U Maxiju crni luk iz uvoza

mario80

Legenda
Poruka
59.619
Danas kupujem u Maxiju, silom prilika pošto u centru Beograda ne postoji niti jedna druga prodavnica. Do Familije nisam uspeo da se probijem od kordona policije jer je ceo dan opsadno stanje što je postala redovna pojava. Hvatam se za crni hebeni luk a na njemu piše - iz uvoza! JEBENO je sve od hrane iz uvoza! Taj Maxi radi protiv ove države i njenog naroda uništavajući i ovo malo privrede koju demokrate nisu dokusurile svojim degenerativnim srbovanjem na kapitalistički način.

Pitanje je samo trenutka kada će se i voda uvoziti, zbog "problema na tržištu".

Osećate li se i vi prevareni? Ja se osecam prevarenim, crni luk iz uvoza ima kiseo ukus...

 
Из Кине увозе. То је све последица робовања иностраној мафији која преко Мишковића и осталих ради на уништавању друштва.

Увоз хране би морао да се забрани. Али, тако је то кад већина блејача хоће европску мафију. Кила лука је око 600 динара...
 
У свему том муљању са увозом-извозом је фора у двоструком књиговодству и лоповлуку који држава толерише тим муљачким фирмама.На крају све плате будале од купаца а фирме оперу паре.
 
Шта не постоји, има она грчка тамо на булевару негде ваљда

Него си ишао у Макси зато што си родољуб!

Где? Овде код цркве Св.Марка апсолутно је Мишко почистио и затворио све продавнице - има само његових тј. САДА НИСУ ЊЕГОВЕ НЕГО ВАЉДА БЕЛГИЈСКЕ...
 
tadic je sa miskovicem grobar spske privrede.

mada ja miskovica ne krivim covek gleda svoj interes tj profit

prodavace bilo cije ako mu to donosi profit

tako razmislj svaki pravi kapitalista

glavna krivica za ovo je na vlastima koje ne podsticu poljoprivrednu proizvodnju ne subvencionisu je pa je nasa hrana skuplja od uvozne
 
tadic je sa miskovicem grobar spske privrede.

mada ja miskovica ne krivim covek gleda svoj interes tj profit

prodavace bilo cije ako mu to donosi profit

tako razmislj svaki pravi kapitalista

glavna krivica za ovo je na vlastima koje ne podsticu poljoprivrednu proizvodnju ne subvencionisu je pa je nasa hrana skuplja od uvozne

umesto 33 hiljada postova, mogao si zasaditi i posejati 33 hiljade hektara pod voćem i povrćem da pomogneš domaću proizvodnju, a ne da glabaš svaki dan kuckajući kako je teško živeti u Srbiji
 
Danas kupujem u Maxiju, silom prilika pošto u centru Beograda ne postoji niti jedna druga prodavnica. Do Familije nisam uspeo da se probijem od kordona policije jer je ceo dan opsadno stanje što je postala redovna pojava. Hvatam se za crni hebeni luk a na njemu piše - iz uvoza! JEBENO je sve od hrane iz uvoza! Taj Maxi radi protiv ove države i njenog naroda uništavajući i ovo malo privrede koju demokrate nisu dokusurile svojim degenerativnim srbovanjem na kapitalistički način.

Pitanje je samo trenutka kada će se i voda uvoziti, zbog "problema na tržištu".

Osećate li se i vi prevareni? Ja se osecam prevarenim, crni luk iz uvoza ima kiseo ukus...


A šta si ti mislio da Mišković pravi posao našim seljacima?...qq...crni sine..pa jel znaš ti gde živiš? :lol:
 
Evo.... Iskopah... Davno sam ovo već postavila, ali samo da se podsetimo

Srbija uvezla više od 25.000 tona jabuka
U 2010. u inostranstvu smo nabavili i crni luk, pasulj, šargarepu, šljive
ponedeljak, 17 januar 2011 10:19

Za glavu bi se uhvatio srpski seljak kada bi znao da smo u toku 2010. godine uvezli više od 8.400 tona crnog luka i čak 25.000 tona jabuka. Zemlja koja "pola Evrope može da hrani" u inostranstvu je nabavila i oko 5.000 tona pasulja, kao i više od 600 tona šargarepe, pokazuju podaci granične Fitosanitarne inspekcije Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede.

Uvezli smo nešto manje od 4.800 tona paprike, a na spisku zeleniša koji smo u toku minule godine kupili van granica naše zemlje nalaze se kruške, krastavci, paradajz, beli luk, kupus, čak i šljive.

http://www.kvalitet.org.rs/index.ph...sulj-argarepu-ljive&catid=19:ostalo&Itemid=81
 

Back
Top