tesko vreme za matore prijatelji moji

ne da sam je slusao nego je slusam i danas do smrti neko citira filozofe neko politicare a mi iz 60-tih johana b. javi se za kontakt jer znas ono sve je bilo i moze biti samo je azra neponovljiva nego nas nesto nigde nema mora da smo se uklopili u tu masovnu zabludu ili smo poceli slusati turbo folk
 
banestb:
ne da sam je slusao nego je slusam i danas do smrti neko citira filozofe neko politicare a mi iz 60-tih johana b. javi se za kontakt jer znas ono sve je bilo i moze biti samo je azra neponovljiva nego nas nesto nigde nema mora da smo se uklopili u tu masovnu zabludu ili smo poceli slusati turbo folk
sve je tada bilo neponovljivo,odnosno jedinstveno,nije tacno da smo se uklopili, mi imamo svoje standarde i norme i, veruj mi , to je dobro jer nam ne dozvoljava da se uklopimo u ovo veliko nista :lol: polako pocinju stvari da se pomeraju sa mrtve tacke i sve ce ponovo doci na svoje ili, kako rece dzoni,bice dobro balkan ( a mene zovu krvava meri) :lol:
 
banestb:
kada imas 4o year i mislis da nesto znas i da si mudar onda shvatis da je citav ljudski rod pojam masovne zablude da li je ispravno tako misliti
:roll: uuuh pa to su naj lepše godine :oops: em mlad, em lep,em bogat,em nema tatu i mamu na grbaču,em pun para, besna kola i mnoko toga još :P pa takvi su danas na ceni :P ako nemaš ništa od ovoga pa udaj se ti 8) rešićeš sve probleme :roll: to se zove po narodski "bela vrana" :wink: moraš biti manji od makovog zrna :?
 

Back
Top