Rambo Amadeus The Great

Truman

Elita
Poruka
22.709
sa njegovog sajta:


posetilac""Rambo,kako to da ti na svako pitanje imas kratak i duhovit odgovor?"
Rambo:"U svakom pitanju se krije odgovor."


Za postovaoce lika i dela ovog genijalca koja vam se njegova izjava ili postupak najvise dopao?
 
Jel'to jedna cura?
Jeste, to je jedna cura.
Jesu l' to dva pandura?
Jesu, to su dva pandura.

Jedna cura, dva pandura,
odje mora doć cenzura.


:D

Šta fali Rambu. Čovek se zayebava i od toga zarađuje pare... Ih, da je meni takav posao. :D

Ali, u nekim pesmama ima i elemenata ozbiljne društvene kritike...

"Zasviraj bluz cigane mladi..."
 
JEDINI ko je, da ja znam, (a jedva da išta više znam, što jes' jes') na javnoj sceni izgovorio, suštinske, podrazumijevajuće riječi:

DOK MI OVDJE ZABAVLJAMO BIRAČKO TIJELO, BOMABARDUJU TUZLU, SARAJEVO I DUBROVNIK! P. VAM MATERINA!
Ako sam bio nedosljedan u citiranju, ne zamjerite. Da ne pominjem kako i gdje je to rekao... Toliko za one koji ga smatraju šeretom i zezatorom radi zezanja....
I, da, lično sam ga upoznao, u krajnje autentičnoj, njemu svojstvenoj situaciji, al' nije važno... ne zato što bih sad da uskraćujem DRAGE ČITAOCE za tu impresiju, nego što bi bila suviše kompromitujuća (za Ramba, svakako :wink: )
 
®:
JEDINI ko je, da ja znam, (a jedva da išta više znam, što jes' jes') na javnoj sceni izgovorio, suštinske, podrazumijevajuće riječi:

DOK MI OVDJE ZABAVLJAMO BIRAČKO TIJELO, BOMABARDUJU TUZLU, SARAJEVO I DUBROVNIK! P. VAM MATERINA!
Ako sam bio nedosljedan u citiranju, ne zamjerite. Da ne pominjem kako i gdje je to rekao... Toliko za one koji ga smatraju šeretom i zezatorom radi zezanja....
I, da, lično sam ga upoznao, u krajnje autentičnoj, njemu svojstvenoj situaciji, al' nije važno... ne zato što bih sad da uskraćujem DRAGE ČITAOCE za tu impresiju, nego što bi bila suviše kompromitujuća (za Ramba, svakako :wink: )

8) Ote mi rijec...
Bio je to tracak nade i svjetlosti ... gest razuma, hrabrosti, covjecnosti, saosjecanja ... 8)
To se ne zaboravlja.
 
YL 88:
8) Ote mi rijec...
Bio je to tracak nade i svjetlosti ... gest razuma, hrabrosti, covjecnosti, saosjecanja ... 8)
To se ne zaboravlja.

Kad je nedostajalo ventila, eto Ramba, da produva... još kako! A na koncertu, održanom neposredno nakon „INCIDENTA”, prišrafiJo mercedesov znak na martinku... Ooooooo, bôgo.. I tak'i će pod zemlju... :-?
 
bebidoll:
razocarala sam se na njegovom koncertu u kraljevu pre 2/3 leta...bilo je grozno, muzika katastrofa...celo vreme je pricao neke nebuloze...pravi seljak!! sorry ako vam se ne dopada moje misljenje, ali stvarno.... :roll:

ma ne morash d se izvinjavash....nekeko sm to po niq i chekivo....mozhda tripujem al neshto tako....

ma rambo je bash genijalac...al da se razumemo...muzika mu je...meni nishta posebno...pesme su vrh...mislim su vrh...ceo text je vrh...muzika mi nije bash bliska

zemlja jarane....
 
Rambo je stvarno car! Vrlo je inteligentan, muzicki obrazovan, pravi umetnik muzicki i zabavljacki! Da, on ljudima deluje kao ludak , ali oni ga ne kontaju na pravi nacin, a mislim i da se njemu ebe ko ce sta da misli. ko razume shvatice! Pre nekoliko godina primao je nagradu za nesto, u sali publika, on seo na stolicu i pusi cigaretu, pusi, ne progovara uopste, samo sedi, gleda i pusi. Publika sve ceka kad ce poceti da peva , on nista. Posle par minuta je rekao da ce sutra sve novine pisati o tome kako je Rambo pusio na sceni. :D
 

Back
Top