Pretnja bombom na koncertu Nede Ukraden u Zadru

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Parra-Bellum

Buduća legenda
Poruka
40.087
Nista cudno i u stvari ocekivano, ali ovi komentari ispod teksta ... :

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-Ko god da je nazvao stisnuo bi mu ruku svaka čast nadam se da ga neće otkriti

-Četnikušu vratiti odakle je i došla.

-srbendara pjevala za srbendare i to baš u Zadru, ma dajte molim vas

-Nazalost mi smo nepismen i priglup narod koji lovi vjestice gdije stigne i onda se cudi zasto nas drugi gledaju ko cobane iz 19og stoljeca. :ok:

-Hahaha vidi koja rupčaga. Prava balkanska kafana, ona turbo sa dna kace!

-Njen koncert je nesumnjivo cista provokacija, isto kao i onoga smrada u Puli.... Navodno je taj klub u Zadru upravo otvoren, a vlasnik mu je Srbin iz Zagreba (koji i tamo ima slican klub)......

-Zadrani, pravi ste !

-Ne treba posavljati bombe niti nikoga ubijati, ali treba dati do znanja ovoj,bajagama i corbama da sve pamtimo i da nisu pozeljni u ovoj zemlji

-Zasto lazna bomba??Zasto nisu stavili pravu i veliku.

-Sta je gadna ova ********. Je li ovako izgledaju sve srpkinje

-Istjerajte ********* šundušu iz Hrvatske!

-Da znam tko je to napravio,dobro bih ga pocastila!


http://www.vecernji.hr/komentar/279861/

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Evo i ja zelim da u Zadru pukne bomba, ne jedna vec njih par hiljada, onih od 500 kg sto se kace na podkrilne nosace "Orla" ..

Stvarno, od srca ... :)
 
Nista cudno i u stvari ocekivano, ali ovi komentari ispod teksta ... :

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-Ko god da je nazvao stisnuo bi mu ruku svaka čast nadam se da ga neće otkriti

-Četnikušu vratiti odakle je i došla.

-srbendara pjevala za srbendare i to baš u Zadru, ma dajte molim vas

-Nazalost mi smo nepismen i priglup narod koji lovi vjestice gdije stigne i onda se cudi zasto nas drugi gledaju ko cobane iz 19og stoljeca. :ok:

-Hahaha vidi koja rupčaga. Prava balkanska kafana, ona turbo sa dna kace!

-Njen koncert je nesumnjivo cista provokacija, isto kao i onoga smrada u Puli.... Navodno je taj klub u Zadru upravo otvoren, a vlasnik mu je Srbin iz Zagreba (koji i tamo ima slican klub)......

-Zadrani, pravi ste !

-Ne treba posavljati bombe niti nikoga ubijati, ali treba dati do znanja ovoj,bajagama i corbama da sve pamtimo i da nisu pozeljni u ovoj zemlji

-Zasto lazna bomba??Zasto nisu stavili pravu i veliku.

-Sta je gadna ova ********. Je li ovako izgledaju sve srpkinje

-Istjerajte ********* šundušu iz Hrvatske!

-Da znam tko je to napravio,dobro bih ga pocastila!


http://www.vecernji.hr/komentar/279861/

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Evo i ja zelim da u Zadru pukne bomba, ne jedna vec njih par hiljada, onih od 500 kg sto se kace na podkrilne nosace "Orla" ..

Stvarno, od srca ... :)

Ја бих био ОДУШЕВЉЕН да најзад пукне нека бомба (а не само празне претње) овим београдским фуфама и фуфланима
 
na zapadu nista novo :lol:
images
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top