da li je istina da kada zena kaze ne da je to sigurno da

Super ti je dilema i mislim da si na pravom putu! Devojke ochekuju da unapred pretpostavis njihove razloge, zelje, motive ili povode. Sve se svodi na ovo: Izbroj do deset! Izbrojao si? ok! Posto tu devojku do zadovoljavajuce mere poznajes-nemoj da radis, govoris niti mislis ono sto bi je moglo dovesti do ljutnje ili cinizma! Nadam se da ce ti ovo pomoci da NJENO "DA" uvek znaci " DA" i OBRATNO!!!
 
SeaShell_25:
Super ti je dilema i mislim da si na pravom putu! Devojke ochekuju da unapred pretpostavis njihove razloge, zelje, motive ili povode. Sve se svodi na ovo: Izbroj do deset! Izbrojao si? ok! Posto tu devojku do zadovoljavajuce mere poznajes-nemoj da radis, govoris niti mislis ono sto bi je moglo dovesti do ljutnje ili cinizma! Nadam se da ce ti ovo pomoci da NJENO "DA" uvek znaci " DA" i OBRATNO!!!
:twisted: to ti je sigurno kao kad muško kaže :idea: ne :!: ili :?: da :!:
 
mozhda da pogledas krivicni zakon pod "silovanje"

OK nekad mozhda i jeste DA ali sad ti trba da procenis kada je pametno da slusas intuiciju (?) a da ne bude neshto tipa iskoristio me ili silovao me...a nekad je to ono kao znam d ane bi trebalo al ocu kao kad ti se jedu kolachi a na dijeti si..ali postoji i NE a ne znam zasto su muskarci i zene tu toliko razdvojeni na dve rase verovatno se i tebi absh ne yebe uvek
 
banestb:
uglavnom govore ne ali ja mislim da je to da voleo bih da cujem zenski rod da mi objasne u cemu je stos

pa ja koliko znam kada neko kaze ne onda to i misli, kako li si ti dosao do tog zakljucka, mozda si vidovit ili citas misli?

zamisli sledecu situaciju, startuje te gey lik a ti to ne zelis i kazes mu to, a on te sa osmehom zagrli i kaze maco ti to ne mislis, ti u stvari hoces i zelis...


btw. ovo je tipican izgovor za silovanje ma jeste ona rekla ne ali nije to mislila.
 

Back
Top