Cujem tudji glas u svojoj glavi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ogre

Zainteresovan član
Poruka
116
kako je moguce da cujem tudji glas u svojoj glavi?siguran sam da to nije moj glas koji ja sam proizvodim zato sto girektno mi se obraca.dok komuniciram sa tim glasom u mojoj glavi ja mogu da osetim kakvog je raspolozenja,dali se smeje sve sto on oseca(ja sam rekao on zato sto ja smatram da je to coveka znam da je covek zato sto ima svoj intlekt,znaci neprica gluposti i nepovezano nego mi odgovara na postavljeno pitanje ili ja njemu)dok sam vodio dijalog sa tim glasom a to je jedan dug period on je pokusavao da manipulise samnom i doveo me je do tog stadiuma da jedno vreme nisam znao dali ja to sto mislim u datom momentu stvarno mislim ili mi je to on(glas)rekao.od tog glasa ja sam naucio da usadim bilo koji broj nekome u misli i da taj isti broj "kao'pogodim ili mu kazem da je zamislio broj koji sam mu ja usadio(usaditi je gruba rec ali najbolje cete shvatiti),takodje mogu da znam u detalj dali osoba predamnom laze ili govori istinu(tako sto u momentu kada mi ta osoba odgovara osetim njene misli kao da su moje pa mogu da kazem i vise nego samo dali laze ili ne(ovo je moguce ako je osoba ispred mene,to isto vazi i za broj koji navodno pogadjam)).dali neko ima slicnih problema i ako ih ima neka postuje nesto!hvala!
 
ti gore iznad se ne za.ebavaj.stvar je ozbiljna,nemoj da lupas kad nemas pojma o cemu se radi.
ja cu da ti objasnim neke stvari,a ti dalje vidi,posto sam doktor za ovakve pojave..slusaj.
ovako..bio si kod lekara,nisi,lekar je ruka utehe,covek koji ukazuje pomoc,strucnjak.vidis, covek cesto i ne zna koliko mu treba smer i ljudska briga dok ne uvidi vezu koja ga umiruje. vecina ljudi su sposobni da sami grade veze. nekad, kada zalutamo, kad se ne nadamo, nadje nas neko... sta to govori?
govori o nasusnosti poimanja , vezanosti za drugog, oslanjanja na zivo ljudsko bice... o toku, stabilnosti , zivoj istinskoj korespondenciji sa covekom...
svaki covek poseduje ono sto kazu `iskru`,ona se razlikuje od coveka do coveka...kod nekih je jaca, kod drugih slabija...istina je, medjutim, da ta iskra svoju luku, cilj, potvrdu i utehu nalazi u drugom ljudskom bicu... kada se dva coveka sastave, kad se dva bica, iskre spoje, spoje se u poimanju zajednicke prirode svetla za sve ljude...to saznanje greje... u suprotnom, covek pocinje sam da se greje, sobom(?),te dakle isijava, trosi tu energiju, prati svoje misli (kaze mu se `gubis se u mislima...`) koje ga ne vode nikud i on to duboko u sebi zna, ali mu ne zna leka ili ne nalazi za shodno da se upita da li mu je to bitno??... potom,tako namerno izolovan,paradoksalno gubi ono sto se kaze `izolacija`,te pocinje da `iskrici`, da nastavim u elektro-tehnicarskom maniru...e sad,zasto coveku toliko bivaju bitne njegove misli, njegovo `iskricenje` (obrati paznju da u elektrici zica koja je ogoljena, koja iskrici, predstavlja opasnost za okolinu, posto ona nije prilagodjena preispoljavanju energije koja treba da je kanalisana samoizolirom,sve u svemu,provodnom zicom,..zar ne)? to je zato sto covek jednostavno ne moze bez svetla, i ako se udalji od tudjega, zeleci ili ne da se uveri u svoje, prinudjen je da `isijava`, odn. da podize potencijal sopstvene iskre do potpunog oslepljenja (primetices da ovde slepilo ne dolazi iz tame, vec iz licnog pregorevanja). da budem jos jasniji: svaki covek poseduje ego.ali veruj da nije ego taj koji sagoreva do slepila. neeee.... ego je svesni deo coveka,branik.. upravo ego je ovaj izolir-element oko zice koja drzi stabilan protok struje i sprecava da struja postane opasnost za okolinu i dovode do toga da okolina mora da intervenise , i to najcesce tako sto povuce svo ljudstvo iz oblasti iskricenja, da bi potom kroz svoju sluzbu i za to nadleznu instituciju ugasila struju,da,da, da bi tek tad na miru mogla da sanira ostecenu zicu... ne bih da te plasim,ali to tako biva...jasno biva i to da: nasusna potreba zice da po svaku cenu sprovodi svoje iskre kako bi odrzala svoju zelju za misijom sprovodjenja zive energije dovodi do pregorevanja, topljenja izolir-materijala, i provociranja okoline da iskljuci struju, `umrtvi je`, a to je ono sto ona nikako sebi ne zeli da dozvoli, medjutim ova situacija ,ovako provokativno oslikana je -neminovna... znaci: neaktivan ,nemisleci deo, ego, izolir-traka, nije taj koji dovodi do problema... do problema vodi neuzemljenje, disbalans potencijala koji sagori izolir-traku (oslepljenje iznutra), zbog cega svetlo postaje nekontrolisano, vodjeno slepo-zarkom zeljom da svoju energiju,pojacanju do izgora, donese do odredista, a da u iskricenju gubi bilo kakvu predstavu o tom zivom i postojecem odredistu u kom dobija svoju svrhu i smisao... kapiras sada vec, odrediste su drugi ljudi, druge zice, u kojima tvoja nalazi uzemljenje, umrezenje, cilj, polaziste, kako god ti zelis, a sto inace ne mozes da vidis jer bez izolacije (sto i druge zice imaju,ali zice su zice, znaci, pretpostavljamo da kroz njih protice struja...:)) ti i ne vidis te druge zice. slepilo tvog svetla,tvoje ogoljene zice je na snazi... razumes o cemu se radi.. u zelji da ocuvas orjentir, i potrebu, svetlo, iskru, iskljucujes zajednicku sustinu svetla, i dovodis svoje licno do usijanja, kao svoj personalni kompas coveka na pucini...shvatas kako to nije to? je li to egoizam ili ne, prepusticu to srucnjacima za to pitanje... cesto biva da ziva dusa, ziva iskra oseti potrebu da raskrci nagomilana ega u sopstvenoj okolini, te podigne svoj energetski potencijal da bi njime, dakle, svojom licnom toplotom, sada vec toplinom ili vrelinom, pocela da topi podeblje slojeve izolira na nekim zicama u svojoj okolini.... dakle, da im topi ego, kako bi (ona sama, licno) pre doprla do njihovih golih energija, golih zica... poremecaj u gomilanju izolir-materijala na zici zove se narcizam, i istina je da ume da utuli protok energije i struje kod takve zice, ali ono sto druga zica koja pojacava svoj napon da bi otopila nagomilani izolir kod drugoga zapravo cini jeste nesto sto spada samo u njoj znan motiv, koji, iako moze da pomogne zici koja se davi u narcizmu cesto predstavlja pobudu iz neke licno interpretirane pobude svetla za nuznim umrezenjem sa nekim... imajmo medjutim u vidu da se zice moraju uplesti tako da ne dozvole sopstveno ogoljavanje, jer tada dovode samu svetlost u opastnost, a svetlost je savesna i ovako nesto ne bi nikad uradila, cak ni zbog svoje potrebe... nek je i mali tok, nek je i narcis, ali ako se zice spletu na pravom spoju, desava se spoznaja univerzalne prirode svetla, mir, ljubav, sve sto zivotu znaci... inace, kao sto sam vec rekao, dolazi do ostecenja obe zice...zar NE?
Ali poceli smo od sekundarne oblasti... ipak te je nesto dovelo do ovoga. svi simptomi su tu. samoobjasnjiva tumacenja bazirana na `kapiranju, uvidu, prozirnosti, jasnoci, uvidu u nesto tudje...` to su bljeskovi. ali video si kakvi...to su iskricenja tvoje licne iskre koju je otopljeni ego (autokontrola) dovela do usijanja, a istovremeno te odaljila od ljudi i od bilo kakvog poimanja realnosti. vidis, reci cu ti ovako... na ovome svetu, telepatija ne postoji. postoji intuicija, ili pak instikt koji odredjene pokrete drugih tumaci u skladu sa samim sobom... to nije telepatija, to ti ponavljam. telepatija postoji na visim nivoima spiritualnog zivota, dakle nezemaljskog, ali to se tamo ne zove telepatija, vec direktna svetlosna razmena koncepata.;) to ISTO! ;) postoji i na ovom svetu, ali za to je potreban : 1)jezik 2) govor 3) pokret 4)nekom i saka, nazalost, ali tako je... vidis li sad sta je zajednicki imenitelj nad kojim se nadnela i nasencila ta misteriozna rec `telepatija` iliti citanje misli.... zajednicki imenitelj je RAZMENA KONCEPTA.... A TO NA OVOM SVETU JEDNOSTAVNO NIJE MOGUCE BEZ GOVORA, RECI I DELA...sve ostalo je proizvoljno , dakle. POGRESNO, aj da kazemo subjektivno tumacenje. ne citas nikome misli. tvoja superiskricava materija izokrece u svojoj prizmi tudju svetlost, tudju iskru, eto sta se desava. dakle, to smo resili... idemo sad dalje. vidis kako objektivna stvarnost postavlja stvari na svoja mesta. jer stvari su uvek na svojim mestima u odnosu na nesto realno...ti ces reci: `ne verujem ja toj realnosti`. to je znak da ipak trazis zivo bice u svojoj blizini, za svoj cilj, a kako ne bi, jer realnost je mrtva masa, platforma za zivot,kako verovati u mrtvo nesto... ali ona je i ponudjena glina za koriscenje od strane zivota.:) zato i jeste idealno merilo neutralnosti, ali i spremnosti zivog bica da bude odgovorno, odn. komplementarno, jer umrezenje, skup iskri jeste to sto s lakocom ide kroz stvarnost i njenu mrtvocu ozivljava. ispravi me ako gresim...nije li nam ona onda pouzdanica svima.?
ali ajdemo dalje.na putu smo da resimo ovo...vidi, ovako.
 
Poslednja izmena:
kako je moguce da cujem tudji glas u svojoj glavi?siguran sam da to nije moj glas koji ja sam proizvodim zato sto girektno mi se obraca.dok komuniciram sa tim glasom u mojoj glavi ja mogu da osetim kakvog je raspolozenja,dali se smeje sve sto on oseca(ja sam rekao on zato sto ja smatram da je to coveka znam da je covek zato sto ima svoj intlekt,znaci neprica gluposti i nepovezano nego mi odgovara na postavljeno pitanje ili ja njemu)dok sam vodio dijalog sa tim glasom a to je jedan dug period on je pokusavao da manipulise samnom i doveo me je do tog stadiuma da jedno vreme nisam znao dali ja to sto mislim u datom momentu stvarno mislim ili mi je to on(glas)rekao.od tog glasa ja sam naucio da usadim bilo koji broj nekome u misli i da taj isti broj "kao'pogodim ili mu kazem da je zamislio broj koji sam mu ja usadio(usaditi je gruba rec ali najbolje cete shvatiti),takodje mogu da znam u detalj dali osoba predamnom laze ili govori istinu(tako sto u momentu kada mi ta osoba odgovara osetim njene misli kao da su moje pa mogu da kazem i vise nego samo dali laze ili ne(ovo je moguce ako je osoba ispred mene,to isto vazi i za broj koji navodno pogadjam)).dali neko ima slicnih problema i ako ih ima neka postuje nesto!hvala!
То што ти се дешава је деструктивно и ти сам то осећаш као проблем.

И ја мислим да треба да се обратиш свом свештенику за помоћ.
 
Da si bio kod doce, a verujem da ce se to desiti, ako vec nije, bice domundjavanja, ili vec neceg, nista ti nece biti jasno, dobices nekakve lekove da pijes, i dobices papir na kome pise dijagnoza sa sifrom `f`. pogledaces i otkrices u registru da se odnosi na zloglasnu rec ``sizofrenija``.... saznaces da se radi o psiholoskom oboljenju vezanom za gubljenje covekove veze sa realnoscu (seti se prethodnog posta), njegovog svesnog `ja`,itd. lekovi ce nakratko oslabiti tvoju (panicnu,da/ne?) vezanost za sebe, za tvoj lican tok misli, za ta nadrealnisticna samoobjasnjavanja, za tvoju iskru kao jedino svetilo, jedino kompas, jedini svetionik u okolnoj tami (?) koje nisi ni svestan(?)...(mnoge duse cekaju na tebe, zive duse.potreban si im,gde si...?).
progledaj ovu recenicu u zagradi.jos jednom. da li si shvatio njen smisao...? (lekovi ce ponovo dovesti na prvu liniju tvoj sagoreli deo, tvoj ego, tvoj branik, za kog ces ubrzo shvatiti da predstavlja onu plutu koja nas odrzava na povrsini -ljudskih odnosa- kako ne bi potonuli i sasvim se pogubili u moru Nesvesnog..... nece ti cak biti bitno ni saznanje da su ljudi kojima je jedini cilj da ostanu na povrsini srazmerno ovom,dakle,egoisti.ego ima svako,ali to je jedan srazmeran deo koji nas ili odrzava na povrsini, ili na neki cudan nacin sam ,odlicno kotiran, pluta u nama na nase zadovoljstvo sto smo u radosti prepusteni necemu drugom, no otom potom,...)
zamolio bih te, procitaj jos jednom misao u zagradi.
budi spreman na objasnjenje koje istovremeno zadovoljava nauku, ali manje oko medikamenata (doktor ce ti vise puta, a ja ovde na tome insistiram, reci da sve zavisi iskljucivo od tebe, od tvoje volje i usmerenja,pa dakle slusaj...) a vise oko problema koji sam opisao u prethodnom postu, ali nauci istovremeno ostro suprotsavlja stvari koje su takodje u igri,ali koje ona ignorise, jer ne moze da ih izmeri,tj.nije ih svesna da su zaista postojece.stvari stoje ovako:...
kazes da stvarno cujes glas, i ja ti verujem. ne zato sto sam taj koji je imao problema sa time. mozda je to bio neko iz moje okoline.kako bilo...
verujem jer znam o cemu se zapravo radi.znam, jer verujem da je sve za zive ljude, da neko ko cuje glasove, ko ima dijagnozu `f` nije manji ili nenormalniji od bilo koga drugog. on je samo pred jednim tipom izazova, tim zahtevnijim jer je neizmerljiv, i to tako treba shvatiti...sva pitanja o iskri, egu i pregorevanju vec sam izneo u prethodnom postu, njihov miks ili ne moze dovesti do sizofrenog stanja,kako je nazvano, gde se cuju glasovi, vide nepostojeci ljudi, osecaju mirisi,itd.
slusaj ovo: postojanje se odigrava na par nivoa. najosnovniji je materijalni. on medjutim nije fundamentalan, iako je bazican. znas ono, ajnstajn, materija i energija cine svet. o tome se radi. pored materijalnog, postoji i tetha ili duhovni svet...dakle svet sila nematerijalne prirode. osim toga, ljudi, zivotinje, pa i biljke imaju svesnost, dusu, kako je vec nazivaju, tesko dokazivo materijalnim putem, ali izvesno, stavise, dusa predstavlja osnovni pokretac...u svoj osnovi, na vrhu, ili na samom dnu, kako god da je, tako je, nalazi se tvorac svega, izvor, Apsolut..svo svetlo potice ,odlazi i izvire iz njega. Andjeli su konglomerati svesnoga svetla kojima je jedina svrha u sluzbi drugome , brizi o njemu i podeli svetla onima koji zalutaju ... Duh potekao sa zemlje, dakle, covek, moze posle smrti postati andjeo ako se za zivota podigne u mudrosti ljubavi, brige, svetla, sluzenja drugome... Medju andjelima na `nebu` tj. superrealnim domenima postojanja u kojima ne postoje ogranicenja fizickog sveta (gde je sve mentalno,tacnije svetlosno) ne postoji greska u razumevanju, to bi automatski oborilo njihovu vibraciju, odmah bi metaforicki receno, pali nize...a istina je, i andjeo moze da padne! Tamo je,pak, sve jasno, i koncepti (slike poimanja) su tacne, verne, istinite, i nadahnute brigom, dakle dobronamerne, stavise kreativne...Dalje, nije istina da je to sloj blazenstva. Oni pate za onima ispod njih (za nama na zemlji) koji su u nekoj vrsti svog licnog pakla, problema, rastrojstva, posebno pate kad ne nalaze odziv, tj.kad ne mogu da pridju da pomognu, jer ih napacena dusa odbija...dakle, to nije svet blazenstva,iako je to svet bezuslovne ljubavi....Postoje, medjutim, i sfere gde duse zahvaljujuci svojim namerama postaju usamljene (odsecene od svetla) ili stavise odlaze na najdublje mesto koga ovde zovu pakao, a to je mesto gde duse jedna drugoj u ocajnu beskonacnost projektuju svoju licnu patnju misleci samo na sebe, istovremeno dozivljajuci milioniti eho svecije druge patnje...to je grozomorna,mucna,mocvarna egzistencija u kojoj se dusa vrti sve dok ne navikne na tudju bol i kroz nju uvidi tudju potrebu za pomoci, gde se i njoj samoj radja briga za drugog,ne samo za sebe, te se ona tad tako automatski uzdize vise i plovi sa svetloscu koja je sa tim saznanjem vuce natrag sebi...pritom,ova dusa nosi sada pravi smer. strujanja.:cool:
sizofreni ljudi imaju u svojoj osnovi problem sa odredjenjem ovog smera,tacnije ponasaju se kao naizmenicna struja. Neizmerna okrenutost drugome iznenada se pretvara u iskljucivost ka sebi, to iskru dovodi do usijanja i dolazi do prekida realnog ukotvljenja coveka, sagora mu svest o sebi, ego, poimanje sebe... Da razjasnimo, covek se tokom zivota menja, to je neminovno....ipak, smer kojim se menja trebalo bi da se podudara sa smerom toka Svetla.... neaktivni, nemisleci deo nas, koji nam sluzi kao branik i katastar odbrambenih mehanizama, Ego, vremenom biva ne unisten, nego blago odlagan na policu, redovno i ciscen, negde u radnji, i uvek biva pri ruci, ako ne daj boze nesto zagusti, ako nekako zatreba, zarad ravnoteze,zarad nas,i drugoga, dok svejedno zajednicki uzivamo u jedrenju, prepusteni toplom bozanskom solarnom vetru koji nosi, spaja i vezuje sve duse...tako da uvek znamo ko smo, a sta nam od onoga sto nismo najvise prija i sta nam najvise godi.i sta da cinimo;) e sad, sta se desava sa nekim ljudima.
pomenuo sam problem naizmenicnog strujnog smera.pomenuo sam probem iskricenja,koji se ne moze podvesti pod egoistican, jer ego tom prilikom sagoreva, kao izolir na elek.zici, vec pre kao manican, izazvan...necim. ili nekim. Ponovicu sta sam rekao, odgovornost je iskljucivo na dusi,na jedinci, na iskri, da odredi sebi svoj smer, ali buduci da sam vec pomenuo `izazvan necim ili nekim`,red je da pomenem i te koji doprinose konfuziji, odn. teskocama da covek bude siguran u svoj smer....te koji coveku sugerise da ih vidi tamo gde ih nema, u vazduhu ili drugim ljudima, da pravi neprijatelje od nekog ko to inace nije...jer `te` raduje covekova nesredjenost, i nesreca....
Zovu ih crnim senkama...Zlim duhovima, rdjavim dusama... Ponekad se jave i demoni,oni su gori od crnih dusa, iako plove sa njima, u milionima i milionima jata.
Pravi naziv, jasan u dovoljnoj meri, koji ja znam, jeste da su to tzv. duhovi pogreske. To su sile spiritualnog sastava, a razlicitog porekla. Medju njima se nalaze: 1)minimalan broj posrnulih andjela izbrisane memorije,mracnih i jakih...2)demoni,izvitoperene senke svetla do gnevnog usijanja,3)pakosnici,ili zle duse preminulih ljudi koje nisu nasle put u trajanju, te su sebe dovele u senoviti status slican ovom,4)duhovi prirode razlicitog porekla, dakle, energetski oblici koji su svoju snagu stekli bivajuci noseni zajednickom masom ovih crnih sila. Zajednicki imenitelj im je taj sto su negativnog naboja i sto jedini svoj cilj, zadovoljenje i utehu nalaze u utopljavanju u svetlost. kako sad to,pitas se. pa lepo. negativne sile se ne mreze. one ne menjaju svoju prirodu u iskru koju bi delile sa drugim i jacale svetlost na taj nacin. pa ipak, posto ne postoji nijedno bice koje svetlost ne voli, i one je vole, ali kroz mrznju, zavist i posesivnost, smatrajuci da su jedine koje je zasluzuju...zato se i krecu stihiski, kao skakavci, u mracnim rojevima. Vrebaju najcesce izuzetne duse,cija je iskra jaka. ( spadas li u njih?) Uzivace da ih sprece da sire svoje svetlo,da se umreze sa ljudima na pravi nacin, zavice ih u svoju tamu kao u vunu, i tu ce uciniti sve da ih sto vise iscede za sebe. prvo ce (ovo je cest scenario kod samosvesnijih) pumpati ego coveku,kroz misao da je poseban. Kad ego naraste, javlja se kriticna tacka kad je covek spreman da sebe smatra vrednijim od drugoga. Ta misao ga automatski udaljava od drugoga. Zli duhovi tada jos vise hrane ljudski ego pogresnim mislima, kada ono najvrednije u coveku, njegova iskra, ili svetlo, u pomucenoj ravnotezi (sve je vezano za emocije) uciniti da zablista jos jace,sa namerom da otopi, ili umanji, prebrodi ego i nadje izlaz do ljudi. To bi mozda bio jedan dobar trenutak da covek poslusa sebe i shvati sta mu valja ciniti,sta je ego,itd. tj. da dodje do saznanja o nasusnoj potrebi njegove iskre da svoj smisao ipak trazi i nadje u drugoj cime bi oslobodila svetlo od izazova tame. Shavatas sad? To je stara igra,test za coveka u sta zapravo veruje u zivotu...Ako se slepo (neubedjeno) predaje, biva potpuno svejedno da li se predaje svetlu (svom) u kome sagoreva, ili silama tame koje do toga dovode zbog svog licnog interesa (plase se da ces otici navise,tj.da ce sami ostati bez poslastice tvoje jake iskre)..Eto sta je ono o cemu treba da mislis.
Tako da da, zaista cujes glas, koji NIJE tvoj, ali ti sam cekas na ishod...koji bi bio tvoj.;) sa srecom.pozdrav...
 
Poslednja izmena:
kako je moguce da cujem tudji glas u svojoj glavi?siguran sam da to nije moj glas koji ja sam proizvodim zato sto girektno mi se obraca.dok komuniciram sa tim glasom u mojoj glavi ja mogu da osetim kakvog je raspolozenja,dali se smeje sve sto on oseca(ja sam rekao on zato sto ja smatram da je to coveka znam da je covek zato sto ima svoj intlekt,znaci neprica gluposti i nepovezano nego mi odgovara na postavljeno pitanje ili ja njemu)dok sam vodio dijalog sa tim glasom a to je jedan dug period on je pokusavao da manipulise samnom i doveo me je do tog stadiuma da jedno vreme nisam znao dali ja to sto mislim u datom momentu stvarno mislim ili mi je to on(glas)rekao.od tog glasa ja sam naucio da usadim bilo koji broj nekome u misli i da taj isti broj "kao'pogodim ili mu kazem da je zamislio broj koji sam mu ja usadio(usaditi je gruba rec ali najbolje cete shvatiti),takodje mogu da znam u detalj dali osoba predamnom laze ili govori istinu(tako sto u momentu kada mi ta osoba odgovara osetim njene misli kao da su moje pa mogu da kazem i vise nego samo dali laze ili ne(ovo je moguce ako je osoba ispred mene,to isto vazi i za broj koji navodno pogadjam)).dali neko ima slicnih problema i ako ih ima neka postuje nesto!hvala!

Nikakve molitve, sveštenici i nikakve magije! Imaš auditivne halucinacije, uput i pravac kod psihijatra i to što pre.
 
Nikakve molitve, sveštenici i nikakve magije! Imaš auditivne halucinacije, uput i pravac kod psihijatra i to što pre.

fala Bogu da je neko konacno dosao i napisao pravi odgovor decku/cpveku....

Citam ovu temu od pocetka i posle onako ozbiljnog posta NEKI SAVETUJU POPOVE, BABA VANGE BELE MAGOVE, SVESTENIKE , A ONAJ SA KILOMETARSKIM POSTOVIMA DISKREDITUJE CELU PSIHO PROFESIJU KAO NESTO STO POCINJE SA SLOVOM F + NEKI TAMO LEKOVI.....VEROVATNO JE NEKI NAUCNI SEKTAS KOJI "IMA SVOJE NLP METODE LECENJA" ......

Prosto covek da ne veruje , DECKO JE SKUPIO HRABROST I IZNEO JAVNO SVOJE STANJE KOJE JE I TE KAKO OZBILJNO a vi se sprdate I VREDJATE GA, ISMEJAVATE!!!!!!!!!

Posle bre nije ni cudo zasto imamo temu PREDRASUDE I STRAH OD PSIHOTERAPEUTA, PSIHOLOGA, PSIHIJATARA I SLICNO I ZASTO LJUDI NECE DA IDU KOD ISTIH, SNEBIVAJU SE, PLASE SE, CRVENE U ICU, KRIJU SE, RADIJE CE CUVATI POREMECENO DETE KAO NEKO MONSTRUOZNO CUDOVISTE U PODRUMU NEGO DA GA ODVEDU U INSTITUCIJU, JER TO JE BLAM ZBOG KOMSIJA I SLICNO.....

A to sve zbog vas "debila" koji dajete savete kakve dajete......

OGRE, PRAVAC KOD STRUCNOG LICA, PRVO DOKTORA OPSTE PRAKSE A ON CE TE PROSLEDITI DALJE! KAO STO JE DACA I REKAO IMAS AUDITIVNE HALUCINACIJE (CUJES GLAS KOJI NIKO DRUGI NE CUJE OSIM TEBE JER ON I NE POSTOJI ZAPRAVO A TO STO GA TI CUJES JE POREMECAJ) !

NEMOJ DA SE BRINES, BICE SVE OK, DOBRO JE STO SI SVESTAN SVOG STANJA TO TI JE VELIKI PLUS I STO ZELIS SEBI DA POMOGNES!

ETO 2 STRUCNJAKA SU TI TAKO REKLA (DACA I JA) ZNACI MOZES DA NAM VERUJES A OVE OSTALE PUSTI NEKA LUPAJU STA HOCE, BOG CE TO DATI I NJIHOVOJ DECI I CLANOVIMA PORODICE PA CEMO VIDETI DA LI CE IH VODITI KOD POPOVA MAGOVA I SLICNO.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top