shivers
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: shivers

Početnik
    Učlanjen
    12.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano shivers

znate li neku igricu bar slicnu ovoj?

Primećen član Hammerhead (avatar)
    Učlanjen
    28.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

horor avantura jel tako?
    ako se nevaram slicni su ti undying, the thing i u manjoj meri avp2 probaj pa uzivaj

Učlanjen
    28.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

a da, naravno i serijal igara koji se zove "alone in the dark" malo starije ali mislim da ce ti se svideti

Početnik
    Učlanjen
    17.05.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

nisam igrao shivers....
    ali ako volis horor igre "Resident evil" je mnogo bolji od "alone in the dark" tako uzmi resident neces se pokajati i uzmi sva 4 dela)

Početnik
    Učlanjen
    17.05.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

nisam igrao shivers....
    ali ako volis horor igre "Resident evil" je mnogo bolji od "alone in the dark" tako uzmi resident neces se pokajati i uzmi sva 4 dela)

Početnik
    Učlanjen
    12.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

a neko mi rece da te starije igrice mogu da se igraju samo ako imas ne znam,recimo win95 i tako nesto,a?
    u svakom slucaju thanx

Učlanjen
    28.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

starije igre mozes da igras i ako imas program koji se zove DOSbox potrazi na netu ako ti treba
    nisam znao da resident evil ima 4 nastavka... wow

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Shivers je ako se dobro secam (nisam je igrao samo video), uredjena dosta u maniru interaktvnog filma?
    Anyway i ako nije, probaj Harvestera i Phantasmagoria (1 i 2). E to su pravi horori: bolesni, morbidni i psiholoski opterecujuci do maximuma. Oni sto znaju da strecnu shockantnim scenama! Inace obe su starije igre, iz recimo '97!
    Harvester je uradjen na foru MYSTa, dakle slide show avantura, i zbog kvaliteta grafike ostavlja jak utisak. Na 2 CDa je cini mi se.
    Phantasmagoria je komplet uradjena kao interaktivni film, zbog cega stvarno treba imati stomak odigrati je. Dvojka je bila na cak 7 CDova, a za keca nisam bash siguran tacno.
    Inace, igre su popile vrtoglav broj cenzura i zabrana po svetu.
    Pored njih ne znam vise da li je iko napravio nesto slicno. A sto se tice ostalih, ostaje preporuka za fenomenali Alone in the Dark, pa moze i Resident Evil, Nocturne... tja... i nema ih bash nesto. Ove ostale su vise lepe nego strasne!
    Toliko

Početnik
    Učlanjen
    17.05.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Hammerhead
    starije igre mozes da igras i ako imas program koji se zove DOSbox potrazi na netu ako ti treba
    nisam znao da resident evil ima 4 nastavka... wow
    pa da ima 4 dela..... cetvrti je bas nedavno izasao,ali problem je taj sto ja za sada na Game Cube-u(... ne znam kada i ako ce izaci za PC ...nadam se da hoce posto mi se ne kupuje GC)).....mada na game cube-u su napravili remake svih delova zto znaci grafika je mnogoo bolja i neke scene su i puzle su promenili da nebi bilo isto ....

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •