cmicak

offer

Početnik
Poruka
35
Ima li neki doktor koji moze da mi pomogne oko cmicka.Na jednom oku sam imao cmicak i posle stavljanja raznih kapi i masti(Korticin,Marocen,Aciti boriciti...) nisam uspeo da ga izlecim i morao sam da idem na operaciju kapka.Sada mi se cmicak pojavio i na drugom oku i ponovo sam mazao masti i kapi ali mi to nije pomoglo pa sada moram ponovo na operaciju.Zna li neko neku efikasnu mast ili kapi koje bi mi pomogle.Jer nije resenje svaki put da idem na operaciju.Vadio sam bris i bio je uredu.
Nadam se da neko ima pravo resenje.
Unapred hvala!
 
offer:
Ima li neki doktor koji moze da mi pomogne oko cmicka.Na jednom oku sam imao cmicak i posle stavljanja raznih kapi i masti(Korticin,Marocen,Aciti boriciti...) nisam uspeo da ga izlecim i morao sam da idem na operaciju kapka.Sada mi se cmicak pojavio i na drugom oku i ponovo sam mazao masti i kapi ali mi to nije pomoglo pa sada moram ponovo na operaciju.Zna li neko neku efikasnu mast ili kapi koje bi mi pomogle.Jer nije resenje svaki put da idem na operaciju.Vadio sam bris i bio je uredu.
Nadam se da neko ima pravo resenje.
Unapred hvala!
Ne znaci da cete i sad ici na operaciju, malo pozitivno razmisljajte. :)
Nije stvar u samom cmicku nego u Vama, prosto postoje osobe kod kojih se taj problem ne moze resiti mastima odnosno lokalnom terapijom.
Ali opet ponavljam ne znaci da cete i sada ici na operaciu, mozda ce se ovaj put stanje srediti bez hirurgije.
Pozdrav!
 
Postoji tkz.cuvarkuca,kazu da je vrsta kaktusa,ima
listice koji su puni soka.
Uzme se jedan listic ili dva,skine se kozica i privije na mjestu gdje je pocelo crvenilo,znaci
prije nego se formira izraslina.
Probaj,meni je pomoglo toliko puta...
 
Zar bih ja predlagala nesto sto je opasno,to je
biljka koja moze i da se konzumira kao aloja,
uopste nije stetna i ispitana je .
Toliko puta mi je pomogla bas za crvenilo ociju,cak
se koristi i za usi.
Doktorice,"razumna"kad nam ne pomogne medicina tu je priroda,kojoj se vratimo cesto kad nema adekvatnih
rezultata.
 
E da ste svesni kojoj opasnosti izlazete svoje telo ne bi tako ni radili ni govorili.
Koliko god nesto imalo lekovita svojstva postoji i pravi nacin upotrebe a to sigurno nije stavljanje u oci i usi.
 
Ama pusti zenu, Dr, pa to je njeno oko, sta ti je?! Sto se pa ti nerviras?! Na kraju krajeva - ima dva, zar ne, ako jedno s...., uvek ostaje jos jedno! Priroda je na sve eventualije mislila! :D
 
Ocigledno se ne razumijemo.
Napisala sam da mi se iks puta pojavljivalo crvenilo
kapaka i naticanje,kao u fazi rasta cmicka.
Ja sam stavljala taj sok i UVIJEK mi je bilo bolje.
Mozda ne pomaze ukoliko je nesto komplikovanije .
To je nesto sto znam iz iskustva,mada nisam ni ja
za eksperimentisanje, pogotovu ne na ocima.

Nadam se da mozemo da razmjenjujemo iskustva.
 
Naravno da mozemo. Prihvatamo u potpunosti da Vam je pomogao pomenuti sok od...cega ono bese, cuvarkuce. I dalje ga koristite ako Vam pomaze - sto je dobro ne treba menjati. A ako podje nesto po zlu, ko sto rekoh - srecom imate dva oka.
 
ima raznih sokova... eto sok od cvekle je dobar za krvnu sliku... a dok od djusa (recept by zorica brunclik) je univerzalan.

zasto se iznerviram kad vidim da je svako sebi najbolji lekar, pentrAksil je mnogo zdrav, a tek ti sokovi i domaca mast za u oko... pobogu.
 

Back
Top