Gintama

Best ******* character in entire anime :

gintama_228_02.jpg



Kako sam se smejao. Kreatori animea su jebeni genijalci, skidam kapu! :ok:
 

I KNOW EVERYTHING. Oii ~ ! Gets me every time! :rotf:


Inace, ne mogu da nadjem ni jedan klip sa Gintokijem i Pinko-chan... Definitivno jedna od najboljih epizoda u novoj Gintami.

P.S
Zasto ne mogu da stavim ni jednu fotku od Pinko-Chan? :(
 
Anime se vec zavrsio (unexpectedly, but it really ended) so...

The title is "Gekijyoban Gintama Kanketsu-hen ~Yorozuya yo Eien nare~" (Gintama Movie Final: Yorozuya Forever).

So, sh!t IS fu**ing final!

http://myanimelist.net/anime/15335/

Original, direkno sklopljen skript od Sorachia. I sto volim kada mangaka direktno odradi skript!! Tada je film najbolji!!! (Oda with Strong World and Z - the best F films EVER!! Kishi and Road to Ninja - absolutely awesome!)
tako da nista manje ne ocekujem od Sorachia! Vec po PV znam da ce biti awesome overload!

but again,

nadam se da ovo bude troll! Pfff... We all know Gintama ! ali opet.... nekako imam osecaj da je kraj :(
Isto tako, nadam se da ce prikazati malo vise o proslosti i Gintoki-evo vreme kao Joishishi warrior.

Kako vidim iz PV, Gintoki je nekako prebacen u buducnost gde je svet u katastrofi. Yorozuya is disbanded, samo Kagura, Shinpachi i Sadaharu su ostali, nesto se desilo Gintokiu iz tog vremena (oooo some Fairy Tail sh!t is on). Verovatno oni maskirani budisti vanzemaljci prave stetu pa je on "doveden" da resi stvar, because Katusra says "The only one who can do it is you." i Gin na kraju kaze "Ore shika i ne daro" - ne znam kako to da prevedem ali nesto kao.... "I can only do it"

I WANT TO FU**ING SEE SHIROYASHA!!! OMGAKSHKAFGSF!!

Film dolazi 6. Jula u Japan a na net... SLEDECE GODINE! :P
 
Ummmm Bleach nije završen sa filerom :confused:

Da, ali kad god cujem "filer" meni Bleach padne na pamet! xD


Oh, btw manga je jos on-going pa najverovatnije animatori zele da naprave pauzu da se materijal "nakupi".
ali sam isto cula da su animirali bez nekog reda i da su neke delove iz mange izostavili :/
lol, ako ovako nastavim, pocecu da citam! *w*
 
Gintama je nesto slicno na foru South Park-a. Glavna prica se uzasnooooo sporo odvija, u nekim trenucima prosto i zaboravis o cemu se radi, ali je humor fantastican, nigde se nisam nasmejao kao sto sam na Gintami. Anime je uzasno dug, zato se dvoumim dali da gledam ili ne... Ipak treba izdvojiti dobru kolicinu vremena za ovakav anime. Ali svakako vredi,stvarno vredi odgledati ako nisi. Ja se dvoumim da odgledam po drugi put, znaci preko 300 epizode opet iz pocetka. :D
 

Back
Top