Srpski lekari u Nemačkoj

Ja sam preko Intesa banke, popuni se dokument koji ce ti oni dati u banci i potrebno je odstampati mail koji si dobio iz komore sa IBAN i SWIFT brojem. Provizija je bila oko 2000 din.

- - - - - - - - - -

Kolege, kada se uzima putno osiguranje ,koje treba priloziti pri viziranju, da li kao pocetni datum stavljam datum viziranja ili datum odlaska u Nemacku?
 
Postovane kolegice i kolege,

u potrazi smo za ljekarima kako specijalistima tako i onima bez specijalizacije.

Specijalisti:

moraju imati minimum B2, fleksibilnost, sposobnost za brzi pocetak rada u Njemackoj.

Ljekari bez specijalizacije:

moraju imati minimum B2, bolje C1 te naravno radno iskustvo, a mozemo Vam pomoci u sljedecim granama medicine: interna medicina, neurologija, psihijatrija, anestezija i opca medicina.

Javite nam se Vasim CV-em na mail proselectvermittlungsagentur@gmail.com

Imamo vlastitu nastavu ili uzivo u Njemackoj ili putem interneta koja ce Vas pripremati za polaganje FSP-a, a pomazemo i oko cjelokupne papirologije koja je neophodna da zapocnete raditi kao ljekari u Njemackoj.

Naravno nase usluge su besplatne.
 
Imate li mozda kurikulum stomatologije u Banja Luci ?Stari plan i program sestogodisnji (261 stranica) ? Meni treba prevod...

- - - - - - - - - -

To je medicina pretpostavljam? Iz koje je godine curriculum? Moram da vidim da li ja imam. Inace sam prevoditeljica. Lp

Imate li mozda prevod Curikuluma stomatologije u Banja Luci? Stari plan i program,sestogodisnji (261 strana) ? Meni treba....
 
Medicina, bolonjski proces.
Godina diplomiranja 2015

Nemam taj nazalost :/ Inace je kod mene do 100 stranica 20€ po stranici, iznad 100 stranica 10€ po stranici. Ako vas zanima, javite se na mail: info@jj-translation.net
Lp

- - - - - - - - - -

Imate li mozda kurikulum stomatologije u Banja Luci ?Stari plan i program sestogodisnji (261 stranica) ? Meni treba prevod...

- - - - - - - - - -



Imate li mozda prevod Curikuluma stomatologije u Banja Luci? Stari plan i program,sestogodisnji (261 strana) ? Meni treba....

Nazalost nemam. Pitala sam i kolege. Taj je 10€ po stranici. Moze se platiti i u ratama naravno. Ako Vas zanima javite se na mail info@jj-translation.net
Lp
 
Zdravo svima,
Potrebna mi je hitno jedna informacija. Ističe mi BE u Hessenu 01.12.18. Nemam aprobaciju još uvek.
Našla sam posao u Bajernu od 26.11.18. Aplicirala sam za BE u Bajernu.
1. Ima li neko iskustva koliko se čeka u ovakvim situacijama na BE iz Bajerna (gde sam čula da se BE može produžiti na više od 2 g do termina za aprobaciju)?
2. Da li je neophodno da se sačeka prelaz dokumenata iz komore Hessen u komoru Bayern ili je dovoljno da sam podnela svu dokumentaciju u Bayernu pa da mi daju BE?
Pozdrav i hvala!
 
Zdravo svima,
Potrebna mi je hitno jedna informacija. Ističe mi BE u Hessenu 01.12.18. Nemam aprobaciju još uvek.
Našla sam posao u Bajernu od 26.11.18. Aplicirala sam za BE u Bajernu.
1. Ima li neko iskustva koliko se čeka u ovakvim situacijama na BE iz Bajerna (gde sam čula da se BE može produžiti na više od 2 g do termina za aprobaciju)?
2. Da li je neophodno da se sačeka prelaz dokumenata iz komore Hessen u komoru Bayern ili je dovoljno da sam podnela svu dokumentaciju u Bayernu pa da mi daju BE?
Pozdrav i hvala!
 
Odmah nakon ispita se dobija potvrda o polozenom ispitu?

Odmah poslije ispita, komisija u ruke predaje potvrdu.

- - - - - - - - - -

Zdravo svima,
Potrebna mi je hitno jedna informacija. Ističe mi BE u Hessenu 01.12.18. Nemam aprobaciju još uvek.
Našla sam posao u Bajernu od 26.11.18. Aplicirala sam za BE u Bajernu.
1. Ima li neko iskustva koliko se čeka u ovakvim situacijama na BE iz Bajerna (gde sam čula da se BE može produžiti na više od 2 g do termina za aprobaciju)?
2. Da li je neophodno da se sačeka prelaz dokumenata iz komore Hessen u komoru Bayern ili je dovoljno da sam podnela svu dokumentaciju u Bayernu pa da mi daju BE?
Pozdrav i hvala!
To zna potrajati, ali im treba zvati i dosadjivati da vi nemate druge opcije osim nazad u Srbiju..Tako je jedan kolega koji je takodje mjenjao pokrajinu, dobio za nekih mjesec dana... Inace su jaaaako spori.
 
Kolege, da li se moze zakazati termin u ambasadi bez BE i FSP, pa dok cekam na taj termin, da u medjuvremenu polozim FSP?
Ako se ceka par meseci na termin, mogu do tada FSP poloziti. Molim odgovor.

Naravno da može, termin za vizu se dobija u proseku za tri meseca...pa se prema FSP-u ukopite da na vreme zatražite zahtev za vizu.

- - - - - - - - - -

Kolege da li neko ima iskustva ili proverenu informaciju, da li položen FSP važi samo za Oberbayern ili Unterfranken, u zavisnosti gde ze prijavi ili se može raditi na celom području Bayern?
 
Kolege, da li se moze zakazati termin u ambasadi bez BE i FSP, pa dok cekam na taj termin, da u medjuvremenu polozim FSP?
Ako se ceka par meseci na termin, mogu do tada FSP poloziti. Molim odgovor.

Naravno da može. Prijavi se na sajtu nemačke ambasade i za termin se sada čeka oko 6 meseci. U međuvremenu možeš dosta toga da završiš od obaveza...
Za prijavu ti je potreban samo broj pasoša...
 

Back
Top