Najlepshi dozivljaj u vashem zivotu

Zena s greskom:
Queen_:
begunac:
...da, rodjene dece.....u svakom slucaju....
Apsolutno nemerljivo sa bilo čim drugim

Tako je, nema niceg lepseg nego kad ti donesu mali zamotuljak i kazu ovo je vase detence, ma nepostoji jaci osecaj od ljubavi roditelja prema detetu :D

Damn, cetiri odgovora za isti najlepsi dozivljaj...khm, ubedili ste me, moracu to da dozivim u skorasnjoj buducnosti :D

Sto se tice najlepsih dozivljaja do tada, trenutno stvarno ne mogu da izdvojim nijedan, bilo ih je dosta...trenutno zivim u najlepsem ludilu koje se zove zaljubljenost pa mi sve lepo :)))
 
Nina2:
Zena s greskom:
Queen_:
begunac:
...da, rodjene dece.....u svakom slucaju....
Apsolutno nemerljivo sa bilo čim drugim

Tako je, nema niceg lepseg nego kad ti donesu mali zamotuljak i kazu ovo je vase detence, ma nepostoji jaci osecaj od ljubavi roditelja prema detetu :D

Damn, cetiri odgovora za isti najlepsi dozivljaj...khm, ubedili ste me, moracu to da dozivim u skorasnjoj buducnosti :D

Sto se tice najlepsih dozivljaja do tada, trenutno stvarno ne mogu da izdvojim nijedan, bilo ih je dosta...trenutno zivim u najlepsem ludilu koje se zove zaljubljenost pa mi sve lepo :)))

ostanite zaljubljeni i dozivite zajedno rodjenje bebe. moze i u 2006.!
 
sanja:
Nina2:
Damn, cetiri odgovora za isti najlepsi dozivljaj...khm, ubedili ste me, moracu to da dozivim u skorasnjoj buducnosti :D

Sto se tice najlepsih dozivljaja do tada, trenutno stvarno ne mogu da izdvojim nijedan, bilo ih je dosta...trenutno zivim u najlepsem ludilu koje se zove zaljubljenost pa mi sve lepo :)))

ostanite zaljubljeni i dozivite zajedno rodjenje bebe. moze i u 2006.!

Ili 2007 ;) Sanja, uzvracam lepim zeljama, znas vec... :D
 
zainteresovana:
Nina2:
Zena s greskom:
Queen_:
begunac:
...da, rodjenje dece.....u svakom slucaju....
:D
Damn, cetiri odgovora za isti najlepsi dozivljaj...khm, ubedili ste me, moracu to da dozivim u skorasnjoj buducnosti :D

Pet odgovora! :wink:
Jedino čudo prirode koje priznajem u čuda. :D

Шест одговора! ( Ја хтела то да напишем још јуче, ал нисам смела јер сам већ пар пута добила критике на Форуму да превише често причам о деци и преувеличавам љубав према њима! )
После свих оних немерљивих физичких болова, још неокупану и љигаву ставили су ми бебу на груди...и то је осећај који се не може поредити ни са једним другим у животу! :D
 
kad je mama od moje najbolje drugarice pre jedno mesec dana rodila bebu....javili su nam u 9 ujutru i mi smo pobegle iz skole i otisle u bolnicu i to mrtve pijane...a posle smo otisle kod nje da "proslavimo" ...sto smo radile jos narednih nedelju dana...sta cu kad se mala zove ko ja :roll:
 

Back
Top