sta ako ste ga izgubili?

hAhaHahaH_devojka

Početnik
Poruka
50
zamislite da GA sretnete.njga savrsenog i zavolite ga u trenu,i on vas zavoli,ali vam se sudbina ispreci i ne da,ne da...i kako da zivis sa tim da znas da neko koga volis je toliko daleko?i da on tebe voli isto mozda i vise?kako da se izboris sa strahom da ga nikad vise neces videti i mozda nikad vise neces osetiti isto?
 
napijesh se, napishesh oproshtajno pismo i obesish se.... ili se udavish u kadi... ko onaj u "pochetnom udarcu" shto je gurao tush u usta i lepio izolir trakom... ne morash tako... mozesh neshto da izgleda shto dramatichnije, glupo je da bude izlizano... da oslika pravu tugu i bol.. znachi shto mashtovitije.. kad umiresh, umri sa stilom...
 
hAhaHahaH_devojka:
zamislite da GA sretnete.njga savrsenog i zavolite ga u trenu,i on vas zavoli,ali vam se sudbina ispreci i ne da,ne da...i kako da zivis sa tim da znas da neko koga volis je toliko daleko?i da on tebe voli isto mozda i vise?kako da se izboris sa strahom da ga nikad vise neces videti i mozda nikad vise neces osetiti isto?

:D Srela sam ga i zavolela sa 17 godina, izgubila ga posle dva meseca i sledecih pet godina provela uporedjujuci sve musko sto sam upoznala sa njim i, naravno, svakom sam nasla manu... A onda sam upoznala sadasnjeg muza i shvatila da i neko drugi moze biti jednako dobar cak i bolji...Savet?! Mani se "corava posla", voleces ponovo, naravno nikad na isti nacin, ali mozda cak i zrelije, kvalitetnije... Kad ga budes srela posle mnogo godina mozda ce ti se desti sto i meni-da si ga prerasla i da ne mozes da shvatis sta si to u njemu, zapravo, toliko volela...
 

Back
Top