Gintama

Хаха, какав црни fail xD .Ја сам почео другу сезону да гледам недавно и цркавање од смеха. Ако се силиш на гледање неће ти се свидети. Ја погледам епизоду-две дневно. Аниме је као када пијеш кафу, лаганица и уживанција. Ако журиш са једном оваквом пародијом не знам колико ти је то исплатљиво. За сада само ми се пар епизода није свидело наспрам 50 одгледаних, а свака ме је насмејала. Најбоље су ми епизоде када се појаве Шинсегуми, односно комбинација Хиђиката + СугоО.
Шта сам приметио? Њихови астролошки знакови се уклапају у ликове анимеа. Гинтоки је Вага, воли слатко. Кагура је борбена Шкорпија (као и сестра ђозле united-a који је Лав и вапи за микрофоном и сценским наступом), Горила-сан је Virgo (ово се није уклопило, али епизода у којој све Девице умиру је фантастична), СугоО је луди Рак, као и Катсура, а Хиђиката Бик који се не може отарасити мајонеза (и сан му је да кува).

Прича се даје на кашичицу, али ликови су фантастични + типична комедија и пародија. Апсолутни win : D

BRAVO!!!
 
Današnja epizpda 10/10 :hahaha:

2ytw4f7.jpg
 
but then...
tumblr_npqjggWmKT1tim4nbo1_540.png


Toshi... ;___;

((I would turn lesbo for all the other ladies tho *q*))

Miss Okita~~
tumblr_npqzx4uZom1repideo1_540.gif


ali da, ako je počelo sa ovakvom epizodom gde me još stomak boli... ovaj arc će biti jedan od najboljih!

OH ALSO, if you understood why Kyubei now calls herself/himself Jyubei, then you know Gintama too well and I love you!
 
I need help! Hteo bih da odgledam Gintamu jos makar jednom, interesuje me da li postoje neki sajtovi za download? Nedostaje mi MU , mogao si sve naci, ovako... Ako nemas drugara koji poznaje torente, jedino preostaje online gledanje,which *****! :(
 

Nikako nisam uspeo da pronadjem ime gitariste. Samo sam dosao do neke japanske firme i tu mu se gubi svaki trag. Bas vole da su anonimni, cesto vidim kako koriste maske ili dzemper preko glave dok sviraju nesto na YT. Bas imaju manjak samopouzdanja. :think:

BTW kompozicija razbija.

hqdefault.jpg


:super:

BTW 2 : Gintama nije ocenjen do sad. :dontunderstand:
 
Poslednja izmena:
Obožavam ovu temu sa gitarama! Ceo saundtrek je dobar. Inače, drugarica me je prošle godine "navukla" na Gintamu i za manje od godinu dana sam sve pogledala i pročitala. Ono što mi se najviše sviđa kod ovog naslova jeste razvoj likova, crtež, akcija, a ni priča ne zaostaje u poslednjim arkovima. Jedan od najboljih šonena, po mom mišljenju, preporučujem ga svima! ;) Omiljeni likovi su mi Gintoki i Zura. :D

Nisam ovde jako dugo pisala i drago mi je da vidim da ima fanova Gintame. :) Pozdrav!
 

Back
Top