One night in my life

wild_child

Elita
Poruka
18.483
Da li postoji neki dogadjaj,neki trenutak koji biste mogli da navedete kao nesto najlepse sto vam se desilo?Ne mora to da bude nesto krupno...vazno je ono sto ste osetili u tom trenutku,utisak koji je sve to ostavilo na vas.

Pa da krenem

vreme desavanja 17/18 jun 2004
likovi: dvoje mladih zaljubljenih putnika :oops:
Mesto: Ns/Bg

U biti ovo nije nista posebno.To vece cimerka mog bivseg je slavila rodjendan i zvala nas a mi nismo hteli da odemo jer je ona fenserka pa nam se iskreno nije slusala ta muzika .Ustvari plan je bio da ja spavam kod njega ali skontali smo da pored tolike mase nece biti mesta za privatnost :roll:
I tako lutajuci gradom,bilo je mozda oko 22 casa,on je rekao: Ajmo za Bg.Oboje smo imali nesto
kesa to vece i jednostavno smo seli na onaj zadnji voz za BG i svercovali se.Celu noc smo se zezali po Bg-u a u Novi Sad smo se vratili tek oko 6 sati poslepodne sledeceg dana.

Zasto sam vam ovo ispricala...ne znam.Znam da nije u biti nista veliko ili ludo ali onaj osecaj koji sam imala kada sam sisla sa voza na beogradskoj zh.stanici je bio neopisiv.Osecaj slobode i iluzije nezavisnosti.Daleko od svih koje poznajes sa osobom koju volis.......imala sam onaj osecaj promene koju toliko zelim.Kao da od te noci nista vise nece biti kao pre......pocetak novog zivota.
Blah......nepunih mesec dana smo raskinuli.....i znam da sam vezu ja upropastila....jednom recenicom...mozda mi je zato toliko ova noc vazna...jer predstavlja moju poslednju avanturu sa njim.I eto rekoh vam ovo jer zelim da danas makar budem sebicna i da otvorim dusu nekom :D
Blah....i da poljubim tadasnjeg decka a sada najboljeg druga ....Bojane :****izvini sto sam dete i sto se moj zivot svodi na igru.........
 
Pre 10-12 godina upoznao sam jednu devojku (mislim tada smo bili klinci). Znam je i dan danas. Veoma smo dobri drugovi. Ona se meni uvek (i dan danas) svidjala i ja njoj (priznali smo jedno drugom) ali nikada nismo bili zajedno. Nikada nismo imali ni najmanju svadju prepirku ili bilo sta sto bi se moglo shvatiti kao sukob misljenja. Mozemo da izdrzimo da se ne vidimo dugo kad jedno od nas nije u gradu ali ako smo oboje kod kuce ne moze da prodje ni dva dana da se ne vidimo. Zajedno smo polagali voznju i njoj je cale kupio auto i ponudio je i meni da kupi pa da vratim pare kad budem imao (sto nisam prihvatio) a ako ne vratim nece mu biti zao bar zna da ih nije bacio (to je on rekao).
Dan naseg upoznavanja mi stoji kao dan za pamcenje jer tog dana sam bio ljut na sve drugare iz skole i otisao sam kod druga iz komsiluka (koji je isao u drugu skolu) i tada sam je upoznao.
 
Meni je do sada najlepshih mesec dana bilo na moru u Rafailovicima. Videla sam se sa svojom tetkom (koja ima 18 od.) posle mnogo vremena i za divno chudo, savrsheno mi je odgovarala. Slusha istu muziku kao i ja, puno chita i potpuno je ludo. Tamo su bili i josh neki likovi koji su mi prirasli za srce. Uh, bilo je mnogo dobro...
 
dogadjaji iz is "petnica"...odatle imam milion ptrelepih iskustava (nisu ljubavna) koja cu zauvek pamtiti...

ne mogu sad da nabrajam...svaki dan je prica za sebe...mozete nesto da andjete na prirodnim naukama,ako vas zanima.... :wink:
 
wild_child:
Zasto sam vam ovo ispricala...ne znam.Znam da nije u biti nista veliko ili ludo ali onaj osecaj koji sam imala kada sam sisla sa voza na beogradskoj zh.stanici je bio neopisiv.
E znam taj osecaj, mnogo je dobar, ali moze kasnije mnogo i da te kosta.
Ja sam dobar deo letenjeg raspusta proveo u BG-u, izgovor su mi bili kojekakvi kursevi a u stvari sam samo zeleo da pobegnem od svega na neko vreme.
I bas mi je bilo super kad sam mogao sve svoje obaveze da uskladim sa svojim zeljama, a da me u sred necega ne prekine otac ili majka.
No, kad sam dosao kuci, bilo mi je mnogo gadno. Nisam mogao (a ne mogu ni sad) da se naviknem na to da roditelje stalno slusam kako zvocaju i da mi prebacuju zbog nekih sitnica (oni omatorili pa im sve smeta, a i ja kako sam stariji vise ne mogu ni da ih slusam).
 
Кулиража:
wild_child:
Zasto sam vam ovo ispricala...ne znam.Znam da nije u biti nista veliko ili ludo ali onaj osecaj koji sam imala kada sam sisla sa voza na beogradskoj zh.stanici je bio neopisiv.
E znam taj osecaj, mnogo je dobar, ali moze kasnije mnogo i da te kosta.
Ja sam dobar deo letenjeg raspusta proveo u BG-u, izgovor su mi bili kojekakvi kursevi a u stvari sam samo zeleo da pobegnem od svega na neko vreme.
I bas mi je bilo super kad sam mogao sve svoje obaveze da uskladim sa svojim zeljama, a da me u sred necega ne prekine otac ili majka.
No, kad sam dosao kuci, bilo mi je mnogo gadno. Nisam mogao (a ne mogu ni sad) da se naviknem na to da roditelje stalno slusam kako zvocaju i da mi prebacuju zbog nekih sitnica (oni omatorili pa im sve smeta, a i ja kako sam stariji vise ne mogu ni da ih slusam).

Razumem te u potpunosti......nazalost(ili na srecu)vremenom vec otupis na sve.........
 
Кулиража:
Nisam mogao (a ne mogu ni sad) da se naviknem na to da roditelje stalno slusam kako zvocaju i da mi prebacuju zbog nekih sitnica (oni omatorili pa im sve smeta, a i ja kako sam stariji vise ne mogu ni da ih slusam).
Ovako dosla meni sestra i kaze: "Sta hoce ona (misli na mamu) sta mi prica sta hoce od mene vise bih volela da me istuce nego da mi kljuca mozak!", a ja joj lepo kazem: "Sledeci put joj tako i reci". Dosao i taj sledeci put i ja sam bio tu neku glupost uradi i mama pocne da joj zvoca a ova odgovori: "Ajde ti mene istuci samo nemoj da mi zvocas ne mogu da te slusam", i ova mrtva ladna uzme prut odere je od batina i onda nastavi da zvoca!!! :D :D :D
 
wild_child:
Razumem te u potpunosti......nazalost(ili na srecu)vremenom vec otupis na sve.........
Ma znam, vremenom ti sve postane nebitno, da li je to dobro ili lose ne znam...videce se.
@miss
Pa smislio bih nesto, ali me muci skola...zato cekam letnji raspust :) :) freeeeeeeeeeedooom.
@Dovla
E i to je gadno i moja majka je ista, nervira se zbog gluposti a kad pocne da zvoca to je katastrofa.
Mada je zadnje vreme uopste ne slusam, samo izletim napolje pa neka se dere koliko god hoce :)
 
Eee savrseno...
Jedini problem kod mene je sto se se meni to desilo mali milion puta... ali ja caroliju osetim tek 6 meseci-godinu dana kasnije. A onda je malo prekasno!!!
*bem mu reflekse STO STE TAKO USPORENI!!!!!
:D
No, svako iskustvo dobro je doslo :) :wink:
 
Dovla:
Ovako dosla meni sestra i kaze: "Sta hoce ona (misli na mamu) sta mi prica sta hoce od mene vise bih volela da me istuce nego da mi kljuca mozak!", a ja joj lepo kazem: "Sledeci put joj tako i reci". Dosao i taj sledeci put i ja sam bio tu neku glupost uradi i mama pocne da joj zvoca a ova odgovori: "Ajde ti mene istuci samo nemoj da mi zvocas ne mogu da te slusam", i ova mrtva ladna uzme prut odere je od batina i onda nastavi da zvoca!!! :D :D :D
:lol: bas si je zayebao....
 
@ wild_chd - to je tako divno sto si ispricala ... OoPs OoPs OoPs OoPs ja ne znam da li sam ikada osetila tu ~ slobodu ... stalno sam u nekom 'strahu' tripu ... zato sam i neke stvari zeznula ... ali jedan jako divan dan mi je bio kad sam upoznala bivseg decka ... da ne imenujem ... .... ): ... heh ...

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
miss:
Dovla:
Ovako dosla meni sestra i kaze: "Sta hoce ona (misli na mamu) sta mi prica sta hoce od mene vise bih volela da me istuce nego da mi kljuca mozak!", a ja joj lepo kazem: "Sledeci put joj tako i reci". Dosao i taj sledeci put i ja sam bio tu neku glupost uradi i mama pocne da joj zvoca a ova odgovori: "Ajde ti mene istuci samo nemoj da mi zvocas ne mogu da te slusam", i ova mrtva ladna uzme prut odere je od batina i onda nastavi da zvoca!!! :D :D :D
:lol: bas si je zayebao....
Uopste nisam imao nameru da je zayebem nego sam joj to rekao iz cimanja a ona ozbiljno shvatila.
 
Dovla:
miss:
Dovla:
Ovako dosla meni sestra i kaze: "Sta hoce ona (misli na mamu) sta mi prica sta hoce od mene vise bih volela da me istuce nego da mi kljuca mozak!", a ja joj lepo kazem: "Sledeci put joj tako i reci". Dosao i taj sledeci put i ja sam bio tu neku glupost uradi i mama pocne da joj zvoca a ova odgovori: "Ajde ti mene istuci samo nemoj da mi zvocas ne mogu da te slusam", i ova mrtva ladna uzme prut odere je od batina i onda nastavi da zvoca!!! :D :D :D
:lol: bas si je zayebao....
Uopste nisam imao nameru da je zayebem nego sam joj to rekao iz cimanja a ona ozbiljno shvatila.
kapiram,zezala sam se :wink:
 
mortishaaa:
@ wild_chd - to je tako divno sto si ispricala ... OoPs OoPs OoPs OoPs ja ne znam da li sam ikada osetila tu ~ slobodu ... stalno sam u nekom 'strahu' tripu ... zato sam i neke stvari zeznula ... ali jedan jako divan dan mi je bio kad sam upoznala bivseg decka ... da ne imenujem ... .... ): ... heh ...

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE

WE WANT DETAILS :P
 
wild_child:
WE WANT DETAILS :P
a meni je glupo da pricam ... ): ... OoPs oOpS OoPs

22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
sto se te nazovi slobode tice... ja sam, kao i uvek, jako tvrdoglava. veliki inadzija i to. ali obavezno na svoju stetu. (8
kada treba da se borim, negde pred kraj stanem i inatim se :p ne pitajte me kako, zasto etc (8

ne mogu sada da se setim nekog lepog dana... bilo mi je fenomenalno na Bjesovima u oktobru i Block Out~u u decembru :lol: ne znam...

nema nekog posebnog, velikog dogadjala koji bih mogla da izdvojim. uzivam u nekim jednostavnim sitnicama... bilo mi je lepo kada sam se pre neki dan vracala iz skole sa Tamarom i usput uletele u Terranovu i sta ja znam gde sve ne :p nije bilo ni bitno (8 lepo mi je svaki put kada se vidim sa Milicom (: i divno je gledati nju i njenu seku... uvek spominjem kako volim te odnose brace i sestara, ali, Milice, vas dve ste predivne!...
e da, bilo mi je lepo pre neko vece kada sam naterala tatu da gledamo neki film na video bimu (((: i odusevila sam se, jer sam jos stub prikacila na komp. dakle, savrsen zvuk + gledam film na zidu... uf, mrak, divota, ma bioskop :p

setila sam se necega u bliskoj proslosti (((: pre toga nemam neka lepa secanja da mogu da ih se setim i spomenem ih (8

pre neko vece... kupila sam taj dan plocu ~Samo Par Godina Za Nas i potpuno se odusevila. uvece sam aktivirila gramofon i motala se po tatinim starim plocama (koje sam ja slusala kao mala :p) i slusala tako svasta... malo Beatles~a (nije poenta sta sam slusala (8 ) i skakutala po kuci... heh, tad mi je mala Nina poslala porukicu (:
bas mi je zao sto nisam mogla na net, ali bice prilike... (8
 
bleach:
nema nekog posebnog, velikog dogadjala koji bih mogla da izdvojim.
jesi sigurna Mala ... ? a da jos jednom razmislis .. (;
bleach:
lepo mi je svaki put kada se vidim sa Milicom (:
ako gledamo tako po nekim ~sitnicama ... i meni je tad uvek predivno D: a to naravno ne kazem samo jer si ti to pomenula, nego zaista obozavam kad te vidim ...
a naravno i ~Flame ... i ~Swan D: mi kad vidim drage mi osobe (:
bleach:
i divno je gledati nju i njenu seku... uvek spominjem kako volim te odnose brace i sestara, ali, Milice, vas dve ste predivne!...
aha! sad sam te uhvatila!! dakle ti volis mene da vidis samo kad ide i Saska ... CrYiNg ... inace ne ... CrYiNg ... ));
Imas mene D: D:

22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
mortishaaa:
ja ne znam da li sam ikada osetila tu ~ slobodu ... stalno sam u nekom 'strahu' tripu ... zato sam i neke stvari zeznula ... ali jedan jako divan dan mi je bio kad sam upoznala bivseg decka ... da ne imenujem ... ):

nemash zbog chega biti tuzhna, ajd bwe, ne kvari :)
jako mi je drago da ti je taj dan bio tako bitan :wink:
 
Pricha je fenomenalna. Ja zivim u Ar, i ima(o) sam devojku iz Mladenovca. Prvi dan kada ja dosla u Ar, jednostavno nisam mogao da se odovjim od je, tako da sam po drugi put taj dan otisao sa njom za Mladenovca, da bi se ponovo vratio u Arandjelovac........Ludacki, zar ne? Imam dosta tih trenutaka sa njom.....................Nazalost, od juce vise ne znam da li da verujem u ljubav, i te trenutke koje smo imali :( :( :( :(
 
...Ima toliko lepih stvari koje su se desile... da prosto ne zelim da posebno istichem i ogranichavam te lepe trenutke...
...Ali jedan dogadjaj ce uvek biti ispred svih, a to je kada sam dobila psa koga sam kao mala volela i vishe nego od sopstvenih roditelja i sestre...znam da je chudno, al osecala sam da me on jedini razume...
I beskrajno sam mu zahvalna na svim lepim trenutcima sa njim... moj sjatki dogi-vogi :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
joj meni je bilo tako divno za uskrs...Smatrala sam da ce to da bude porodican rucak i nista vishe...no posle sam izasla s deckom na Kalemegdan,ponela sam digitalca i istrazivala delove Kalemegdana koje u zivotu nisam videla...pogotovo isticem barutanu za zur :oops: :oops: :oops: I slikali smo se...(fenomenalne slike),ali nisu mangupiranje nego svaka je kao da je iz fantasy roll playing game-a uzeta...i tako,setamo nazad ka knezu i klavirimo se prekoputa kneza jer su namontirali binu i neki ludi blazilijanci su bsvirali....prosto koncert-spontano,me je tako razdragao pa sam posle srela joash par ortaka/inja....
 

Back
Top