koji alc. shmeka mocno?

da_baby_girl

Početnik
Poruka
39
Hej!
Ne znam da li ova tema vec postoji ali bih vas pitala koje je vase omiljeno alkoholno pice.Ne kapiram kada mi neko kaze da voli votku i sl.Mislim Stvarno..okej ako vec oces da se odvalis pa..ono..Moje omiljeno pice je pravo zensko slatko,shmeka fantasticno-baileys..megacool,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
 
Crno vino,pivo i sangrija.....to su mi omiljena pica.I volim da pijem ali nikada se nisam napila....ja stvarno uzivam u gore navedenim ali pijem zato da uzivam a ne da se uroljam ko stoka.Nije mi jasna ta opsesija pojedinih ljudi da se napiju.Ne razumem devojke koje kazu da ne mogu da se provedu ako nisu pijane.I iskreno nema nista odvratnije od pijane devojke.......
 
Pivo
6.gif
.... i vino
7.gif
... nejredovnije konzumacije...

a od koktela.........

mmmmm>>> bakardi ananas...
26.gif

:D
 
Ne volim alkohol ali ponekad stvarno mogu da uzivam. Ne volim pivo, a vino mi je prejako. :D Najbolji su mi kokteli, neki vocni. Retko kad vodka. Volim i Breezer. Nikad se nisam napila i nemam zelju. Vec sam spominjala kako neki momci koje dobro poznajem piju da bi se napili i zato shto svi drugi piju. :roll:
 
wild_child:
Crno vino,pivo i sangrija.....to su mi omiljena pica.I volim da pijem ali nikada se nisam napila....ja stvarno uzivam u gore navedenim ali pijem zato da uzivam a ne da se uroljam ko stoka.Nije mi jasna ta opsesija pojedinih ljudi da se napiju.Ne razumem devojke koje kazu da ne mogu da se provedu ako nisu pijane.I iskreno nema nista odvratnije od pijane devojke.......
Potpuno se slazem.
A najvise volim pivo i crno vino!! :D
 
Tatjanushka:
Truman:
Master_Chief:
Ti si moj idol.Jesi li nekad pio apsint sa vecom kolicinom tijina,kazu da se od od toga halucinira.

Da, kazu, vidis zelenu vilu... :) :lol:
Citiram Oskara Vajlda:"Posle prve case,stvari vam izgledaju kako biste vi zeleli, posle druge case, stvari vam izgledaju onakve kakve nisu, na kraju stvari vam izgledaju upravo onakve kakve su, a to je najstrasnije sto moze da vam se desi u zivotu."
pa sad vidite...pice je mnogo dobro ali ne preterujte procitao sam da moze da se dobije trovanje alkh. i jos nesto povecava dejstvo marihuane do neslucenih razmera (nije iz licnog iskustva!)
Ne treba piti samo da bi se odvalio.
 
Jay-Z:
...procitao sam da moze da se dobije trovanje alkh...
Ma sta kazes!? Cit'o si? Pa dok se ne otrujes nisi nista uradio u zivotu :twisted:
Hehe, zezam se naravno, nemoj da se trujes bez potrebe :wink:, ali to nije nista ni novo ni neobicno. Mozes da se otrujes jos mnogo cim (kofein npr).
I to nije trovanje, nego overdoziranje, veca kolicina od one koju organizam moze da podnese, otrove nemozes skoro uopste da podneses :wink:
Jay-Z:
... jos nesto povecava dejstvo marihuane do neslucenih razmera...
Al' te neko slagao.
 
Jay-Z:
Tatjanushka:
Truman:
Master_Chief:
Ti si moj idol.Jesi li nekad pio apsint sa vecom kolicinom tijina,kazu da se od od toga halucinira.

Da, kazu, vidis zelenu vilu... :) :lol:
Citiram Oskara Vajlda:"Posle prve case,stvari vam izgledaju kako biste vi zeleli, posle druge case, stvari vam izgledaju onakve kakve nisu, na kraju stvari vam izgledaju upravo onakve kakve su, a to je najstrasnije sto moze da vam se desi u zivotu."
pa sad vidite...pice je mnogo dobro ali ne preterujte procitao sam da moze da se dobije trovanje alkh. i jos nesto povecava dejstvo marihuane do neslucenih razmera (nije iz licnog iskustva!)
Ne treba piti samo da bi se odvalio.
Ako pijes Absinth po receptu od pre 200 godina onda ti se moze desiti da toliko jako haluciniras da sam sebe mozes da osakatis,pice je inace zabranjeno u skoro celom svetu i ne moze se kupiti po originalnom receptu koji sadrzi 15 razlicitih biljaka.Inace jedan litar Absinte-a kosta 220 dolara...
 

Back
Top