Kad porastem hoću da postanem Vučić,i budem veliki ko 150kvm

Headhunter

Primećen član
Poruka
949
Razmisljao sam par godina kako da se naparim u ovoj zemlji,probao sam sa n poslova ali nesto ne ide...
Naravno ne sanjam ja o tom svedskom ili turskom parnom kupatilu,vec o koliko toliko para za bar 1 letovanje godisnje i komp svake druge,trece...zimovanje nemora.
I tako gledajuci tv,primecujem svakog dana tog naocitog baju-malog Vuleta od metar 90,i zahrdjala kasika...i tad mi sine ideja:
1.Zavrsicu Pravni (zavrsi ga ionako svake g. 1000de studenata),
2.Pa cu voziti gajbice po Londonu (ne raznositi ko Marko M.-vec citaj voziti!),
3.Uclanicu se u SRS,
4.Bicu ministar propagande 3 meseca (imam sve potrebne kvalifikancije i za premijera!)
I bonjur,this time next year I'll be a milioner -
dobijam stan od 150 kvadrata za 3 meseca radnog staza,pa ko je posle lud ja ili vi(mi) misevi :twisted:
Sta kazete za plan,vec je dokazan u praksi zar ne?
 
stonex:
Zaboravio si nesto . Moras da imas i nekoliko godina huliganskog staza po utakmicama , da se malo bijes , da razbijas ljudima glave stanglom i ciglama kao Vucko , da malo ocvrsnes .Nego . Sta si ti mislio , da dobijes stan na lepe oci !?

Nije ti losa ideja sa ciglama...Ja sam u principu,ono kao zen ili live and let liv tayler.
Samo,mnogo mu je bate,sto je radio 3 meseca...pretrgao se.Zemlju su usrali,a ne silaze sa zlatne noshe
 
stonex:
da razbijas ljudima glave stanglom i ciglama kao Vucko ,

Ovo predstavlja kršenje pravilnika Foruma Internet Krstarice po tri osnove:

- Klevete ili uznemiravanje
- Omalovažavanje i vređanje živih i mrtvih političara ili javnih ličnosti

i indirektno

- Pozivanje na kriminalna i kažnjiva dela, ili podržavanje takvih i sličnih dela

Pošto ti kršiš pravilnik Foruma Krstarice, opet postoje sve mogućnosti da se banuju korisnici "borist3", "vesti2", da se Ponunjeniku, Kazanovi ili nekom drugom iz "patriotskog bloka" obriše nekoliko postova, ili da se Đenka još jednom opomene zbog insistiranja na poštoivanju pravilnika. :lol:
 
Đenka:
Onda ti je mnogo bolje da postaneš Nemanja Kolesar, ili još bolje - Marija Rašeta Vukosavljević!
Nećeš morati da menjaš partiju, a ni stil života. :lol: :lol: :lol:
E zbog tebe i tebi slicnih imate pcelicu gojkovic u Novom Sadu...A toga dragi moj u 'mojoj porodici nikad nije bilo'.U Beogradu to nije proslo,jer to je moj grad,i to su moji ljudi.
A kad su bili izbori za predsednika bio sam u sluzbi otadzbine u vscg(ne kao neki misevi)i od 10 likova iz moje cete koji su dobili vikend ja mislim 8 je glasalo za BORISA TADICA, svi od 20-26g mladi ljudi, moji ljudi, moji srbi(bio je jedan rom-za tadica,i jedan musliman iz raske-za radikale) ali svejedno su svi oni moje srbende.
I kad su se vratili,svi su mi redom cestitali-Borise pobedio si-(tadic mi je imenjak).
Postujem ja svacije misljenje sps,srs,nazzi,al tada sam pomislio da ima nade za ovu zemlju,kad toliko mladih ljudi razmislja pozitivno i optimisticno.
I jednom da zavrsimo pricu o svetloj i tamnoj strani sile,kad bi se ratovalo za Kosovo ja bih bio tamo zasigurno,a sta mislite sta bi radio sekijev sin? Ladio ajca?
 
Đenka:
stonex:
da razbijas ljudima glave stanglom i ciglama kao Vucko ,

Ovo predstavlja kršenje pravilnika Foruma Internet Krstarice po tri osnove:

- Klevete ili uznemiravanje
- Omalovažavanje i vređanje živih i mrtvih političara ili javnih ličnosti

i indirektno

- Pozivanje na kriminalna i kažnjiva dela, ili podržavanje takvih i sličnih dela

Pošto ti kršiš pravilnik Foruma Krstarice, opet postoje sve mogućnosti da se banuju korisnici "borist3", "vesti2", da se Ponunjeniku, Kazanovi ili nekom drugom iz "patriotskog bloka" obriše nekoliko postova, ili da se Đenka još jednom opomene zbog insistiranja na poštoivanju pravilnika. :lol:







Zao mi je sto se neki postovi brisu jer bih voleo da procitam svako misljenje , ma kako extremno bilo .
A sto se tice Vucica , stangli i cigli , i on je sam to pricao a i generacija smo , pa ga se secam . Nemam ja nesto protiv toga sto je on bio huligan kao mlad ,
vec sto nemaju i ostali huligani i vodje navijaca priliku da dobiju stan od drzave za tri meseca staza .
 
Headhunter & stonex insistiraju na odavno prevazidjenim podelama kojima sami sebe guraju u refrormski geto. To sto to rade je njihov problem, ali sto dele narod u Srbiji, podmecu nam pod bubrege nesto drugo i zapocijnu progon neistomisljenika je problem svih nas.
Gospodo, Milosevic & Seselj su u Hagu. Ja znam da biste vi voleli da oni opet budu na vlasti, pa da "cuvate vatru" ne bi li vasi zivoti imali neki smisao. Tako ste "cuvali vatru" - setalo se vas stotinu nekih hiljadu dana, a onda je Kostunica sve resio za par nedelja...
 
Headhunter:
Brate ja sam nacionalista i za mene su radikali laznjaci i za mene nisu srbi,otud potenciranje.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Šta ti je, bre, Headhuntere, oćeš da me ubiješ smehom, il šta? :lol:

Ti nacionalista? :shock: :lol:
Da si ti nacionalista (pravi ili bilo kakav) ne bi se tako lako odricao velikog dela svog naroda samo zato što podržava političku opciju koja se tebi ne sviđa.
Nisu Srbi zato što su radikali.? :shock: Ahahahaha!

To nije daleko od onog "demokrackog" stava da radikali ne samo što nisu Srbi, već nisu ni ljudi.!
E TO je pravi fašizam! Tako je i Hitler radio - oduzimao svojstvo ljudskosti Jevrejima, Slavenima, Ciganima i ostalima i zatim ih trpao u koncentracione logore i gasne komore. I sve pod izgovorom da nisu ljudi (ili bar da nisu dovoljno vredni ljudi da bi imali pravo na život).
Kad se uzme u obzir da je tvoj partijski drugar Incognito ovde (i na forumu B92) govorio kako bi nama "omastio bandere na Terazijama", sasvim je jasno ko ste i šta ste vi.
Jedno je sigurno - srpski nacionalisti nisi. Možda si hrvatski, možda šiptarski, ali srpski... ahahaha, ubi me čoveče :lol:
 
Đenka:
Headhunter:
Brate ja sam nacionalista i za mene su radikali laznjaci i za mene nisu srbi,otud potenciranje.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Šta ti je, bre, Headhuntere, oćeš da me ubiješ smehom, il šta? :lol:

Ti nacionalista? :shock: :lol:
Da si ti nacionalista (pravi ili bilo kakav) ne bi se tako lako odricao velikog dela svog naroda samo zato što podržava političku opciju koja se tebi ne sviđa.
Nisu Srbi zato što su radikali.? :shock: Ahahahaha!

To nije daleko od onog "demokrackog" stava da radikali ne samo što nisu Srbi, već nisu ni ljudi.!
E TO je pravi fašizam! Tako je i Hitler radio - oduzimao svojstvo ljudskosti Jevrejima, Slavenima, Ciganima i ostalima i zatim ih trpao u koncentracione logore i gasne komore. I sve pod izgovorom da nisu ljudi (ili bar da nisu dovoljno vredni ljudi da bi imali pravo na život).
Kad se uzme u obzir da je tvoj partijski drugar Incognito ovde (i na forumu B92) govorio kako bi nama "omastio bandere na Terazijama", sasvim je jasno ko ste i šta ste vi.
Jedno je sigurno - srpski nacionalisti nisi. Možda si hrvatski, možda šiptarski, ali srpski... ahahaha, ubi me čoveče :lol:

Mislim da je Djenka provalio u cemu je sustina.
 
Glas Sauronov:
Tako ste "cuvali vatru" - setalo se vas stotinu nekih hiljadu dana, a onda je Kostunica sve resio za par nedelja...

mislim da mi je sad sve jasno...
ti si jedan od onih... "Ma, da nije bilo Kostunice, ne bi ni pao Sloba...", jesam li u pravu...?

od kombi stranke do predsednika za nedelju dana... :lol: mora da je zbog harizme koju poseduje... :lol:
 
Nexus 6:
Glas Sauronov:
Tako ste "cuvali vatru" - setalo se vas stotinu nekih hiljadu dana, a onda je Kostunica sve resio za par nedelja...

mislim da mi je sad sve jasno...
ti si jedan od onih... "Ma, da nije bilo Kostunice, ne bi ni pao Sloba...", jesam li u pravu...?

od kombi stranke do predsednika za nedelju dana... :lol: mora da je zbog harizme koju poseduje... :lol:

Znas zasto se Djindjic nije kandidovao :?:
Zato sto je on hteo da bude primijer, jer se tu donose odluke :?: :twisted: :lol:
Jeste, a isto tako zato sto bi morao da objasni tri stvari:
1) Kako je uspeo da u istom danu krka vola na Palama za veceru i ruca u americkoj ambasadi :?:
2) Sta je pricao sa Milosevicem na kanabetu, dok sam se ja smrzavao na ulici da bi on postao gradonacelnik :?:
3) Zasto je trazio 1999 da nas sto duze bombarduju :?:
 
Glas Sauronov:
Znas zasto se Djindjic nije kandidovao :?:
Zato sto je on hteo da bude primijer, jer se tu donose odluke :?: :twisted: :lol:

pa fala Bogu...to se znalo od pocetka...
i onda se zayeb'o i mislio da ce da postavi "mutavog" Kostunicu... ali, ovaj i te kako nije bio mutav...nego lepo sjase Sloba uzjase Kostunica...sve ostavi isto...Pavkovica, Markovica...itd...
ali ovde se radi o tome da je tada mogao da se kandiduje skoro bilo ko...i pobedio bi Slobu...a Kostunica i Bora Djordjevic su utripovali da bez njega nista ne bi bilo...
 
Sledecu muzicku zelju posvecujemo Aleksandru Vucicu, Ivici Dacicu, Cedomiru Jovanovicu i njima slicnim, kao i svim poklonicima i obozavaocima njihovog lika i dela

Jos u skoli je rucicu dizao vesto
I vec se znalo da postace nesto
O, vec se znalo da postace neko, ko bog
Mi smo rasli u sarenom kralevstvu igre
On je imao drugi pedigre
Mali Bane je bio daleko od tog

I cesto se pitala moja mati
O cedo moje samo da mi je znati
Sta ce to sa tobom biti
Dal ces ikad biti i ti

Kao Bane dobri sin, tih i miran, cist i fin
Kao Bane vaspitan i solidan i koristan
Kao Bane vredni mrav, poslusan i uctiv sav
Kao Bane odmeren i usmeren i proveren

E pa tu su pristigli momenti novi
Sport i ploce i nemirni snovi
Neki izlazi prepuni svega za nas
Ali Bane, taj je imao izloge prazne
Pa smo zato za funkcije razne
Svi mi vecito birali njega, u glas

I cesto se pitala moja mati
Gde se to skitas da mi je znati
I sta ce to sa tobom biti
Dal ces ikad biti i ti

Kao Bane dobri sin, tih i miran, cist i fin
Kao Bane vaspitan i solidan i koristan
Kao Bane vredni mrav, poslusan i uctiv sav
Kao Bane odmeren i usmeren i proveren za sve

Tu i tamo tek ponekad sretnem tog decka
Crna tasna i sofer i mecka
TV Dnevnik ga forsira nesto, o da
Bez krivice u stampu je stigao skokom
Jer kad krenes tim poznatim tokom
Tad svi rucicu podizu vesto, jen, dva

I cesto se pitala moja mati
Ko ga to gura da mi je znati
I sta ce to sa tobom biti
Dal ces ikad biti i ti

Kao Bane dobri sin, tih i miran, cist i fin
Kao Bane vaspitan i solidan i koristan
Kao Bane mali vredni mrav, poslusan i uctiv sav
Kao Bane odmeren i usmeren i proveren

Draga Mama, zivot je jedna velika... da ne lajem, nema veze, ti znas, to je sve lutrija, ali ja ne odustajem od svog broja dok igram, to je. Izgubim neku bitku, dobro, ali vremena bar jos ima u neogranicenim kolicinama pa se drzim, jos kako se drzim. I ne brini puno o tom sta cu biti. mogu se kockati, londrati, piti, i mogu pasti na niske grane, al ne boj se, nikad necu biti kao...

Kao Bane dobri sin, tih i miran, cist i fin
Kao Bane vaspitan i solidan i koristan
Kao Bane vredni mrav, poslusan i uctiv sav
Kao Bane odmeren i usmeren i proveren

O, nikad, kao Bane nikad,
Nikad, kao Bane nikad,
Nikad, kao Bane nikad,
Nikad, nikad kao Bane

Nikad, nikad kao Bane,
Nikad, nikad kao Bane,
Nikad, nikad kao Bane,
Nikad, nikad, nikad kao Bane

Kao Bane dobri sin, tih i miran, cist i fin
Naikad kao Bane, nikad kao Bane

Kao Bane vredni mrav, poslusan i uctiv sav
O, nikad kao Bane, nikad, nikad, nikad, nikad kao Bane
 
Ne moram čak ni da napišem o kome ova pesma govori, svi ćete ga lako prepoznati, jer on je "najbolji od njih"! :lol:

Riblja Corba - Al Kapone

Prema njemu Idi Amin
Lekovit je ko vitamin
Al Kapone
Prema njemu je Bokasa
Human kao Vojska Spasa
Al Kapone
I Hitlere i Staljine
Zavio je u haljine
Al Kapone
To majka vise ne poradja
To se vise ne dogadja

Al Kapone
Svet se deli na pione
Pione i sampione
Vidi kako tvoj brod tone
Mafijasu, razbojnice

Al Kapone
Svet se deli na pione
Na pione i masone
Vidi kako tvoj brod tone
Lopovcino i zlikovce

Al Kapone
Gradjanine celog sveta
Pojava mi tvoja smeta
Al Kapone
Ti si bio kralj zlocina
I velika stetocina

Al Kapone
Vuko si na svoju stranu
Negde prema Vatikanu

Al Kapone
Prijatelje si za dzabe
Ubijo ko buba-svabe

Al Kapone
 
Vrlo je zanimljivo primetiti da se ovde pored toliko gore gamadi ipak uhvatilo za Vučića, eto mnogo je teško...
Zašto je toliko teško priznati da si bio u zabludi? Da si pogrešio?
Čovek koji ni dan-danas sa svim glupostima koje su sa nama, ispred nas, ali i - iza nas ne može da kaže: "Da, sve je to đubre", taj čovek je dao sebi za pravo da se naziva PATRIOTOM :shock: :!:
Nećemo o tome da je grad "Moj Beograd", ali - 5. oktobra 2001. je taj Beograd opsela gomila pomahnitale dece, vodeći mame i tate za ruke, misleći da su deo nečeg divnog i velikog, zanemarujući činjenicu da su izašli da se dobro zabave... A povedeni nečim što je dokazano najveća prevara ove i prethodne decenije, takozvanim "Otporom".
Izuzetno mali broj te dece, koja više i nisu toliko mlada, je u stanju da prizna svoju zaluđenost. Nije toliko teško kao što izgleda. A meni ne treba vaše priznanje, bilo bi dobro da kada neko nije siguran u ono što mu se dešava ćuti o tome.
Ali, evo nas opet, u potpuno besmislenoj temi, koja služi da bi se masa iživljavala i da bi se pronašao čopor "istomišljenika". Malo je ovakvih bilo? :idea:
Da me ne razume neko pogrešno - ne branim ja Vučića ovde, moj je problem što mi je neshvatljivo da se pljuje po nekome ko je TOLIKO NEBITAN jer je (da li je?) dobio stan i igrao prljavo kao, uostalom, sva sitna raja po Srbiji koja je mogla da se snađe. Čovek koji je ovde optužen da je uzeo nešto radi lične koristi, pa da, hajdemo njega da okrivimo i za propalu ekonomiju, što da ne?
Bez trunke razmišljanja! Neshvatljivo mi je!
Pojavi se lik i hoće da kaže sve što mu je u glavi. Bolje bi bilo da si ispričao šta si noćas sanjao, barem bi se neko zabavio čitajući...
U svakom slučaju, najzblanutija sam zbog toga što ova tema nije zaključana, to mi nikako ne ide u glavu, i podsećaću na to dok god bude ovde.
 
Lexa:
Vrlo je zanimljivo primetiti da se ovde pored toliko gore gamadi ipak uhvatilo za Vučića, eto mnogo je teško...
Zašto je toliko teško priznati da si bio u zabludi? Da si pogrešio?
Čovek koji ni dan-danas sa svim glupostima koje su sa nama, ispred nas, ali i - iza nas ne može da kaže: "Da, sve je to đubre", taj čovek je dao sebi za pravo da se naziva PATRIOTOM :shock: :!:
Nećemo o tome da je grad "Moj Beograd", ali - 5. oktobra 2001. je taj Beograd opsela gomila pomahnitale dece, vodeći mame i tate za ruke, misleći da su deo nečeg divnog i velikog, zanemarujući činjenicu da su izašli da se dobro zabave... A povedeni nečim što je dokazano najveća prevara ove i prethodne decenije, takozvanim "Otporom".
Izuzetno mali broj te dece, koja više i nisu toliko mlada, je u stanju da prizna svoju zaluđenost. Nije toliko teško kao što izgleda. A meni ne treba vaše priznanje, bilo bi dobro da kada neko nije siguran u ono što mu se dešava ćuti o tome.
Ali, evo nas opet, u potpuno besmislenoj temi, koja služi da bi se masa iživljavala i da bi se pronašao čopor "istomišljenika". Malo je ovakvih bilo? :idea:
Da me ne razume neko pogrešno - ne branim ja Vučića ovde, moj je problem što mi je neshvatljivo da se pljuje po nekome ko je TOLIKO NEBITAN jer je (da li je?) dobio stan i igrao prljavo kao, uostalom, sva sitna raja po Srbiji koja je mogla da se snađe. Čovek koji je ovde optužen da je uzeo nešto radi lične koristi, pa da, hajdemo njega da okrivimo i za propalu ekonomiju, što da ne?
Bez trunke razmišljanja! Neshvatljivo mi je!
Pojavi se lik i hoće da kaže sve što mu je u glavi. Bolje bi bilo da si ispričao šta si noćas sanjao, barem bi se neko zabavio čitajući...
U svakom slučaju, najzblanutija sam zbog toga što ova tema nije zaključana, to mi nikako ne ide u glavu, i podsećaću na to dok god bude ovde.

1. Istina nikad nece biti zakljucana,lik je prisvojio stan od 150 kvm za 3 meseca 'rada',kome to ne smeta - taj ima fetish za radikale
2. I po mom misljenju savako ima pravo na misljenje,i ne treba nijedno zabrabnjivati, pa ni lexa,draga lexa misljenje 500.000 ljudi iz "pomahnitale gomile",samo zato sto ga nisu promenili do sad (o sps-u i srs-u !)
 
Da...nebitno je sta Vucic radi...

A da je slucajno u pitanju neko ko nije iz SRSa sutra bi ovi sazvali konferenciju za novinare (Kurir) na kojoj bi mahali raznim papirima i kvazidokazima...

Da se razumemo, ja sam prvi put ovde video da je Vucic dobio stan...ne znam da li je istina, i bas me briga...samo kazem sta mislim da bi bilo da se nesto slicno desilo sa nekim ko nije iz SRSa...
 
Nexus 6:
Glas Sauronov:
ali ovde se radi o tome da je tada mogao da se kandiduje skoro bilo ko...i pobedio bi Slobu...a Kostunica i Bora Djordjevic su utripovali da bez njega nista ne bi bilo...

Koštunicu ne podnosim. Jedini mrski lik od njega mi je Sloba. Ali se ovde sa Vama nikad ne bih složio. Jedini čovek koji je u tom momentu mogao da ga skine je Koštunica. To je jedini čovek koga on nikad nije kritikovao. Koštunica je za njega bio prihvatljiv, jednostavno je u Koštunici video sebe...

I tada je SPS priča bila da je Koštunica OK i da služi kao trojanski konj za sve ostale izdajnike na čelu sa Đinđićem. To je u suštini bila istina, naravno sve sem terminologije. Ovde ljudi ne shvataju da je Koštunica tada pogrešio stranu, jednostavno, bio je u pogrešnom društvu, što je ubrzo i shvatio. Verovatno bi Voja pravio društo Slobi i Šešelju da je samo bio obavešten, ali verovatno ga niko nije obavestio da se širom stare Jugoslavije vodi rat...
 
Па колико их је добило у претходних 60 година? Па мислим да би се за сваки Рашетин радни дан могло наћи бар по 50000 украдених долара. Што се тиче Коштунице, он је кандидован зато што нико није имао појма ко је он. Мислим да сам га први пут видео на оним плакатима на којима су биле зумиране његове очи. Ђинђић је већ био проваљен, али за Коштуницу се није знало. А што се насиља тиче, па зар није министар полиције обио трафику? Па Ђинђић је обијао кола по Немачкој!!! Чуо сам причу од заклетог ДС-овца да је Ђинђић нешто био у Немачкој у вези са студијама и пошто није имао преноћиште ушао је код свог професора кроз прозор, а човек ми је то причао сав поносан како је Ђинђа био сналажљив :D Па да, алде да сам му само застао под прозором, па изрешетали би ме
 
Headhunter:
1. Istina nikad nece biti zakljucana,lik je prisvojio stan od 150 kvm za 3 meseca 'rada',kome to ne smeta - taj ima fetish za radikale
2. I po mom misljenju savako ima pravo na misljenje,i ne treba nijedno zabrabnjivati, pa ni lexa,draga lexa misljenje 500.000 ljudi iz "pomahnitale gomile",samo zato sto ga nisu promenili do sad (o sps-u i srs-u !)
To zapravo misliš da je mnogo bitno ovo što si napisao?
Zašto se ne bi kandidovao za predsednika, spika ti sigurno ne nedostaje...? :lol: :lol: :lol:
Istina je negde tamo..... buuuuuuuu...

Mislim da ovu temu treba zaključati zbog NEBITNOSTI, mene savršeno zabole dupe šta je neki krele uradio u stranci da bi se materijalno okoristio. Ako ti se baš zbog tog razloga pljuje po ljudima preporučujem ti da se preorijentišeš na "Snagu Srbije" ili, čak, takozvane demokrate, nisu imali bogzna šta da prisvoje ali su se, svakako, "navatali" fotelja...
Ovo je gore od žute štampe, otvorim stranu, a na njoj popis materijalnog poseda člana stranke koja je najomiljenija za pljuvanje, jaoj, a koja kola vozi, a? A Toma? Šta on ima?
Znaš, mene je beskrajno oštetio svojim stanom... :lol:
'Ajmo da otvorimo temu: "Šta ko ima od javnih ličnosti", počnimo sa Cecom, ona je najinteresantnija...
Gledam TV, na TV-u "Klopka" i gomila cigana koji se razmeću papirima na kojima "stoji veliki i bitni" dokaz da je ovaj prepisao kuću u Vinči na maćehu svoje sestre od strica... Šta je ovo ovde? Klopka?
Nemamo pametnija posla nego da raspravljamo o onome što nam se ionako nudi "da bi se masa zabavljala" dok se stvari odvijaju iza naših leđa...
Ako ovu temu nećete da zaključate onda tražim da se vrati moja tema o "demokratiji" od pre sto godina, koju ste, onako DEMOKRATSKI zaključali, bez objašnjenja. Ona je bar imala smisla, ovo stvarno nema... :roll:
:!: Dakle, ovo je za pod ključ :!:
A tebi, dragom tebi, što imaš pravo na mišljenje, preporučujem da ga, sledeći put kada ga budeš iskazivao, malo lepše zapakuješ, ili da kažeš ono što si zaista hteo. Da se ne bismo ovde zamajavali tuđim brcima i trač-pričicama.
 
"A tebi, dragom tebi, što imaš pravo na mišljenje, preporučujem da ga, sledeći put kada ga budeš iskazivao, malo lepše zapakuješ, ili da kažeš ono što si zaista hteo. Da se ne bismo ovde zamajavali tuđim brcima i trač-pričicama."

Sestro slatko ovo pocinje da lici na chat,ali jos jednom da kazem da nisi u pravu:

1.pakovanje je stvar ukusa,mislim da naslov ove teme nije bas toliko neukusan
2.ili da kazem ono sto sam hteo - pa jesam: Vucic se napario kao mnogi na vlasti,to sto vi skrecete temu sa toga,vasa je krivica a ne moja.
3.Vucic nema brke, a stan nije trac - sam priznaje da ga je dobio od vlade u kojoj je bas i on vladao.

To je sasvim ok ako njega pitas.A eto vidis ja bih taj stan dao nekom ko ne moze sam da ga ukrade,
jer ima xy dece i radi za 10.000,ili je izgubio deo tela ili duse na ratistu,ili je 'samo' radio u trepci 30 godina,ili je bio postar ako hoces.
To je - meni ovako ludom za razliku od tebe normalne -ok
 
Nexus 6:
Da...nebitno je sta Vucic radi...

A da je slucajno u pitanju neko ko nije iz SRSa sutra bi ovi sazvali konferenciju za novinare (Kurir) na kojoj bi mahali raznim papirima i kvazidokazima...

Da se razumemo, ja sam prvi put ovde video da je Vucic dobio stan...ne znam da li je istina, i bas me briga...samo kazem sta mislim da bi bilo da se nesto slicno desilo sa nekim ko nije iz SRSa...

Mislim da si pogodio sustinu zasto bas taj lik - Da je to neko drugi uradio bio bi to lopovluk,udarni slogan pred izbore...Ovako ko to ja radim onda je to kao iz nikad izvini: "hocete vi da mi kazete kako se to radi,pa valjda sam ja doktor"
samo i samo zato bas taj lik,a onda moze paljba po vecoj buraniji.Ipak je on mali za svoju visinu ,slazem se.
 

Back
Top