Pogledajte moj sajt

Mnogo iritira oci pozadina :?


________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
 
Pazi, sve pohvale što si počeo da radiš nešto, što ti je prvenac.
Ali, ovo ništa ne valja!

Obrazloženje & Saveti:
1. Napravio si kičast sajt (zilion boja, uvek radi u dve boje + njihove nijanse)

2. Sajt ti se učitava dugo, što ne valja, gledaš da ti se sajt učitava što manje (šta će ti oni baneri !!! da nećeš da zaradiš nešto :!: :?: )

3.Šta će ti pozadina koja igra? stavi statičnu pozadinu.

4. Tvoje usluge????? Izrada stranica, dugmića.....
Da bi ti se neko javio na mail da mu radiš nešto, moraš TI da imaš odličnu stranicu na osnovu koje bi on zaključio da ti znaš posao (a ova stranica nije takva)

Ima tu još mnogo toga.... polako nemoj da brzaš, moj savet ti je radi sve ponovo, pročitaj par tekstova o slaganju boja, slaganju fontova....

PS. Nemoj ovo da shvatis kao ja smo pljujem tvoj rad, shvati kao dobronameran savet. Za prvi sajt je odlično, a drugi polako strpi se, nemoj ga uraditi za 30 minuta...

Pozdrav
 
Avanger:
Daj legendo javi se namoj mail ili na stranicu i daću ti sajt džaba samo nemoj da ljudi to gledaju. Adresa ti je ******** pod free ces naci sajtove a ako ti se nesvide kontaktiraj me na mail pa cu ti poslati neki.Nemoj da si uvredjen ali je dizajn očajan.

Ti mora da si neki opasan profesionalac? Tako mi nekako delujes... Vidim sajt hostujes na besplanom serveru. Kriza?
 

Back
Top