prevare
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: prevare

Zainteresovan član devojcurak (avatar)
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano prevare

Sta ukazuje na prevare, odnosno na ljude koji su skloni njoj?!
    Sta da gledam u natalnu kartu?!
    Koje planete..koje aspekte...koju kucu, koji znak?!
    Poslednji put ažurirao/la EIIe : 29.03.2009. u 20:16

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.07.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Ja sam negde pronasla ( za sebe ) 6. kuca (svakodnevni zivot) u Strelcu : zrtva prevara... Recimo to. Za planete, aspekte itd. ne znam.

Početnik
    Učlanjen
    14.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

prati neptun ili pluton

Učlanjen
    24.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio A_W
    prati neptun ili pluton
    ....
    ovako ima neptun u I kuci u skorpiji i pluton u XI u devici...

Početnik
    Učlanjen
    14.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

jao devojchurak prvo kad sam procitala prevara ni na kraj pameti mi nije bilo da mislis na ljubavnu prevaru...skoro sam opljackana i to mi je prvo palo na pamet kad si spomenula prevaru .
    izvini prati mu petu kucu to su veze i vladara pete u aspektima...
    sa neptunom u 1 ili na ASC, vrlo verovatno da nemas pravu sliku o njemu, nije sve onako kako izgleda

Učlanjen
    24.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

jao devojchurak prvo kad sam procitala prevara ni na kraj pameti mi nije bilo da mislis na ljubavnu prevaru...skoro sam opljackana i to mi je prvo palo na pamet kad si spomenula prevaru .
    sa neptunom u 1 ili na ASC, vrlo verovatno da nemas pravu sliku o njemu, nije sve onako kako izgleda
    V kuca mu je u ribama
    Sunce je u V kuci u ribama a tu je i hiron!

sanja
    Guest

Podrazumevano

znaci, kome je to u toj kuci, taj je garant svaler.
    kome nije, nema sanse da postane.
    ja sam mislila da to zavisi od hormonskog statusa, i obostrane zelje "preljubnika".

Učlanjen
    24.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio devojcurak
    V kuca mu je u ribama
    mesec je u V kuci u ribama a tu je i hiron!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

U natalnoj karti na prevaru ukazuje neptun,pluton,i uran.Losi aspekti ovih planeta sa venerom,mesecom i marsom uvek ukazuju na prevare.Treba posmatrati odakle dolaze te planete iz koje kuce,jer tada ukazuju na vrstu prevare.Ako su u 2 kuci ili vladari 2 kuce ,ukazuju na neke prevare vezane za novac i imovinu,ako su vladari 5 kuce,prevare u ljubavi i predbracnim vezama,vladari 7. kuce ili u 7.kuci ukazuju na prevare u braku ili partnerstvima .Recimo los aspekt venere i urana ,ukazuje na paralelne veze.Ako je u sve to ukljucena 12.kuca ili vladar 12.ukazuje na tajne veze.venera u 12.ukazuje na tajne veze,takodje.Neptun u 7 kuci ukazuje na prevare bracnog partnera… u 5 kuci takodje..Uran u 5.kuci donosi potrebu za sto vise veza,slobodnih,paralelnih…ima tu jos mnogo toga.Osoba sa neptunom u 1.kuci je osoba koja se predstavlja lazno,kao da ima masku,bitno je odakle dolazi taj neptun ako je vladar 5.onda sigurno ukazuje na neku tajnu ljubav…

U sinastriji se takodje sve te planete posmatraju.Saturn ce uvek doneti vernost narocito ako izmedju partnera neciji saturn pravi povoljan aspekt sa venerom,mesecom,suncem ili marsom ili mesecevim cvorovima..Kada u uporednoj astrologiji merkur jedne osobe u losem aspektu sa neprunom druge ,uvek ce govoriti o tome da osoba ciji je neptun ,laze i vara osobu ciji je merkur.A kakve su to lazi,reci ce nam kuca odakle dolazi taj neptun.Ako je 6. kuca ili 10.onda ce lagati o poslu,profesiji…Takodje je to slucaj i sa venerom ,marsom ,mesecom i suncem u losem aspektu sa neptunom.Itd….
    Moj slucaj je da sam bila u vezi sa jednim deckom i uradila mu analizu natalne i videla da je sklon paralelnim vezama,vladar 5. i 12. kuce venera u egzaktnom kvadratu sa uranom u 5 kuci.I na kraju se uspostavilo da sam bila u pravu,paralelno sa mnom imao je jos jednu devojku,sa mnom 10 meseci a s njom 9. :shock: javi se na pp ako hoces…malo analizu natalne karte
    :wink:

Početnik Staska (avatar)
    Učlanjen
    26.04.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ljubavnik u zenskom horoskopu

Zanimaju me aspekti koji mogu nagovestiti postojanje ljubavnika - mislim na tajnu paralelnu vezu, u zenskom horoskopu.
    Da li aspekt konjukcije Venere i Jupitera ima neke veze sa tim? Pogotovo ako je ta konjukcija u dobrom aspektu sa vladarem 5-te kuce...

Primećen član Mady (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Ljubavnik u zenskom horoskopu

Citat Original postavio Staska
    Zanimaju me aspekti koji mogu nagovestiti postojanje ljubavnika - mislim na tajnu paralelnu vezu, u zenskom horoskopu.
    Da li aspekt konjukcije Venere i Jupitera ima neke veze sa tim? Pogotovo ako je ta konjukcija u dobrom aspektu sa vladarem 5-te kuce...
    Nećemo se oslanjati na 1 aspekat već na kompletnu sliku natalne karte, tranzite i solarnu kartu.
    Da je kao što si počela osudili bi za neverstvo gomile žena i devojaka.

Pre svega Venera koja je u strastvenom znaku [Škorpion mi pade na pamet, nekako ]i lošem dignitetu pa ona ne misli na posledice svojih postupaka jer je vode strasti. Venera u Blizancima se takođe "igra" pa je među nevernima, u Lavu podleže lepim obećanjima, skupim poklonima i sjajnom provodu, u Vagi slatkim pričama a u Strelcu je i sama avanturista ali to ne smatra prevarom. U Vodoliji bi se "otvorila" samo prijatelju/ima.

Horoskop bi morao biti vazdušnog ili vatrenog temperamenta a Venera ugrožena Neptunom, možda u XII polju sa Suncem ili Marsom u konjunkciji, možda i vladarom XII ili VIII polja.

Dođosmo do čiste improvizacije "horoskopa prevare" :wink: možda je bolje pogledati kartu devojke za koju se piatmo da li je sklona prevarama ili ne.
    Poslednji put ažurirao/la EIIe : 24.11.2008. u 17:16 Razlog: brisanje linka

Početnik Staska (avatar)
    Učlanjen
    26.04.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ljubavnik u zenskom horoskopu

Mady hvala na odgovoru, Venera je naravno , u Skorpiji na 7 stepenu...i vladar je 11 u 11, u konjukciji sa Jupiterom 5 stepen koji dolazi iz prve kuce u kojoj je Strelac umetnut. Ima egz.sekstil sa Marsom iz Device koji je vladar 5-te.
    Pitanje je postavljeno jer je u solaru Venera ponovo u Skorpiji na 3 stepenu u 5 kuci i gradi trigon sa Uranom iz 10-te. Uran u solaru vlada 3 kucom. U solaru je i Jupiter u 5 ali nije u konjukciji a Venera osim trigona sa Uranom gradi kvadrat sa Mesecom i Saturnom i trigon sa ASC.
    Venera je u solaru vladar 5 u 5 i vladar 12 u 5!

anakin
    Guest

Podrazumevano

a meni, a meni??? venera u ovnu u cetvrtoj kuci, konjukcija sa merkurom, opozicija pluton, trigon neptun, trigon ascedent?
    acs u strelcu....
    znak ovan....
    mesec u lavu...(osma kuca)

zar nije bitan mars u zenskom horoskopu?
    mars u ribama, druga kuca, trigon uran....

Primećen član Mady (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Naravno da je važan ako si muško.

Za devojke, žene... ne postoji dovoljno loša pozicija Marsa koji da je uvuče u tajnu ljubavnu priču ukoliko to u njenoj natalnoj karti već ne egzistira kao predispozicija. Ako ona kroz život nije sklona prevarama, ako je moralna i fiksna i snažan izazov će proći samo kao potencijal.
    Poslednji put ažurirao/la EIIe : 24.11.2008. u 17:16 Razlog: brisanje linka

anakin
    Guest

Podrazumevano

ali ja sam zenskoooo.......(sto se po nicku da provaliti, zar ne?)....hihihi...
    ok, sad mi reci nesto za moju veneru.....

Učlanjen
    24.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano kako videti...prevare ili sklonost ka prevarama u natalnim kartama?

Na sta najvise da se fokusiram?
    Mars, merkur, venerue!?
    Poslednji put ažurirao/la EIIe : 10.01.2009. u 02:40 Razlog: izmena naziva teme i uvodnog posta
    ja....

Elita gost 36952 (avatar)
    Učlanjen
    28.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: kako videti...

Citat Original postavio devojcurak
    ....prevare ili sklonost ka prevarama u natalnim kartama?
    Na sta najvise da se fokusiram?
    Mars, merkur, venerue!?

opozicija i kvadrat Venere i Neptuna

Domaćin Sokolica_M (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano Re: Sexualnost/homosexualnost u natalnoj karti

Da vas pitam - a da li se može videti iz karte da li će u braku neko prevariti supružnika?
    ''Došlo je, čini mi se, vreme da se uputim u krilatost...''

Iskusan immph (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    109

Cool Re: Sexualnost/homosexualnost u natalnoj karti

Da

Učlanjen
    26.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano Re: Sexualnost/homosexualnost u natalnoj karti

Citat Original postavio immph Pogledaj poruku
    Da
    He, he. Meni je Venera u znaku Riba u desetom polju, da li to nešto govori u tom smeru?

Mislim, imam li potencijala?

Pošto u poslednje vreme, primetila sam, mnogo volim paralelizme (a sve GI volim ), pa ne znam da li mi je to neka maštatorska, prolazna faza ili početak ispoljavanja moje suštine?

Učlanjen
    26.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano Re: prevare

A ne znam da pročitam peta i šesta kuća u čemu su mi.

Učlanjen
    26.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano Re: prevare

J.b.m. li ga šta sam napisala. Pogledaj, kolega, kartu, i reci šta čeka izabranika moga.

Ističe se
    Učlanjen
    06.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Vara ili ne vara

Radeći i na call centru stalno dolaze ljudi sa pitanjima da li me on ili ona vara, kakva je situacija kod nas. Itd. Međutim da li je netko sklon varanju ili nije spada u najlakšu kategoriju računanja u horoskopu.

Uzmimo za primjer prvo žene. Dakle da li određena žena vara.

Jedna od najvećih zabluda koja postoji je da je Venera u Ovnu sklona varanju. Naprotiv, to je Venera koja će vas najrjeđe prevariti. Personifikacija žene u njenom horoskopu uvijek ide kroz Veneru. A Venera u Ovnu onog momenta kada identificira svog muškarca (ovan-mars) nema definitivno nikakvu sklonost prema varanju.

Ono što pod broj 1 dovodi u sumnju da je netko sklon prijevari je jaka venera. Dakle Vaga i Bik , te posebno Ribe kad su u pitanju žene.

To je Venera usmjerena na sebe.

E sad ne bi bili pošteni kad bi išli na to i rekli aha netko ima Ve u BIku pa sad vara.

Međutim ako netko ima veneru u ribama, pa još neaspektiranu tada je osoba sigurno sklona varanju. Venera u Ribama na vrhu 5 je čista slika osobe koja vara.

Netko vara mislima ako ima ovakvu veneru, ali hoće li prevariti o tome govori dispozitor. U Biku i Vagi dispozicije nema ali u Ribama ima. Ima i u Blizancima.

Načelnu sklonost varanju donosi i jako 11 polje kao 5 polje od 7. Ljubav izvan braka a dok je osoba u braku.

Venera u Vodenjaku po mojoj praksi generalno nije nešto bitno sklona prijevari. Vjerojatno iz razloga što Vodenjak i 11 polje nemaju potpunu analogiju.

osi 5 i 11 govore o sklonosti varanja.

Ako govorimo o aspektima napeti odnosi venere i saturna definitivno donosi ne samo varanje nego i perverziju u ženskom horoskopu. Kvadrat Venere i Saturna definitivno nosi varanje ako je Venera jača od Saturna ili pogotovo ako je u sjedištu.

to je zasada to ima još materijala, evo palo mi na pamet pa ćemo nastaviti.

Primećen član bvssv (avatar)
    Učlanjen
    10.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano Re: Vara ili ne vara

a kakva iskustva imas sa Ve u skorpiji?
    (sa recimo Ma u vagi
    )

ja sam primetila da su cesto krajnosti
    od totalnog celibata do najgoreg promiskuiteta
    nema sredine
    Poslednji put ažurirao/la bvssv : 08.10.2009. u 19:28

sbojana nije na forumu
    Kada zelis nadjes nacin, kada ne zelis nadjes opravdanje!
    Aktivan član sbojana (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: Vara ili ne vara

Ajde sad uzmi za primer muskarce. Jel su isti aspekti kao kod zena ili ne?

Slične teme

1. PREVARE
    Autor Mina 93 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 179
    Poslednja poruka: 04.08.2007., 14:39
  2. prevare
    Autor MirjanaZ u forumu Muškarci
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 10.12.2004., 20:05
  3. prevare
    Autor JSP u forumu Arhiva
    Odgovora: 12