Mexico

  • Začetnik teme encantadora
  • Datum pokretanja
Pancho...moze jedno pitanje od mene ako se nisi bas naljutio ? Znam da je kriminal u Meksiku, pogotovu u prestonici mnogo razvijen i da im je to glavni problem tamo. E sad ja mogu da citam po internet stranicama ali nigde nece jasno pisati koliko je to gadno...lakse je ovako...Koliko je to stvarno gadno jer cuo sam da to ide u krajnost da ljudi ne smeju da izadju da prosetaju cak ni najprometnijim ulicama grada i da se pre nego sto udjes u taksi vozilo obavezno pomolis Bogu da stignes na zeljenu destinaciju...HVALA UNAPRED
 
Ja sam prosle godine bio u Meksiku. Jako lepa zemlja, ako ides na odmor. Ici tamo da se radi,nije bas pametna ideja .Svi sto rade tamo( u hotelima) su Meksikanci,moras pricati spanski ,radi se sedam dana i imaju oko 700 c$. Nema stranaca da rade.Za provod kada dodjes kao turista je super,ali rad batali to.
 
Pozdrav svima.Zanima me,konkretno,koliko je u Meksiku zastupljeno SLIKARSTVO??? Dali su nasi ljudi tamo zainteresovani za tu vrstu umetnosti i moze li se saradjivati?Citajuci ove vase razgovore o Meksiku,a tek pokusavam da pronadjem put mojim slikama,bas sam se dobro obeshrabrila! Volela bih da moje radove vide i nasi ljudi u Meksiku,ali neznam kako? Ako iko od vas sa ovog foruma ima nekih informacija,bila bih vam zahvalna.Puno pozdrava od slikarke Mirivan
 
pancho, nadam se da se nisi ipak iskljucio odavde, uprkos provokacijama. zanima me jako juzna amerika, ali ne neko mondensko turisticko mesto kao akapulko i tako nesto, vec neko manje mesto na moru, za miran, normalan zivot. molio bi tvoje preporuke.
 
Pesma je super, ali nemoj da stavljas te klipove. Pomislim da je neko nesto napisao, pa moram da odgovorim, a ono bezveze. Talia je super, nju sam upoznala licno, a njen muz me je muvao, dok je bio u braku sa Marajom.
 
800px-Flag_of_Mexico.svg.png
 

Back
Top