Apolonije iz Tijane

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dok su elaborati, onda su vrlo jasni! :rotf:

Da si pametan tražio bi ih ...
No vako ćeš ostai uskraćen za nešto što par ljudi zna u evropi a ja sam dobio na uvid .
Ovde će samo mrvice biti date..

Ni objelodaniti ću ih u mojoj knjizi ako bog da ,ne onaj iz biblije već malo veći od njega da poživim još..
Nadam se da hoću..
A da li ćeš da nabasaš na moju knjigu pitanje je..
 
Poslednja izmena:
Da si pametan tražio bi ih ...
No vako ćeš ostai uskraćen za nešto što par ljudi zna u evropi a ja sam dobio na uvid .
Ni objelodaniti ću ih u mojoj knjizi ako bog da ,ne onaj iz biblije već malo veći od njega da poživim još..
Nadam se da hoću..

Blahgo tebi kad si pahmetan! A imas li pismeni dokaz za to i jesi li ga dobio od tih par ljudi u Evropi? :hahaha:
 
Budete li dobri smilovati ču se i otkirit ću vam pitagorin poučak ukodiran u mojsijeve knjige..

Bez mene to možete samo sanjati..

A nakon toga ću da vam dokažem kako je i u NZ ukodiran ključ po pitagorinom poučku kao karika koja nedostaje za razumjevanje Krista.
Ali samo trebate biti ponizni.
 
nazaret je grad u kom je isus proveo detinjstvo. pored toga shto to pishe u jevandjelju, i mozhe da se prihvati kao istorijski podatak (jer nije pricha o chudu i sl)
Hm, da... samo što upravo jeste priča o čudu, i to ne jednom.
Naime, u jevanđelju po Luki stoji:
Luka [4:29]

I ustavši isteraše Ga napolje iz grada, i odvedoše Ga navrh gore gde beše njihov grad sazidan da bi Ga bacili odozgo.
Međutim, lokacija Nazareta je u dolini, te je svakako čudo da naselje u dolini bude sazidano na planini.
Drugo čudo je da se govori o gradu.
Međutim, arheološka iskopavanja vršena na lokalitetu Nazareta su otkrila da je u vreme Isusa Hristosa tu bilo groblje, a ne naselje, a da naselje, zapravo jedna jedina farma potiče iz perioda 200 godina posle Hristosa.

mesto nazaret pominje origen (koji je umro 254) i pominje se u zapisu iz drugog veka koji pricha o pobuni bar kohbe.
Slažem se, Origen pominje naselje Nazara, pri čemu iako živi u Cezareji na nekih 40 kilometara od lokaliteta Nazaret, Origen ne zna gde je Nazaret.
 
Budete li dobri smilovati ču se i otkirit ću vam pitagorin poučak ukodiran u mojsijeve knjige..

Bez mene to možete samo sanjati..

A nakon toga ću da vam dokažem kako je i u NZ ukodiran ključ po pitagorinom poučku kao karika koja nedostaje za razumjevanje Krista.
Ali samo trebate biti ponizni.

Blago nama kad imamo Adepta u našim redovima.:lol: A gde si ti to dobio, u Elus Cohenu? Nadam se da znaš, tako upućen, da ih još ima.
 
Tko je Apolonije iz Tijane??...

I... jos ga nisi prepoznao
shok.gif
?

E, jest' nezgodno kada se covek sakrije iza licnog imena... :hahaha:!!!
 
Zbirka hronika popularno nazvana "Novi zavet" po ugovoru koji je glavni akter nacinio sa svojim sledbenicima,
ni o kome drugom ni ne govori nego o njemu.
undead.gif

Ja ne znam što je s tobom..

Znaš li ti za predigre sinko?TI bi odmah u ekstaze..
Jesi ti svjestan da ljude zakidaš za spoznaju iznoseći otvoreno stvari?

What s the matter with you man?

Malo glavom mućni.

Ako imaš što za reći onda pcs by pcs,slowly...
Ti odmah generalno SVE.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top