde sunce ne sija - prim.aut.)

A physician claims these are actual comments from
his patients made while he was performing Colonoscopies:

1. "Take it easy, Doc, you're boldly going where no man has gone before."

2. "Find Amelia Earhart yet?"

3. "Can you hear me NOW?"

4. "Are we there yet? Are we there yet? Are we there yet?"


5. "You know, in Arkansas, we're now legally married."

6. "Any sign of the trapped miners, Chief?"

7. "You put your left hand in, you take your left
hand out. You do the Hokey Pokey...."

8. "Hey! Now I know how a Muppet feels!"

9. "If your hand doesn't fit, you must acquit!"

10. "Hey, Doc, let me know if you find my dignity."


and THE best one

11. "Could you write me a note for my wife, saying that my head is not, in fact, up there?"
 
Nesi:
*misutka*:
Pa možda je čovek stvarno mislio...Pre neku godinu, vadi meni krv jedan medicinski brat i dok je procedura bila u toku čovek počinje rafal pitanja:'Koliko imaš godina?' ?Jel' studiraš nešto?' 'A jel si udata?' Meni je bilo dovoljno moje muke, i dreknem na njega u fazonu : pa dobro čoveče jel si ovde našao da me muvaš, a on dobrica kaže:'Ma ne, ja reko' da ti malo pomognem da se opustiš vidim da ti je frka zbog igle' ...O blamage....

Ma da a oni sve naivni...
Pre jedno godinu, mozda malo vise, dodje tip da mu vadim krv iz vene. Ja pogledam ruku, ono lose vene, ne vide se uopste i kazem mu dajte mi drugu da pogledam. Kaze on meni: Oces da ti dam trecu? :evil:
A ja onako kako sam drzala iglu u ruci, rekoh: Molim, jeste rekli nesto?
Nnne nista!
Tako sam i mislila!
Da bi kolega koji je vec krenuo da intervenise, kad je cuo, tamo iza paravana umro od smeha. :wink:
Pa uopste nisu normalni, jer ako ustanes pa im zavalis jednu dandaru onako odozgo i to sve sa tvojim dobrocudnim osmehom odmah ce zaboraviti ko ih je puko. :)
 

Back
Top