Kako podesiti slusalice?

nidzesi

Primećen član
Poruka
925
Mozda ovo nije pravo mesto gde da stavim ovu temu ali neka bude premestena...


Moj problem je ovakav:

Imam slusalice i mikrofon na njima. Slusalice su ukljucene u graficku i mikrofon takodje(onde gde imaju tri ulaza : line in, zvucnik ili slusalice i treci mikrofon)!

E sad imam Intel Ham voice and fax modem i podesena je linija i sve to ali hocu da kad me neko zove ne moram da podizem slusalicu nego da se preko kompa javim (to jest preko slusalica i mikrofona)!

Trebao bi mi savet za naziv program (ako ima neki sa net-a) i pomoc oko podesavanja!


Hvala :!: :!: :!:
 
To moze da se uradi sa Modem spy programom.
Ja sam ga skinuo samo da bi neke razgovore imao sacuvane (nisam spijunirao nikoga majke mi).

Ali pored toga mogu se za njega skinuti razni plug-inovi koji ti omogucavaju i da pricas, kao i sekretaricu i jos poneki dodatak

E sad zaista mi nije jasno odakle ti ta tri ulaza na grafickoj :lol: :lol:
 
Jel imas na modemu ulaz i izlaz za zvuk?
Ako imas probaj tu da ukljucis.
Ja sam imao pre neki program za fax pa sam preko njega mogao da pricam. Ne mogu da se setim imena, ako se setim javicu ti!
Proguglaj maol, male su sanse , ali probaj!?
 
Ljudi ja pored modema imam izlaze (tj. na samom modemu) ali ja hocu da cujem (kada ne telefoniram) ostale zvuke iz windows-a (npr. muziku, zvuk kada igram igre...) ali ne znam da li je to moguce ako slusalice i mic ukljucim u modem???
 
Jel sa tim programom "modem spy" moraju slusalice da budu ukljucene u modem da bi se pricalo preko njih i da bi se snimali razgovori? Jer ja imam Intel 537 data fax voice v.92 modem ali nemam nigde na njemu izlaz za slusalice???
 
nidzesi:
Ljudi ja pored modema imam izlaze (tj. na samom modemu) ali ja hocu da cujem (kada ne telefoniram) ostale zvuke iz windows-a (npr. muziku, zvuk kada igram igre...) ali ne znam da li je to moguce ako slusalice i mic ukljucim u modem???
mozes pomocu nekog programa ali mu ne znam ime. pomocu njega ti softverski slusalice sa zvucne premestis na modem ISTOVREMENO.

za ulaze:
sve zavisi od modela modema i od toga da li je integrisan.
 
urospo:
Jel sa tim programom "modem spy" moraju slusalice da budu ukljucene u modem da bi se pricalo preko njih i da bi se snimali razgovori? Jer ja imam Intel 537 data fax voice v.92 modem ali nemam nigde na njemu izlaz za slusalice???
Ne, u samom programu podesavas ulaz i izlaz.
Slusalice idu u zvucnu (ne u graficku :) ) i posle samo treba sve da se podesi u programu.
 

Back
Top