HRVATSKI VOJNICI USKORO NA KOSOVU

Poruka
2.331
HRVATSKI VOJNICI USKORO NA KOSOVU



ZAGREB - Hrvatska vlada odlučila je da uskoro na Kosovo pošalje vojnike u okviru mirovne misije NATO.

U saopštenju iz hrvatske vlade se navodi da je učešće u međunarodnim mirovnim operacijama u skladu sa strateškim opredeljenjem Hrvatske, "čime se ona svrstava među odgovorne članice međunarodne zajednice, koje su spremne da preuzmu deo tereta opšte bezbednosti".

"Hrvatska snažno podržava napore NATO-a, čiji je cilj održavanje bezbednosti na Kosmetu", navodi se u saopštenju.

Italijanski ministar odbrane Injacio la Rusa izjavio je juče da Italija namerava da povuče vojnike sa Kosova, a da bi njihov broj mogao biti nadoknađen pojačanjem španskih snaga, ili slanjem vojnika iz drugih zemalja.

On je rekao da Italija namerava i da smanji svoje vojne kontingente u Libanu i Avganistanu, zbog potrebe za velikim budžetskim uštedama.


Izvor: http://www.blic.rs/Vesti/Politika/249682/Hrvatski-vojnici-uskoro-na-Kosovu
_______________________________________________________________________________________-


Eto sta smo docekali.
 
Da malo pratiš situaciju oko KiM i ideš dole, znao da bi su Hrvati dole vec godinama u sklopu NATO vojske.

Dakle suma sumarum, nakon jugoslovenskih ratova:

Izgubljene vekovna srpska ognjišta zapadno od Dunava i
hrvatska cizma na Kosovu i Metohiji.

Teški poraz Srba kao naroda.

Evo da parite oči, sveta srpska zemlja:
DOC_0471.jpg
 
Poslednja izmena:
HRVATSKI VOJNICI USKORO NA KOSOVU



ZAGREB - Hrvatska vlada odlučila je da uskoro na Kosovo pošalje vojnike u okviru mirovne misije NATO.

U saopštenju iz hrvatske vlade se navodi da je učešće u međunarodnim mirovnim operacijama u skladu sa strateškim opredeljenjem Hrvatske, "čime se ona svrstava među odgovorne članice međunarodne zajednice, koje su spremne da preuzmu deo tereta opšte bezbednosti".

"Hrvatska snažno podržava napore NATO-a, čiji je cilj održavanje bezbednosti na Kosmetu", navodi se u saopštenju.

Italijanski ministar odbrane Injacio la Rusa izjavio je juče da Italija namerava da povuče vojnike sa Kosova, a da bi njihov broj mogao biti nadoknađen pojačanjem španskih snaga, ili slanjem vojnika iz drugih zemalja.

On je rekao da Italija namerava i da smanji svoje vojne kontingente u Libanu i Avganistanu, zbog potrebe za velikim budžetskim uštedama.


Izvor: http://www.blic.rs/Vesti/Politika/249682/Hrvatski-vojnici-uskoro-na-Kosovu
_______________________________________________________________________________________-


Eto sta smo docekali.

Šta smo dočekali? Da Hrvati šalju topovsko meso na Kosovo i Metohiju. Pa nek šalju... Srećan put u minsko polje od srca. :lol: Mi smo stara nacija i par godina ili čak i par desetina godina nije ništa spram naše istorije i naše vitalnosti kroz vekove. Još jedan dug koji će biti naplaćen kad za to dođe vreme. Strpljenje je odlika moćnih.
 
Polako , amerikanci idu , a i ostali prte sa Kosova .... Ostacete samo vi i Hrvati ... :D

A da , Rusi dolaze u Nis.... :manikir:


Kakvi bre rusi Papa dolazi u Nis

Ju ju ju nije valjda da imas nesto protiv nekog ko vam zida temelje drzavi...

Kakva nezahvalnost, umesto da mu spevate neku pesmu na cimilinkama....:mrgreen:

:mrgreen:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Nemate vi pojma. Biće da ste svi mladi pa se ne sećate (a i ne možete). Hrvati su stalno bili na Kosovu još od prve pobune "iredentista" 70-tih godina i uvek su se dobro pokazali. Evo jednog vica iz tog perioda:
Uhvatila dva milicionera šiptara na demonstracijama "Kosovo Republjik" pa ga lemaju palicama, on jedno vreme trpio, oni tuku i dalje, on jauče, oni još jače. Vidi on da je odneo đavo šalu...ubiće ga. On počne da viče:"Ja nisam iredenta, ja voljim Srbiju!" Ovi ga tek tad počeše lemati duplom snagom. On viče još jače:" Ja voljim Srbe, ja voljim Srbe!" na to mu jedan od milicionera kaže:"A zakaj to nas treba interesirat?" i nastavi da ga bije još jače. :mrgreen:
 
Nemacki vojnici se s KiM vracaju izbezumljeni i traumatizovani, normalna pojava ko veruje u zivot sa Siptarima ili pokusava tu nesto da "pomogne".

Isto ceka svakog ko isto pokusa.

Siptarima je Srbin jedini lek, vec nekoliko puta dokazano, Dr. Rankovic, Dr. Milosevic, Dr. Raznjatovic i Dr. Pavkovic
 
Nemate vi pojma. Biće da ste svi mladi pa se ne sećate (a i ne možete). Hrvati su stalno bili na Kosovu još od prve pobune "iredentista" 70-tih godina i uvek su se dobro pokazali. Evo jednog vica iz tog perioda:
Uhvatila dva milicionera šiptara na demonstracijama "Kosovo Republjik" pa ga lemaju palicama, on jedno vreme trpio, oni tuku i dalje, on jauče, oni još jače. Vidi on da je odneo đavo šalu...ubiće ga. On počne da viče:"Ja nisam iredenta, ja voljim Srbiju!" Ovi ga tek tad počeše lemati duplom snagom. On viče još jače:" Ja voljim Srbe, ja voljim Srbe!" na to mu jedan od milicionera kaže:"A zakaj to nas treba interesirat?" i nastavi da ga bije još jače. :mrgreen:

:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Страшно...непријатељска војска на тлу јужне српске покрајине...
Власт би морала да уложи протест, будући да је хрватска војска одговорна за страдање великог броја Срба 90-их.
 

Back
Top