Durarara!!

Gosaii

Ističe se
Poruka
2.106
Synopsis:

In Tokyo's downtown district of Ikebukuro, amidst many strange rumors and warnings of anonymous gangs and dangerous occupants, one urban legend stands out above the rest – the existence of a headless “Black Rider” who is said to be seen driving a jet-black motorcycle through the city streets.

Ryuugamine Mikado has always longed for the excitement of the city life, and an invitation from a childhood friend convinces him to move to Tokyo. Witnessing the Black Rider on his first day in the city, his wishes already seem to have been granted. But as supernatural events begin to occur, ordinary citizens like himself, along with Ikebukuro's most colorful inhabitants, are mixed up in the commotion breaking out in their city...

Trailer:
[/SPOILER]
ED2
Sorry, ne uspeh da ga nadjem ^^; xD

Durarara!! Jos jedan fenomenalan anime nastao po noveli genijalnog japanskog pisca Narite R. :D
Prica je dobro osmisljena, likovi su takvi da cete ih ili voleti ili mrzeti.
Nakon sto sam procitala neke prevedene delove novele na livejournalu, svidja mi se to sto su pojedini likovi i mesta na neki nacin povezani sa onim u drugim Naritinim novelama kao sto su Baccano! Etsusa Bridge i Vamp :) (Baccano! ftw <3)

Dakle, ova tema je napravljena radi diskutovanja o ovoj animi (mada moze i o noveli i mangi :> ) tako da...Navalite xD

Misljenja, komentari, slicice, AMV-ei....I sve druge stvari vezane za DRRR!! Stavljejte ovde ;)
 
Waaaaa~! Ja sam htela da napravim temuuuu~!
Mah, anyway.... DRRR!! ROCKS! :super:
Skinula sam sve ep i narezala na disk. Odgledala sam oba speciala i procitala mangu (koliko je izaslo na net). Mada, ja sam uvek za anime ali ni manga nije bila losa. I dalje drzim misljenje da seanime first class. Misteriozan ali koga briga kad je animacija savrsena. Hehe, salim se, naravno ;) . Prica animea je dobro uradjena. Svidja mi se kako su SVI likovi NEKAKO povezani. I naravno, HOCU DA IZADJE 2. SEZOOOONAA~! :besna:
Omiljen lik? Hmmm... IZAYA! UVEK! Ali opet postoji to kolebanje izmedju njega i Shizuo-a. Nzm, obojica su mi super!
Shizuo-Heiwajima-and-Izaya-Orihara-durarara-12545434-600-424.jpg


Danas postoji toooliko fanova ShizuoxIzaya koji taj par nazivaju Shizaya (negde sam sretala i Izuo...) a ja polako pocinjem da budem jedan od njih. (Noooooooooo~! God save meeeee~!)
tumblr_l7u7sbC6Rn1qc9hmdo1_500.jpg

Durarara-Izaya-Shizuo-yaoi-16164075-600-497.jpg

My fav amv!
 
Poslednja izmena:

Back
Top