RESEARCH: Momci sa charapama u krevetu

Wow ! Beti ! Pogadjas u samo srediste razlike: muskarac - MUSKARAC
Primecujem da si prilicno lukavo primetila jednu naizgled nevaznu naviku koja zapravo otkriva najdublje karakterne osobine.

Evo da ti ja kazem:
Muskarac sa carapama u krevetu = bezi glavom bez obzira, koliko te noge nose, odmah, bezi, bezi, bezi !!!

To je tipicna osobina razmazenog maminog sina, egoisticnog, onog koji ocekuje da je u centru paznje, da se njemu sve ispunjava, da samo njemu bude sve potaman. Uh koliko bih ruznih reci ovde mogao da kazem o takvim likovima !!! Ali necu, ovo je pristojan forum.
 
Milojko Vasic:
Wow ! Beti ! Pogadjas u samo srediste razlike: muskarac - MUSKARAC
Primecujem da si prilicno lukavo primetila jednu naizgled nevaznu naviku koja zapravo otkriva najdublje karakterne osobine.

Evo da ti ja kazem:
Muskarac sa carapama u krevetu = bezi glavom bez obzira, koliko te noge nose, odmah, bezi, bezi, bezi !!!

To je tipicna osobina razmazenog maminog sina, egoisticnog, onog koji ocekuje da je u centru paznje, da se njemu sve ispunjava, da samo njemu bude sve potaman. Uh koliko bih ruznih reci ovde mogao da kazem o takvim likovima !!! Ali necu, ovo je pristojan forum.

tacno tacno tacno tacno i potpuno tacno
p.s. bas sam htjeo da postavim slicnu temu!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
 
Gazdarica:
Da, psiholozi kazu da je to znak da je muskarac nesiguran u sebe, a posebno u svoje sposobnosti kao ljubavnika...
Tako je. Ma kazem ti, zaboravi ga !
Mozes misliti koliko je to tacno kad se Gazdarica slozila sa mnom ! Pazi, Gazdarica me nije poklopila i nije mi kontrirala !
A uzgred, nesto razmisljam, ma taj ni fizicki nije zdrav, a ti ipak moras da mislis na zdravo potomstvo, zar ne ?
 
Ih, Betty, pa daj malo da razradimo temu...vec smo konstatovali da su muskarci sa carapama u krevetu mamini (iskljucivo mamini) sinovi, ne verujem da su egoisti, mozda malo nesigurni, i sonje, ali mozda im je jednostavno hladno i mrzi ih skroz da se skinu... da li je i kod devojaka isto, mislim da nije. :roll:
 
blondi:
ajd milojko ljubi tebe teta da prodje :lol: :lol: :lol:
Uh, blondi da mi nije tebe bas bih bio, ono, u totalnom bedaku. :D :D :D
A kad sam procitao ove reci, a meni toplo oko srca ! :)
Bas vi starije devojke umete da oraspolozite nas mladje momke. Hvala ti.

Ali, da se vratim na temu, ja sam onako mlad i naivan pomislio da se radi o spavanju, a ne o seksu.
Mislim "krevet" me asocira na spavanje. ( Ma, najgori sam, priznajem.) I sve sto sam napisao ispade bezveze, jer sam promasio temu.
Pa sad, da se ne bih jos dublje zavlacio, bolje da malo ucutim.
 

Back
Top