sam se o/c-uje
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: sam se o/c-uje

kolik nije na forumu
    Nemam sta pametno za reci, al reko ipak nesto da napisem
    Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano sam se o/c-uje

ajd da zapochnem novu temu ....
    kompijuter mi se sam OVERKLOKUJE sam , a ja to necu, shta da radim ?? da fleshujem BIOS, ili da ga nosim nazad mislim u prodavnicu poshto je josh pod garancijom ili da menjam plocu,a da nije mozda procesor REMARKIRAN,mada sumnjam da sam mozda pokupio neki SPY program a usput nisam ni apdejtovao antivirus vec 23 dana.igrice mi jako brzo rade ne mogu sve da poubijam neprijatelje a ploca iprocesor su ladni ploca pokazuje 12 a procesor 22 stepena.i nema restarta a imam amd kako sad to???
    pomagajte vapim za odgovorima

Iskusan codemaker (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

E da me juce zgazio tramvaj, ne bih moga ovo da procitam, umro bih u neznanju da i to ima...
    Jel ti to igras u frizideru ili sta?

kolik nije na forumu
    Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

ma u sobi je TA od 6 kw!!!!!

Aktivan član dr_Bora (avatar)
    Učlanjen
    27.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Ma odgovor je sledeći :
    Ti poseduješ kompjuter sa sistemom veštačke inteligencije koji služi za automatsko overklokovanje pa ti zato igre rade P R E B R Z O . To je ustvari normalan kompjuter koji je modifikovan superiornom tehnologijom vanzemaljske rase poreklom iz delta kvadranta sa kojom si se susreo na svojim višegodišnjim putovanjima po svemirskim prostranstvima . Tada ti je ugrađen taj AI vođeni CPU warp drive kao i taj super-turbo hladnjak kojim hladiš ploču do apsolutne nule ...
    Da, da ... To je to !!!

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Cekaj, a sto se ti zalis?

Aktivan član RaiKkonen 911 (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

A da nisi slucajno merio temperaturu u BIOS u 2 sekunde posto si tek ukljucio racunar?

Aktivan član panther (avatar)
    Učlanjen
    28.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

Citat Original postavio RaiKkonen 911
    A da nisi slucajno merio temperaturu u BIOS u 2 sekunde posto si tek ukljucio racunar?
    pa i da je gledao u biosu cim ga je ukljucio ne bi bila tako niska temperatura
    OVO JE ZA DOSIJE X

kolik nije na forumu
    Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

ma malo se salim na konto svih tema koje se uglavnom javljaju u zadnjih godinu dana koliko sam ja ovde prisutan.ne zamerite mi mada mi je malo cudno da se ljudi javljaju i pokusavaju da objasne nesto sto nema logike nikakve .svaka vam cast
    poz.
    sretna nova srpska godina i nek nam svima racunari podivljaju,overklokuju se i nek se graficke karte sve od gf440 mx i nize pretvore u 6800gt ili x800 pro i nek se agp pretvori u pc expres i nek se 32 pretvori u 64 bita i nek se memorija nadogradi u 1 gb najmanje i nek se crt pretvore u tft19 incha i nek se cd plejeri pretvore u pionire dvd rezace i nek se ...... ma sam se ....
    pozdrav

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Citat Original postavio kolik
    sretna nova srpska godina i nek nam svima racunari podivljaju,overklokuju se i nek se graficke karte sve od gf440 mx i nize pretvore u 6800gt ili x800 pro i nek se agp pretvori u pc expres i nek se 32 pretvori u 64 bita i nek se memorija nadogradi u 1 gb najmanje i nek se crt pretvore u tft19 incha i nek se cd plejeri pretvore u pionire dvd rezace i nek se ...... ma sam se ....
    pozdrav
    Samo se ti nadaj i ja to cekam, al' dok se lova ne pljune od Novih godina i deda Mrazova nema 'leba.

Primećen član Hammerhead (avatar)
    Učlanjen
    28.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

ma malo se salim na konto svih tema koje se uglavnom javljaju u zadnjih godinu dana koliko sam ja ovde prisutan.ne zamerite mi mada mi je malo cudno da se ljudi javljaju i pokusavaju da objasne nesto sto nema logike nikakve .svaka vam cast
    poz.
    pozdrav
    uh ! momentalno si me prestravio! oces bre da riknem ovde od odusevljenja i uzasa! huh! dobro je! ostah ziv! btw hvala na lepim zeljama ali mogao si da dodas i neki ultrabrzi mindreader umesto tastature i misa zar ne?

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Citat Original postavio Кулиража
    pozdrav
    Samo se ti nadaj i ja to cekam, al' dok se lova ne pljune od Novih godina i deda Mrazova nema 'leba.
    Ni Deda nece vise da radi za dzaba...

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Citat Original postavio Kad_LupimLupim
    Citat Original postavio Кулиража
    pozdrav
    Ni Deda nece vise da radi za dzaba...
    Yebote pa gde mi to zivimo. Sta bi sa radnih akcija za vreme druga Tite

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •