egzotichno

Pera_Zdera:
Foxy_Cleopatra:
Pera_Zdera:
Znam jednog crnca, oces da ti ga nabacim... a ti meni jednu Swedjanku. :lol:
aj se Ti i ja trampimooo...ja imam d v e svedjanke-e-e-e-e :P
U njami njami. :lol: Nesto mi krenula voda na usta...nisam jeo jos - zato verovatno. :lol: Spakujte mi 2 za poneti. :lol:
Obe spremne!Josefin&Lena upakovane samo za peru zderu
aj sada da vidimo tvoju robu
 
storm cloud:
peach, bolje digni samo jedan prst, dok jos nije kasno. :lol: :lol: :lol:
Ti dizi prst do mile volje, pa i do penzije ako hoces. Nadam se da ces se i onda tako slatko smejati. :wink:

Drugo, koliko ljubavi pruzas toliko ces i dobiti. Sad bi trebalo da ja tebi pokazem prst ali necu da se spustam na nivo tolikog seljastva. :wink:

Mislim da ti definitivno spadas u one NS-adjanke sto svima dizu prst, sto pricaju kako su tipovi ovakvi onakvi, a za koju godinu(kad ti dodje iz dupeta u glavu) ces naci nekog jadnog tipa i to na 100 km daleko.

E sad ces se ti uvrediti i reci kako ja tebe vredjam. Al ja ti samo odgovaram na tvoj post.
 
Foxy_Cleopatra:
Pera_Zdera:
Foxy_Cleopatra:
Pera_Zdera:
Znam jednog crnca, oces da ti ga nabacim... a ti meni jednu Swedjanku. :lol:
aj se Ti i ja trampimooo...ja imam d v e svedjanke-e-e-e-e :P
U njami njami. :lol: Nesto mi krenula voda na usta...nisam jeo jos - zato verovatno. :lol: Spakujte mi 2 za poneti. :lol:
Obe spremne!Josefin&Lena upakovane samo za peru zderu
aj sada da vidimo tvoju robu
E a reci ti meni gde se naleze te Svedjanke u kom to velikom gradu? Mislim cisto zbog lakse isporuke i dostave pitam.
A jel i masnicu imaju, pa da ih otpakujem slatko, u jednom potezu. :lol:
 
Pera_Zdera:
Foxy_Cleopatra:
Pera_Zdera:
Foxy_Cleopatra:
Pera_Zdera:
Znam jednog crnca, oces da ti ga nabacim... a ti meni jednu Swedjanku. :lol:
aj se Ti i ja trampimooo...ja imam d v e svedjanke-e-e-e-e :P
U njami njami. :lol: Nesto mi krenula voda na usta...nisam jeo jos - zato verovatno. :lol: Spakujte mi 2 za poneti. :lol:
Obe spremne!Josefin&Lena upakovane samo za peru zderu
aj sada da vidimo tvoju robu
E a reci ti meni gde se naleze te Svedjanke u kom to velikom gradu? Mislim cisto zbog lakse isporuke i dostave pitam.
A jel i masnicu imaju, pa da ih otpakujem slatko, u jednom potezu. :lol:
vidi,verovatno su i te svedjanke zapalile u BG koliko ovde svi hvale beogradjane,a one sirote plave pa pale na tu pricu...tako da ces se morati zadovoljiti samnom... :wink:
 
Pera_Zdera:
storm cloud:
peach, bolje digni samo jedan prst, dok jos nije kasno. :lol: :lol: :lol:
Ti dizi prst do mile volje, pa i do penzije ako hoces. Nadam se da ces se i onda tako slatko smejati. :wink:

Drugo, koliko ljubavi pruzas toliko ces i dobiti. Sad bi trebalo da ja tebi pokazem prst ali necu da se spustam na nivo tolikog seljastva. :wink:

Mislim da ti definitivno spadas u one NS-adjanke sto svima dizu prst, sto pricaju kako su tipovi ovakvi onakvi, a za koju godinu(kad ti dodje iz dupeta u glavu) ces naci nekog jadnog tipa i to na 100 km daleko.

E sad ces se ti uvrediti i reci kako ja tebe vredjam. Al ja ti samo odgovaram na tvoj post.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Na 100 km daleko :?: :!: :?:
Uh majku mu... :shock:
Koju metodu koristiš (pasulj,šolja,tarot,dlan, kugla, natalna karta...) da tako precizno odrediš da će joj tip biti iz Loznice, Sombora, Subotice ili pak Vršca.
 
DOKONI UM:
Na 100 km daleko :?: :!: :?:
Uh majku mu... :shock:
Koju metodu koristiš (pasulj,šolja,tarot,dlan, kugla, natalna karta...) da tako precizno odrediš da će joj tip biti iz Loznice, Sombora, Subotice ili pak Vršca.
pa stormishka je ljubiteljka beogradjana,a to ti dodje na oko 100 km,tako da perica ne koristi tarot vec logiku,geografiju i matematiku...sve nepojmljive stvari za tebe!
 
peach:
DOKONI UM:
Na 100 km daleko :?: :!: :?:
Uh majku mu... :shock:
Koju metodu koristiš (pasulj,šolja,tarot,dlan, kugla, natalna karta...) da tako precizno odrediš da će joj tip biti iz Loznice, Sombora, Subotice ili pak Vršca.
pa stormishka je ljubiteljka beogradjana,a to ti dodje na oko 100 km,tako da perica ne koristi tarot vec logiku,geografiju i matematiku...sve nepojmljive stvari za tebe!

Matematika mi je zaista nepojmljiva.
Logika ? Ne bih rekao.
A geografiju prepuštam Tebi ti ipak znaš da Beograd nije na 75 km već na 100 km od N.Sada.
Reklo bi se da te je neko uspešno lagao da je Leštane odmah pored Knez Mihajlove. :idea:
 
...
19.gif


storm voli mnogo i druge NS forumase - UW-a, nsbee, milost-a, mackicu ns, pa krvoloka, ...-a, wild child, raindog, Petu W. Ako sam nekog zaboravila, izvinjavam se. :oops:

19.gif
 

Back
Top