shivers

Shivers je ako se dobro secam (nisam je igrao samo video), uredjena dosta u maniru interaktvnog filma?
Anyway i ako nije, probaj Harvestera i Phantasmagoria (1 i 2). E to su pravi horori: bolesni, morbidni i psiholoski opterecujuci do maximuma. Oni sto znaju da strecnu shockantnim scenama! Inace obe su starije igre, iz recimo '97!
Harvester je uradjen na foru MYSTa, dakle slide show avantura, i zbog kvaliteta grafike ostavlja jak utisak. Na 2 CDa je cini mi se.
Phantasmagoria je komplet uradjena kao interaktivni film, zbog cega stvarno treba imati stomak odigrati je. Dvojka je bila na cak 7 CDova, a za keca nisam bash siguran tacno.
Inace, igre su popile vrtoglav broj cenzura i zabrana po svetu.
Pored njih ne znam vise da li je iko napravio nesto slicno. A sto se tice ostalih, ostaje preporuka za fenomenali Alone in the Dark, pa moze i Resident Evil, Nocturne... tja... i nema ih bash nesto. Ove ostale su vise lepe nego strasne! :lol:
Toliko :twisted:
 
Hammerhead:
starije igre mozes da igras i ako imas program koji se zove DOSbox potrazi na netu ako ti treba
nisam znao da resident evil ima 4 nastavka... wow

pa da ima 4 dela..... cetvrti je bas nedavno izasao,ali problem je taj sto ja za sada na Game Cube-u:((... ne znam kada i ako ce izaci za PC ...nadam se da hoce posto mi se ne kupuje GC:))).....mada na game cube-u su napravili remake svih delova zto znaci grafika je mnogoo bolja i neke scene su i puzle su promenili da nebi bilo isto :)....
 

Back
Top