NAJSMESHNIJE izjave - Sve zbog cega ste se glasno nasmejali!

Imam jednog profesora sociologije koji je toliko smesan da je to tesko podnosljivo.Cova je strava ali njegova pojava,reci,akcenat prosto te nateraju da se upisas od smeha.Svako predavanje pocine sa "Dragi prijatelji..." kao da predaje na univerzitetu.Posto niko ne pise i ne slusa a ja sam jedan od retkih koji to rade,onome ko slusa ima obicaj da se zabode u facu izbulji oci(kao da se cudi sto ga iko slusa :D ) i prica toj osobi kao da je jedan.Posebna prica je kad se on sam smeje,to je nepodnosljivo smesno!Ima obicaj da izvrce prezimena,da npr prezime Batinic izgovori kao Grbatinic,ili Jordanov kao Jordanovski.Stalno predaje lekcije koje je vec predavao,rekord mu je da je jednu lekciju ispricao 4 puta uzastopno! Ne mogu jos konkretnih stvari da se setim,ali ako imate nekog u 13.-oj obavezno posetite njegov cas i jedino pazite da se ne upiskite od smeha!
 
pok. peca dobrohotov je radio za tv palmu emisiju "slike sa reke", setao obalama bg, pricao sa prolaznicima i snimao. i ode na adu medjicu, medju sojenice, ko da je na amazonu, ponegde "medjasi dzunglasi" i iskoci ciga sto prodaje kotlice za corbu, sa naramkom istih. pita peca "jel vi to pravite?" "da, naravno, od bakra". "a jel ima tu nekih dimenzija (posto se ne vidi jel ima vecih i manjih)?" "nema, samo cist bakar, nema nikakve dimenzije" rece proizvodjac... plakala sam od smeha.
 
Meni su provale iz Crnog Gruje zakon. Kada Gruja kaze: "Ne bih da laskam sebi, ali mislim da neiscrpna snaga mog genija dolazi do izrazaja" (iz prvog serijala). Ili Ceda-Velja kazu mu neke dve: :Jao Cedo pa mi nismo znale da si tako lepo gradjen", a on odgovara: "E pa ja moram priznati da sam znao". Pa kad Bole objasnjava Cedi za onog hajduka: "Znate gazda Cedo on je pesak pozadinac" (hoce da kaze da je pe*er) i ono kad Ceda skida Gruji viklere pa ovaj pocne da ga trza i plasi a Ceda kaze: "Jao gazda pa vi mene plasite a ja strasljiv". Stvarno su zakon ima jos provala ali ne mogu sad da se setim svega. :wink:
 
Truman:
Imam jednog profesora sociologije koji je toliko smesan da je to tesko podnosljivo.Cova je strava ali njegova pojava,reci,akcenat prosto te nateraju da se upisas od smeha.Svako predavanje pocine sa "Dragi prijatelji..." kao da predaje na univerzitetu.Posto niko ne pise i ne slusa a ja sam jedan od retkih koji to rade,onome ko slusa ima obicaj da se zabode u facu izbulji oci(kao da se cudi sto ga iko slusa :D ) i prica toj osobi kao da je jedan.Posebna prica je kad se on sam smeje,to je nepodnosljivo smesno!Ima obicaj da izvrce prezimena,da npr prezime Batinic izgovori kao Grbatinic,ili Jordanov kao Jordanovski.Stalno predaje lekcije koje je vec predavao,rekord mu je da je jednu lekciju ispricao 4 puta uzastopno! Ne mogu jos konkretnih stvari da se setim,ali ako imate nekog u 13.-oj obavezno posetite njegov cas i jedino pazite da se ne upiskite od smeha!

pazi ovako majstore ja idem u 13 i meni je Djole Batinic rekao da je Giba rekao njegovom odeljenju da ga je kao zvao neki Grbatinic! Jel ti ides sa djoletom u odeljenje??? odgovori mi molim te
 
Na slavi kod moje prijateljice koja je inace dete advokata i sudije i sama advokat po struci.I gde svi gosti cine neki ljudi sa funkcijama,ja se unesem u razgovor i odvalim umesto tipicna (tiip icka) tamo neka stvar.I da se malo opustim pocnem da se cerekam ko majmun.Svi oni u mene bulje ko u majmuna.
I tada moja prijateljica ce ah bojan je slobodnog duha ali inace dizajner u mercedesovom studiu dizajna u Stutgartu.
I tada pocnu da se cerekaju.Ja sam jedan od njih sada dovoljno skolovan da prihvate moj lapsuz.Toliko licimerno za mene je to podnistavanje ljudi koji nisu na dovoljno visokim funkcijama da sam im odvalio.Ali nestidim se mog dede stocara i pokojnog tate komunalca cak sta vise to je za mene ponos i iskusenje koje cu jednom probati u zivotu.Verovatno da ona to nije rekla zavrsilo bi se kao i sto je pocelo.Neslavno.
Inace situacija dva.
Dolazi moja komsinica lokica pre par godina vidno zadihana i uzbudjena,Sva onako rumena i kokorava i kaze.Napokon sam nasla korset koji pase uz onu moju haljinu .Ej bas pase ZUTI SE ZUTI KO PREBELI SNEG.Inace haljina joj je bila zuta.
 

Back
Top