uticaj roditelja (iostalih) na vezu, brak i porodicu
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: uticaj roditelja (iostalih) na vezu, brak i porodicu

Početnik
    Učlanjen
    12.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano uticaj roditelja (iostalih) na vezu, brak i porodicu

sta mislite o tome?

sanja
    Guest

Podrazumevano

ni moji ni njegovi nemaju nikakav uticaj.
    mogu da daju svoje misljenje, dodju u goste i odu svojoj kuci, a na nama je da zivimo onako kako nam najvise odgovara.

Početnik
    Učlanjen
    12.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio sanja
    ni moji ni njegovi nemaju nikakav uticaj.
    mogu da daju svoje misljenje, dodju u goste i odu svojoj kuci, a na nama je da zivimo onako kako nam najvise odgovara.
    To je tako ako imas normalnog muza.

Početnik
    Učlanjen
    12.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Zivela sam sa momkom koji je bio, pa moram reci, bolesno vezan za svoju majku, koju ovom prilikom ne zelim da komentarisem. Pogadjate, ostavio me je

Aktivan član slatko volim :)) (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Citat Original postavio Atipa
    Zivela sam sa momkom koji je bio, pa moram reci, bolesno vezan za svoju majku, koju ovom prilikom ne zelim da komentarisem. Pogadjate, ostavio me je

imala si srece!!! sta ce ti odraslo dete?!

Početnik
    Učlanjen
    12.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

imala si srece!!! sta ce ti odraslo dete?![/quote]

Njemu nije ni dozvoljeno da odraste, koliko god on bezao u sve i svasta od svoje majke-tiranke koja ga je ''toliko volela'' da ga je ugusila i radila sve za ''njegovo dobro'', upropastila svaku njegovu vezu svojom posesivnoscu i uticajem na njega. U svemu tome, kriv je on jer nije zeleo, umeo niti imao smelosti da prekine takav bolestan odnos. Na kraju, uz svu ljubav koju sam osecala, bolje je ovako, bar za mene, a i njegovu majku

Zainteresovan član NenaS (avatar)
    Učlanjen
    09.09.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

8) Dugo su pokusavali da se mesaju, ali smo ih, muz i ja, sveli na pravu meru. Vidjamo se sa njegovima koliko mislimo da treba, sa mojom majkom, nazalost, delimo kucu, ali i ona moze da dodje na kafu i da kaze sta misli, a da li ce tako i biti to je druga stvar...

Aktivan član *misutka* (avatar)
    Učlanjen
    06.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Citat Original postavio hanibal77
    "moja neverna bebo,sto si me napustio?"
    Ovo je baš slatko...al' na malo uvrnut način

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Podrazumevano

Citat Original postavio *misutka*
    a ja sam se najezila kad sam to cula!
    ...Ух..и мени је зазвучало...болесно! :?

Aktivan član slatko volim :)) (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

"moja neverna bebo" ?! jbt, stvarnooo...bolesnoooo :shock:

Početnik
    Učlanjen
    12.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

u mom slucaju je bio problem taj sto on nije video da je bolesno vezan za majku. Mene bas briga kakva je ona, ali problem sam imala sa njim...i sve je bilo tako bolesno... Na kraju sam ja ispala kao babaroga, a majka, koja mu je utuvila u glavu da samo ona moze da ga voli i da mu je ona najveci prijatelj je ispala svetica.

sanja
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio slatko volim :))
    "moja neverna bebo" ?! jbt, stvarnooo...bolesnoooo :shock:
    mozda je mama osnivac benda neverne bebe? :wink:

Aktivan član *misutka* (avatar)
    Učlanjen
    06.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Citat Original postavio *misutka*
    a ja sam se najezila kad sam to cula!
    Ja mislim da većina 'muških' majki to misli, samo neke kažu, a neke ne(one POkažu)

Početnik
    Učlanjen
    12.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ja ne mislim da ta majka voli svoje dete i da radi tako bolesne stvari iz, kako kaze, ljubavi prema detetu i zelji da ga zastiti...od koga i cega?! Bolje da ga zastiti od sebe same. Sebicno je reci tako nesto detetu koje krece u novi zivot.

sanja
    Guest

Podrazumevano

jel neveran sto mamu vara sa zenom?
    zaista bolesno. cak i kao sala.

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano

Sa prethodnim momkom sam imala nevidjenih problema sto se njegove majke tice. Tako bolesno posesivnu majku ja jos ne sretoh u svom zivotu. Svasta nam je priredjivala, njega cak i ucenjivala, ma kao u nekom trileru. Nikada pre nisam imala problema sa necijim roditeljima a ovo je bila prava nocna mora...pa pazi kad je morao da joj par puta po telefonu objasnjava zasto se mi toliko volimo, morao da joj daje razloge zbog cega toliko vremena provodi samnom kad ni sa jednom drugom devojkom nije bilo tako, pitala ga cak sta sam ja to toliko nesto posebno, da nemam dve glave mozda , mislim strasno...mnogo puta ga zvala i plakala kako je sama, kako joj nedostaje..a decko ima 27 godina, ma uzas, ne ponovilo se. Ako smo bili kod njega, ljutila se sto zakljucava sobu pa ona ne moze da udje ujutru (kao da sa njegovog prozora gleda psa u dvoristu) ?! :? Ma ne, bolesno do krajnosti.
    Sa sadasnjim deckom je sve drugacije, svoje vidja samo ponekad nedeljom, ima svoj stan odavno i sa roditeljima je na onom osnovnom odnosu postovanja i nista vise. Niti se oni mesaju niti im on dozvoljava da se mesaju. E to se zove stvarno odraslo musko

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Podrazumevano

Citat Original postavio Atipa
    u mom slucaju je bio problem taj sto on nije video da je bolesno vezan za majku. Mene bas briga kakva je ona, ali problem sam imala sa njim...i sve je bilo tako bolesno... Na kraju sam ja ispala kao babaroga, a majka, koja mu je utuvila u glavu da samo ona moze da ga voli i da mu je ona najveci prijatelj je ispala svetica.
    Класика!

Zainteresovan član NenaS (avatar)
    Učlanjen
    09.09.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

[quote="Nina2"]Sa prethodnim momkom sam imala nevidjenih problema sto se njegove majke tice. Tako bolesno posesivnu majku ja jos ne sretoh u svom zivotu. Svasta nam je priredjivala, njega cak i ucenjivala, ma kao u nekom trileru. Nikada pre nisam imala problema sa necijim roditeljima a ovo je bila prava nocna mora...pa pazi kad je morao da joj par puta po telefonu objasnjava zasto se mi toliko volimo, morao da joj daje razloge zbog cega toliko vremena provodi samnom kad ni sa jednom drugom devojkom nije bilo tako, pitala ga cak sta sam ja to toliko nesto posebno, da nemam dve glave mozda , mislim strasno...mnogo puta ga zvala i plakala kako je sama, kako joj nedostaje..a decko ima 27 godina, ma uzas, ne ponovilo se. Ako smo bili kod njega, ljutila se sto zakljucava sobu pa ona ne moze da udje ujutru (kao da sa njegovog prozora gleda psa u dvoristu) ?! :? Ma ne, bolesno do krajnosti.

Sta ces "edipovaca" ima zaista puno, sad sam se setila jednog slucaja, dok sam studirala udvarao (u moje se vreme to tako zvalo) mi se momak, jedinac, iz komsiluka moje koleginice, tada vec zaposleni lekar, ma, reklo bi se idealna prilika - sve dok od koleginice (a bogami i od njega) nisam saznala da ga njegova mama jos uvek pokriva nocu. Ladno udje u njegovu sobu i pokrije ga!!! Pogodite sto smo izasli svega 2-3 puta...

Početnik
    Učlanjen
    16.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

[quote="NenaS"]
    Citat Original postavio Nina2
    Sa prethodnim momkom sam imala nevidjenih problema sto se njegove majke tice. Tako bolesno posesivnu majku ja jos ne sretoh u svom zivotu. Svasta nam je priredjivala, njega cak i ucenjivala, ma kao u nekom trileru. Nikada pre nisam imala problema sa necijim roditeljima a ovo je bila prava nocna mora...pa pazi kad je morao da joj par puta po telefonu objasnjava zasto se mi toliko volimo, morao da joj daje razloge zbog cega toliko vremena provodi samnom kad ni sa jednom drugom devojkom nije bilo tako, pitala ga cak sta sam ja to toliko nesto posebno, da nemam dve glave mozda , mislim strasno...mnogo puta ga zvala i plakala kako je sama, kako joj nedostaje..a decko ima 27 godina, ma uzas, ne ponovilo se. Ako smo bili kod njega, ljutila se sto zakljucava sobu pa ona ne moze da udje ujutru (kao da sa njegovog prozora gleda psa u dvoristu) ?! :? Ma ne, bolesno do krajnosti.

Sta ces "edipovaca" ima zaista puno, sad sam se setila jednog slucaja, dok sam studirala udvarao (u moje se vreme to tako zvalo) mi se momak, jedinac, iz komsiluka moje koleginice, tada vec zaposleni lekar, ma, reklo bi se idealna prilika - sve dok od koleginice (a bogami i od njega) nisam saznala da ga njegova mama jos uvek pokriva nocu. Ladno udje u njegovu sobu i pokrije ga!!! Pogodite sto smo izasli svega 2-3 puta...
    Sta ces da se ne prehladi doca, posle mora sam sebe da leci. Gospode boze ovaj svet je poludeo. Moj muz ima o.k. odnos sa svojima ali njegova mama cesto meni kaze tvoj i moj D a ja popizdim Niti ja mogu da njoj oduzmem niti zelim pravo na to da ga je ona rodila , ali brate o'ladi ne delim ja nista sa njom...Ako ikad budem imala sina moracu to da negujem od starta jednostavno ne treba sinove isuvise vezivati. Nije fer prema njima posle nikad nisu sposobni za samostalan zivot.

Slične teme

1. Profesija (Zanimanje) i uticaj na poznanstva/vezu?
    Autor Amazonka u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 69
    Poslednja poruka: 28.10.2013., 21:54
  2. Mesanje roditelja u vezu
    Autor Muzicka Vila u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 27.09.2008., 15:32
  3. finansijski problemi savremenog i uticaj na vezu...
    Autor ariela u forumu Muškarci
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 17.06.2007., 00:22
  4. Drugi brak roditelja
    Autor gigule u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 27.06.2005., 15:09

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku