Devojke,sta bi uradile da vam bivsi preti?
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 98

Tema: Devojke,sta bi uradile da vam bivsi preti?

Početnik
    Učlanjen
    22.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Devojke,sta bi uradile da vam bivsi preti?

Budite iskrene pa recite sta biste uradile da vam bivsi preti ubistvom?Ako neko ima takav slucaj zamolila bih vas da pisete.
    Ja sam trenutno u takvoj situaciji da ne smem da odem u mesto odakle je bivsi,mada tamo imam dosta prijatelja i rodjaka,jer mi on preti da ce mi se nesto desiti ukoliko me vidi tamo.

Svima hvala unapred.

Početnik
    Učlanjen
    22.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Jos nesto,on je bio inicijator prekida veze.Ne ja.

Ističe se
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

92

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

prijavi muriji!

Iskusan Zena s greskom (avatar)
    Učlanjen
    27.09.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano

Slazem se sa prdhodnicama, obavezno pijavi, da ne bi doslo do mnogo gorih stvari.NPR.Onaj iz Leskovca

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Porazgovaraj sa nekim kome mozes da se poveris.Bitno je da ne krijes to.I obavezno prijavi miliciji.Svi mi dodjemo u situaciju da budemo povredjeni,ali ne pretimo ubistvom.Da li u tom mestu imas neku blisku osobu od poverenja koja bi mozda mogla malo da ispita stvari koliko je on u toj nameri ozbiljan , odnosno da li je stvarno psihicki spreman da ti bilo kako naudi.Za sada se drzi podalje , ali ni to nije resenje da se ti zarad nekog tamo idiota odreknes dragih ljudi i mesta u koje volis da ides.

Početnik
    Učlanjen
    01.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio hanibal77
    prijavi muriji!
    Ne zelim da panicim ali mislim da murija nece nista ama bas NISTA da uradi...ipak ces ti morati da nadjes nacin sa njim da se izboris. A takvima moras da pokazes zube. Ako mu pokazes da ga se ne bojis postace manji od makova zrna. Provjereno - teorijski i u praksi
    Srecno

Početnik
    Učlanjen
    01.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Ah, da, ne zaboravi da to razglasis na sva zvona, nek' svi znaju. Ako ti se (Ne daj Boze!) sta desi, da moze nasa murija onda da reaguje.

Početnik medvedica (avatar)
    Učlanjen
    22.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Devojke,sta bi uradile da vam bivsi preti?

Citat Original postavio Suuske
    Ah, da, ne zaboravi da to razglasis na sva zvona, nek' svi znaju. Ako ti se (Ne daj Boze!) sta desi, da moze nasa murija onda da reaguje.
    da moze nasa murija onda da reaguje - Suuske, ovo je šala?
    Takve situacije uopšte nisu naivne. Znam devojku koja je prošla kroz pakao zbog poremećenog tipa, koji /eto/ nije mogao da prihvati kraj. Nedeljama se mučila, skrivala, besnela, plakala, očajavala.. Dok sve to lepo nije ispričala svojim roditeljima, roditelji prijavili policiji, policija obišla prvo roditelje dotičnog (klinac, doduše punoletan al klinac..).. Dalje ne znam šta se sa njim dešavalo, al priča tu staje. Nikad više pretnje.
    92 obavezno i roditeljima

Početnik
    Učlanjen
    01.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Devojke,sta bi uradile da vam bivsi preti?

Citat Original postavio medvedica
    Citat Original postavio Suuske
    da moze nasa murija onda da reaguje - Suuske, ovo je šala?
    Takve situacije uopšte nisu naivne. Znam devojku koja je prošla kroz pakao zbog poremećenog tipa, koji /eto/ nije mogao da prihvati kraj. Nedeljama se mučila, skrivala, besnela, plakala, očajavala.. Dok sve to lepo nije ispričala svojim roditeljima, roditelji prijavili policiji, policija obišla prvo roditelje dotičnog (klinac, doduše punoletan al klinac..).. Dalje ne znam šta se sa njim dešavalo, al priča tu staje. Nikad više pretnje.
    92 obavezno i roditeljima
    I te kako sam svjesna da to nije sala jer sam bila u istoj kozi...i isla sam da prijavim policiji...rekli su mi doslovno "mala ne boj se smirice se on " a on se nije smirio dok ja nisam prosla kroz pakao...doduse..ja sam bila luda jer nisam htjela da kazem roditeljima...da su oni otisli i prijavili mozda bi sve bilo drukcije

Početnik
    Učlanjen
    22.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio atenaellada
    Porazgovaraj sa nekim kome mozes da se poveris.Bitno je da ne krijes to.I obavezno prijavi miliciji.Svi mi dodjemo u situaciju da budemo povredjeni,ali ne pretimo ubistvom.Da li u tom mestu imas neku blisku osobu od poverenja koja bi mozda mogla malo da ispita stvari koliko je on u toj nameri ozbiljan , odnosno da li je stvarno psihicki spreman da ti bilo kako naudi.Za sada se drzi podalje , ali ni to nije resenje da se ti zarad nekog tamo idiota odreknes dragih ljudi i mesta u koje volis da ides.
    Cim mi se to desilo ja sam sve roditeljima ispricala i oni su istog misljenja kao i ja da ga prijavim.Isla sam vec u policiju da se raspitam kako i na koji nacin,tj.koja je procedura njegovog prijavljivanja,jer se nije desilo u mojoj opstini.
    Imam bliskih osoba tamo koji bi mogli to da ispitaju,ali ne znam koliko su spremni s obzirom da tog doticnog svi smatraju za odlicnu osobu,jako miran i dobar,a sto se pokazalo da uopst nije,i da sam ga samo ja najbolje uopznala.

Početnik
    Učlanjen
    22.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Cim mi se to desilo ja sam sve roditeljima ispricala i oni su istog misljenja kao i ja da ga prijavim.Isla sam vec u policiju da se raspitam kako i na koji nacin,tj.koja je procedura njegovog prijavljivanja,jer se nije desilo u mojoj opstini.
    Imam bliskih osoba tamo koji bi mogli to da ispitaju,ali ne znam koliko su spremni s obzirom da tog doticnog svi smatraju za odlicnu osobu,jako miran i dobar,a sto se pokazalo da uopst nije,i da sam ga samo ja najbolje uopznala.

Početnik
    Učlanjen
    22.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Podrazumevano

Citat Original postavio kicav
    Pusti ti to miran i dobar. jedan takav iy kraja je izvrsio najmonstruoznije ubistvo ever – zamotao klinca porodice koju je hteo da opljacka u zavesu, pa ga przio peglom po licu da mu otkrije gde su sakrili pare...Inace, bio je u ekipi mog starijeg brata, i celo drustvo ya njega mislilo da je KO DEVOJCICA.
    Mislim da MUP je obavezan da reaguje na tu vrstu uznemiravanja, tuzilac po sluzbenoj duznosti podnosi prijavu opstinskom sudu i bla, bla, i mup reaguje. Pretnje su ozbiljna stvar. Obavezno prijavi.

ahaha, btw. i meni decko preti da ce ubiti mene pa sebe ako ga ostavim, ali meni to ne pada na pamet, kapiram to kao izjavu ljubavi. :?

Poznat
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Podrazumevano

Kako bre samo uspete da se smuvate sa takvim bolesnicima?!?! Pa zar ste toliko ocajne?!?!

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Podrazumevano

[quote="Steffan"]Kako bre

Ma ne nego ću prvo da ga pitam šta je u horoskopu, pa koju slavu slavi....
    Pa da znam oma jel bolesnik il nije Šta ako ne slavi slavu? :shock:

Početnik
    Učlanjen
    14.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ja u takvim situacijama zamolim druga da tipa koji mi preti nazove i istera ga iz gacha od straha...mada mi je jedan drugar rekao da to treba ignorisati...ti koji prete uglavnom nemaju muda da urade bilo shta...

Poznat
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Podrazumevano

Pa prvo nas UPOZNAJTE pa se tek onda smuvajte sa nama pod USLOVOM da smo normalni!!!

Ali ne, gospodjice bi odma' da se yebu... hahahahaha

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.04.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio Steffan
    Pa prvo nas UPOZNAJTE pa se tek onda smuvajte sa nama pod USLOVOM da smo normalni!!!

Ali ne, gospodjice bi odma' da se yebu... hahahahaha
    AL JE OVDE NEKO ISKOMPLEKSIRAAAAN! Sta je bilo ne mozes da nadjes devojku?

Aktivan član slatko volim :)) (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

moja drugarica je bila u slicnoj sittuaciji, samo joj tip nije pretio bas ubistvom, vec je proganjao!! cak je dosao i u skolu kod direktora i napravio haos!! samo sto je ona tada sa 17,5 god., bila maloletna...resilo se tako sto je rekla mami, mama otisla u panduraciju i prijavila, a i skola je urgirala jer je ludak napravio haos za vreme nastave..panduri ga malo istresli iz gaca zbog maltretiranja maloletnice, i vise je nikad do dan-danas nije pipnuo..

obavezno sa roditeljima u muriju!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.04.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio slatko volim :))
    moja drugarica je bila u slicnoj sittuaciji, samo joj tip nije pretio bas ubistvom, vec je proganjao!! cak je dosao i u skolu kod direktora i napravio haos!! samo sto je ona tada sa 17,5 god., bila maloletna...resilo se tako sto je rekla mami, mama otisla u panduraciju i prijavila, a i skola je urgirala jer je ludak napravio haos za vreme nastave..panduri ga malo istresli iz gaca zbog maltretiranja maloletnice, i vise je nikad do dan-danas nije pipnuo..
    Mogu samo da se slozim da treba reci roditeljima. Treba imati poverenja u njih, oni nikada nece nista lose uraditi svojoj deci, ne treba biti u strahu da se nesto prizna. To mi nije bilo bas jasno kada sam bila u ludim godinama ali sada sam sigurna u to. Ne treba nista kriti od roditelja! Oni ce zvezde skinuti za svoju decu!

obavezno sa roditeljima u muriju!!

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

ma i meni se slicno desilo i bila sam maloletnica.samo sto sa njim nisam imala nista sem dosta razgovora,ali on je bio iz neke sekte i poceo da me proganja,pravio mi neke krstove.onda je moj tata isao da mu zapreti,pozalili smo se popu,pa je i pop otisao do njega da mu kaze da me batali.od tada me nije dirnuo.malo je poremecen lik bas me je bilo strah.

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Citat Original postavio Steffan
    Kako bre samo uspete da se smuvate sa takvim bolesnicima?!?! Pa zar ste toliko ocajne?!?!
    Jadno je od tebe da se sprdas, devojka ima ozbiljan problem.

Zainteresovan član rubiroza78 (avatar)
    Učlanjen
    13.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Tako je i mojoj sestri jedan pretio, pa je zavrsio u bolnici kada sam ja za to saznao. Pokupio par drugiova i istresoga iz gaca. Posle toga je bezao od nje. Tako bi i ti trebala to da uradis kazes rodbini i prijateljima i oni srede stvar.

Pozdrav

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Obavezno prijavi miliciji, takvim tipovima ne treba ostaviti prostora da smisljaju sta bi uradili.A ako imas nekog dobrog druga , brata , koji moze da mu utera strah u kosti--->>> samo napred.

Slične teme

1. bivše devojke i bivši momci
    Autor Lolita90 u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 11.08.2009., 01:40
  2. Zene , sta bi uradile...?
    Autor al bundy u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 30.12.2007., 19:38
  3. STA BISTE VI URADILE?
    Autor papagalaki_bg u forumu Žene
    Odgovora: 69