zalite li za necim???

Zalim sto nisam vise putovala :lol: Sta radis kada te uhvate crne misli...prestanes da blejis i uradis nesto za sebe i druge.Tu je ona poznata recenica "Zivot je ono sto ti se desava dok si ti zauzet drugim planovima" :wink:
 
2care2:
zalite li za necim sto ste u zivotu propustili?Mene s vremena na vreme tako uhvate neke lose misli.Ali ne znam na koji nacin da se otrgnem od istih?
Mene zanima koliko godina imas,jer mi se cini da razmisljas kao da je vec cijeli zivot iza tebe.
Zalicu u starosti,a do tada cu da zivim.
Zivi kao da ti je svaki dan posljenji-fraza,ali ipak nije losa kao moto u zivotu.
 
ja kada budem stara ,kupicu sebi jednog papagaja '..zutog , jedva cekam ,,,meni moji nedaju da imam papagaja ,kazu leti perje i mora da se cisti ... jelte ima li neko papagaja da razmenimo iskustva ...moja koja nemam i necija ko ih ima
 
tratinchica_hrizantema:
2care2:
zalite li za necim sto ste u zivotu propustili?Mene s vremena na vreme tako uhvate neke lose misli.Ali ne znam na koji nacin da se otrgnem od istih?
Mene zanima koliko godina imas,jer mi se cini da razmisljas kao da je vec cijeli zivot iza tebe.
Zalicu u starosti,a do tada cu da zivim.
Zivi kao da ti je svaki dan posljenji-fraza,ali ipak nije losa kao moto u zivotu.
nema veze uopste koliko godina ima te stvari nam se desavaju svaki dan,pocevsii od sitnica.nazalost,svi zalimo za vremenom i za tim sto ne mozemo da ga vratimo i ispravimo stvari.mozda ipak treba ziveti od danas do sutra.al opet bolje da se kajes sto si nesto uradilla nego sto nisi,zar ne?
 
Nekad znaju da me uhvate trenuci kada mi se place. Ja pocnem da placem, pocnem da zalim za necim sto i sama ne znam. Opet nekad zalim za nekim stvarima shto tada nisam rekla to ili to, uradila ovako ili onako. A kad se okrenem i pogledam oko sebe, vratim se u stvarnost i kazem ko zna zasto je to dobro idemo dalje :(
 
Meni je zao sto pred kraj osnovne nisam upoznao vise drustva i sto nisam izlazio, a mogao sam i jedno i drugo jer mi se tada cinilo da imam dosta drugara i da mi ne treba vise, ali izgleda da sam se zajeb*o. Ali sta je tu je to vise posmatram kao gresku u zivotu a ne kao povod da zalim za time bice i drustva, drugara i druzenja zivot ide dalje sve sto je bilo bilo je i tu nista ne mozemo ali treba izgraditi buducnost. :wink:
 
2care2:
zalite li za necim sto ste u zivotu propustili?Mene s vremena na vreme tako uhvate neke lose misli.Ali ne znam na koji nacin da se otrgnem od istih?
Svakoga ponekad uhvate lose misli, to je normalno. Ne mozemo stalno biti nasmejani i raspolozeni i srecni. To je nemoguce. Ne postoji takva osoba. Ja licno ne zalim ni za cim. Srce me je vodilo uvek (sem kada se ponos opasno isprecio) ali sam uglavnom uradila sve sto sam zelela i pruzala sam drugima i poklanjala bez obzira da li sam dobijala zauzvrat tj. da li je taj neko to cenio. To je iz tvoje duse, ti si bogatiji sto vise pruzas. Covek ne treba uvek da se ponasa kako se drugi prema njemu ponasaju. Treba biti, sto kazu, smeker i uraditi nesto pozitivno cak iako taj neko mozda nije uradio isto. To radis zbog sebe. Nema potrebe zaliti ni za cim. Nema se vremena. Zato samo hrabro i napred (ne znam koje si godiste, i to malo menja stvar...). Baj, baj! :) :D :lol: :roll: :wink:
 
avesic:
ja kada budem stara ,kupicu sebi jednog papagaja '..zutog , jedva cekam ,,,meni moji nedaju da imam papagaja ,kazu leti perje i mora da se cisti ... jelte ima li neko papagaja da razmenimo iskustva ...moja koja nemam i necija ko ih ima

zavisi od velicine ptice. Australijske tigrice ne zahtevaju nista posebno, nema mnogo perja, a leti u krugu od metar ili manje. Moja je bila zenka i nosila je jaja. Takodje, jela je supu, i obozavala da mami pokvari pasijans (sleti i pocne sama da okrece karte). A svako ljubimce zahteva negu, pa tako i papagaj. U svakom slucaju, manje posla ces imati oko njega, nego oko neke dzukele.
 
Betty:
avesic:
ja kada budem stara ,kupicu sebi jednog papagaja '..zutog , jedva cekam ,,,meni moji nedaju da imam papagaja ,kazu leti perje i mora da se cisti ... jelte ima li neko papagaja da razmenimo iskustva ...moja koja nemam i necija ko ih ima

zavisi od velicine ptice. Australijske tigrice ne zahtevaju nista posebno, nema mnogo perja, a leti u krugu od metar ili manje. Moja je bila zenka i nosila je jaja. Takodje, jela je supu, i obozavala da mami pokvari pasijans (sleti i pocne sama da okrece karte). A svako ljubimce zahteva negu, pa tako i papagaj. U svakom slucaju, manje posla ces imati oko njega, nego oko neke dzukele.

džukele? zašto tako betty?
 
gigule:
Betty:
avesic:
ja kada budem stara ,kupicu sebi jednog papagaja '..zutog , jedva cekam ,,,meni moji nedaju da imam papagaja ,kazu leti perje i mora da se cisti ... jelte ima li neko papagaja da razmenimo iskustva ...moja koja nemam i necija ko ih ima

zavisi od velicine ptice. Australijske tigrice ne zahtevaju nista posebno, nema mnogo perja, a leti u krugu od metar ili manje. Moja je bila zenka i nosila je jaja. Takodje, jela je supu, i obozavala da mami pokvari pasijans (sleti i pocne sama da okrece karte). A svako ljubimce zahteva negu, pa tako i papagaj. U svakom slucaju, manje posla ces imati oko njega, nego oko neke dzukele.

džukele? zašto tako betty?

ma ne volim pse koji laju. Izvinjavam se vlasnicima finih pasa. Dzukele su oni koji mnogo laju i nisu vaspitani.
 
Steffan:
Zena s greskom:
Steffan:
Ne das mi ni da se igram.. :( kakva si ti to ljubavnica?!!? :P

Loša :cry: čim ti trčiš za svakom suknjom, ali popraviću se ja pa ćeš videti :wink:

Pretis?!?!?! :lol: Samo probaj da me odvojis od zenskih suknji, znas i sama koliko volim da ih nosim.. :roll:

Ma neću,ali se prvo izdepiliraj znaš da muškarci ne vole rundave :lol: :wink:
 

Back
Top