NAJSMESHNIJE izjave - Sve zbog cega ste se glasno nasmejali!
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: NAJSMESHNIJE izjave - Sve zbog cega ste se glasno nasmejali!

Poznat cLick - OR - Die (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano NAJSMESHNIJE izjave - Sve zbog cega ste se glasno nasmejali!

Zhelim da na ovu temu postujete bisere i misli koje ste negde chuli / prochitali, a uchinile su da se glasno nasmejete. Znachi ni$ta trecerazredno!! Samo najjache odvale i misli iz bilo kog izvora

Inspiracija mi je izjava Rambo Amadeusa ispisana u Kuriru i glasi:

Ako se Isus bude ponovo pojavljivao, pojavice se preko Interneta!

Poznat Truman (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    200

Podrazumevano

Imam jednog profesora sociologije koji je toliko smesan da je to tesko podnosljivo.Cova je strava ali njegova pojava,reci,akcenat prosto te nateraju da se upisas od smeha.Svako predavanje pocine sa "Dragi prijatelji..." kao da predaje na univerzitetu.Posto niko ne pise i ne slusa a ja sam jedan od retkih koji to rade,onome ko slusa ima obicaj da se zabode u facu izbulji oci(kao da se cudi sto ga iko slusa ) i prica toj osobi kao da je jedan.Posebna prica je kad se on sam smeje,to je nepodnosljivo smesno!Ima obicaj da izvrce prezimena,da npr prezime Batinic izgovori kao Grbatinic,ili Jordanov kao Jordanovski.Stalno predaje lekcije koje je vec predavao,rekord mu je da je jednu lekciju ispricao 4 puta uzastopno! Ne mogu jos konkretnih stvari da se setim,ali ako imate nekog u 13.-oj obavezno posetite njegov cas i jedino pazite da se ne upiskite od smeha!

sanja
    Guest

Podrazumevano

pok. peca dobrohotov je radio za tv palmu emisiju "slike sa reke", setao obalama bg, pricao sa prolaznicima i snimao. i ode na adu medjicu, medju sojenice, ko da je na amazonu, ponegde "medjasi dzunglasi" i iskoci ciga sto prodaje kotlice za corbu, sa naramkom istih. pita peca "jel vi to pravite?" "da, naravno, od bakra". "a jel ima tu nekih dimenzija (posto se ne vidi jel ima vecih i manjih)?" "nema, samo cist bakar, nema nikakve dimenzije" rece proizvodjac... plakala sam od smeha.

Elita Dovla (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    211

Podrazumevano

Meni su provale iz Crnog Gruje zakon. Kada Gruja kaze: "Ne bih da laskam sebi, ali mislim da neiscrpna snaga mog genija dolazi do izrazaja" (iz prvog serijala). Ili Ceda-Velja kazu mu neke dve: :Jao Cedo pa mi nismo znale da si tako lepo gradjen", a on odgovara: "E pa ja moram priznati da sam znao". Pa kad Bole objasnjava Cedi za onog hajduka: "Znate gazda Cedo on je pesak pozadinac" (hoce da kaze da je pe*er) i ono kad Ceda skida Gruji viklere pa ovaj pocne da ga trza i plasi a Ceda kaze: "Jao gazda pa vi mene plasite a ja strasljiv". Stvarno su zakon ima jos provala ali ne mogu sad da se setim svega. :wink:

Poznat Peta W. (avatar)
    Učlanjen
    29.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    157

Podrazumevano

Pita me Sanja danas "A jel znash ti zashto ne pada sneg?"
    -"Prosvetli me."
    "Pa,zato shto je ZEMLJA IZLETELA IZ SVOJE ORBITE pa zato u Alzhiru pada sneg,a kod nas ga nema..."
    (Whtaf*ck?????)

Zainteresovan član del boy (avatar)
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

This time next year we'll be milioners!!
    What a plonker!!

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Ovo je bilo pre 2-3 godine u skoli.
    Profesor je malo vise gluv, pa kad se nadje neka budala sta ocekivati.
    Jednom on ulazi u ucionicu i tek sto je upisao cas lik ga pita: "Profesore mogu ti beeeeeo mater"? i za to vreme pokazuje rukom prema vratima.
    A ovaj na to odgovara: "Pa sta si cekao do sad"?

Aktivan član
    Učlanjen
    05.10.2003.
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

Citat Original postavio del boy
    This time next year we'll be milioners!!
    What a plonker!!
    • plonker
    an idiot, fool or a word for penis. Popularized by the UK TV comedy 'Only fools and horses'. i.e. "Rodney you total plonker !", or "You're pulling my plonker".

Babylon Translator

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Citat Original postavio Truman
    Imam jednog profesora sociologije koji je toliko smesan da je to tesko podnosljivo.Cova je strava ali njegova pojava,reci,akcenat prosto te nateraju da se upisas od smeha.Svako predavanje pocine sa "Dragi prijatelji..." kao da predaje na univerzitetu.Posto niko ne pise i ne slusa a ja sam jedan od retkih koji to rade,onome ko slusa ima obicaj da se zabode u facu izbulji oci(kao da se cudi sto ga iko slusa ) i prica toj osobi kao da je jedan.Posebna prica je kad se on sam smeje,to je nepodnosljivo smesno!Ima obicaj da izvrce prezimena,da npr prezime Batinic izgovori kao Grbatinic,ili Jordanov kao Jordanovski.Stalno predaje lekcije koje je vec predavao,rekord mu je da je jednu lekciju ispricao 4 puta uzastopno! Ne mogu jos konkretnih stvari da se setim,ali ako imate nekog u 13.-oj obavezno posetite njegov cas i jedino pazite da se ne upiskite od smeha!
    pazi ovako majstore ja idem u 13 i meni je Djole Batinic rekao da je Giba rekao njegovom odeljenju da ga je kao zvao neki Grbatinic! Jel ti ides sa djoletom u odeljenje??? odgovori mi molim te

Elita Lilu (avatar)
    Učlanjen
    10.05.2003.
    Pol
    ženski
    ja sam takoreci komsinica... zivim u susednoj galaxiji
    Reputaciona moć
    223

Podrazumevano

I ja sam isla u 13. al davno bese to...

Zainteresovan član The Edge (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

"Boldriče, kažu da su povrede duše najbolnije, ali ja ću te uveriti u suprotno, kad ti ovom viljuškom iskopam oči!" (Black Adder)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Citat Original postavio Lilu
    I ja sam isla u 13. al davno bese to...
    onda secas Vere Lazic

Veoma poznat Tinar (avatar)
    Učlanjen
    24.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Profesorka geosa pricha neshto o reliktnim vrstama u Indoneziji. "Tamo postoje reliktne vrste..." a uchenica: "Pande!!!", prof mrtva ozbiljna: "Jeste, to su gmizavci chiji su preci odavno izumrli..." :shock:

Aktivan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Na slavi kod moje prijateljice koja je inace dete advokata i sudije i sama advokat po struci.I gde svi gosti cine neki ljudi sa funkcijama,ja se unesem u razgovor i odvalim umesto tipicna (tiip icka) tamo neka stvar.I da se malo opustim pocnem da se cerekam ko majmun.Svi oni u mene bulje ko u majmuna.
    I tada moja prijateljica ce ah bojan je slobodnog duha ali inace dizajner u mercedesovom studiu dizajna u Stutgartu.
    I tada pocnu da se cerekaju.Ja sam jedan od njih sada dovoljno skolovan da prihvate moj lapsuz.Toliko licimerno za mene je to podnistavanje ljudi koji nisu na dovoljno visokim funkcijama da sam im odvalio.Ali nestidim se mog dede stocara i pokojnog tate komunalca cak sta vise to je za mene ponos i iskusenje koje cu jednom probati u zivotu.Verovatno da ona to nije rekla zavrsilo bi se kao i sto je pocelo.Neslavno.
    Inace situacija dva.
    Dolazi moja komsinica lokica pre par godina vidno zadihana i uzbudjena,Sva onako rumena i kokorava i kaze.Napokon sam nasla korset koji pase uz onu moju haljinu .Ej bas pase ZUTI SE ZUTI KO PREBELI SNEG.Inace haljina joj je bila zuta.

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    402

Podrazumevano

Kad je usla drugarica kod obucara i pitala da li uklanjaju kurje oci

Ističe se Cekam kuma (avatar)
    Učlanjen
    29.07.2004.
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

Nasa udata za Svajcarca koji jos ne zna dobro srpski, pa kad su postavili sto za rucak, pita zena Svabu:Shaci otjes da ruchas sa nama, a on ce:"Hvala, yebo sam.

Poznat gigule (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Pol
    ženski
    mesto za kukce,wilme i sve dobre stvorove
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano

pre nekoliko godina, naša komšinica pita sina dok je išla reklama za film Umri muški: je li bre sine a šta im je to umri muški s brusilicom???
    ( a u stvari nije dobro čula-Umri muški s Brusom Vilisom...)

Slične teme

1. Šef diplomatije BiH negodovao zbog izjave Jeremića !!!
    Autor NEPOBEDIVO SUNCE u forumu Politika
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 25.04.2009., 19:22
  2. Dali volite konobare da zbog cega,ne zbog cega
    Autor Tanasko@ u forumu Muškarci
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 07.04.2009., 23:52
  3. Zbog čega je...
    Autor Šakal u forumu Religija
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 07.02.2009., 18:11
  4. Zbog cega...
    Autor PetrolBoy u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 22.11.2008., 23:04
  5. Crna Gora protestuje zbog Simićeve izjave!!
    Autor Karlito Brigante u forumu Politika
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 06.09.2007., 10:11

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •