pomoc u vezi Windowsa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Serj Tankian

Zainteresovan član
Poruka
120
Kupih komp na kome je bila trial verzija Windowsa od 8 dana, e sada imam problem posto mi je isteklo tih osam dana nemogu ni da mrdnem. U medjuvremenu sam nabavio Windows ali nemogu nista da uradim, kako upalim komp pita me dali hocu da registrujem ili da ugasim komp. Jel zna neko na koji nacin da obrisem sve sa hard diska u biosu ili na neki drugi nacin u ovoj situaciji. Evo vec nekoliko dana nemogu da radim nista na kompu, pomoc!!!
 
Iskreno,bez da se uvrediš!
Koliko vidim ti si apsolutni pocetnik i ne savetujem ti da cackas po BIOSU, a uostalom nemanikakve veze tvoje pitanje sa BIOSOM.
Kupi legalan softver.
Ako ne znas kako da resis problem pitaj u nekom drugom servisu za resenje mozda ti oni mogu pomoci ili pozovi druga -icu na kaficu (pivce) koji ima malo iskustva........
 
Serj Tankian:
Kupih komp na kome je bila trial verzija Windowsa od 8 dana, e sada imam problem posto mi je isteklo tih osam dana nemogu ni da mrdnem. U medjuvremenu sam nabavio Windows ali nemogu nista da uradim, kako upalim komp pita me dali hocu da registrujem ili da ugasim komp. Jel zna neko na koji nacin da obrisem sve sa hard diska u biosu ili na neki drugi nacin u ovoj situaciji. Evo vec nekoliko dana nemogu da radim nista na kompu, pomoc!!!

Pogledaj malo vislje iznad tvoje pisanije, lepo ti pise:kako instalirati windovs (i deinstalirati), ako neznas naucices a ako neznas da citas okani se compa :!: :D :evil:
 
Hvala na sugestijama, upravu ste da sam pocetnik, upravo sam se zato i vama obratio za pomoc...
Ma ukapirao sam ja kako da instaliram windows nije u tome problem, nego kako da deinstaliram ovaj vec instaliran na mom kompu kada mi je jedina opcija kada upalim komp da registrujem vec instalirani windows. Moje pitanje je kako da ga deinstaliram kada nemogu da udjem u njega? Hvala na vremenu, pozdrav 8)
 
Radis na svoju odgovornost!!!!!!!
1.Restart kompjutera
2.Pritiskaj DEL pri podizanju sistema da bi usao u BIOS
3.Podesi da ti se sistem podize sa CD
4.Ubaci Boootabilni CD
5.Ako dodjes dovde sa ovoliko znanja neka ti je BOG u pomoci, na dalje sledi uputstva koja ti se pojavljuju pri dnu ekrana.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top