Ogledala

Ankora

Buduća legenda
Poruka
38.332
.. Svi mi volimo ogledala , provodimo dosta vremena ispred njega.. neki ga obožavaju tokom sexa ..


ogledala.jpg

Kako stojite sa tim vizualnim užitkom?
Ja slabo..

Podnosim dok samu sebe ne vidim jerbo sam tip koji ce prije gledat sebe u njemu nego partnera i akciju .
Glupo skroz, znam .. :)

Čemu vi pridajete pažnju ? Akciji , partneru ili sebi?
Možda možete sve tri slike ukomponirat u jednu ..

Zašto vas to dodatno draži? :D
 
ako mi se devojka sviđa fizički onda ću hteti da iz različitih uglova vidim telo, iz svakog ugla gledano postoji neka jako napaljiva stvar, pa kada postoji prilika da se vidi ko ne bi gledao
a i napaljivo je što možeš da vidiš neke stvari iz uglova koji su neprirodni, kao da voajerišeš sebe i nju, šta znam, komplicirano :lol:
 
Uvek imam osećaj da u njemu vidimo svoju dušu ili možda i gore nekog ''zlog dvojnika'' jer u ogledalu je sve naopačke.Inače gledam se koliko moram ne preterujem.Imamo 3 ogledala u kući jedno u kupatilu i 2 u pretsoblju od koji he jedno za celo telo veliko a drugo malo...Ipak je važno biti uredan a za to ogledala i služe.
 
A može vrlo lako da se postane opsednut...Šteta što nema ogledala koja pokazuju dušu kakva je zaista mnogi lepotani i lepotice bi se tu šokirali
 
.. Svi mi volimo ogledala , provodimo dosta vremena ispred njega.. neki ga obožavaju tokom sexa ..


ogledala.jpg

Kako stojite sa tim vizualnim užitkom?
Ja slabo..

Podnosim dok samu sebe ne vidim jerbo sam tip koji ce prije gledat sebe u njemu nego partnera i akciju .
Glupo skroz, znam .. :)

Čemu vi pridajete pažnju ? Akciji , partneru ili sebi?
Možda možete sve tri slike ukomponirat u jednu ..

Zašto vas to dodatno draži? :D

Najboji sex mi je kad nisam potpuno svesna sta se desava, tj mozak je izmedju jave i sna..ogledala bi mi samo odvlacila paznju..previse realnosti- neka hvala
 
ako mi se devojka sviđa fizički onda ću hteti da iz različitih uglova vidim telo, iz svakog ugla gledano postoji neka jako napaljiva stvar, pa kada postoji prilika da se vidi ko ne bi gledao
a i napaljivo je što možeš da vidiš neke stvari iz uglova koji su neprirodni, kao da voajerišeš sebe i nju, šta znam, komplicirano :lol:

Da, sam odraz može biti drugačiji ..
zanimljiv pristup..al što kaže metla.. može odvuć pažnju ..
zapravo.. više ga gledaš nego što ga osićaš.. - sex naravno...
 
Ja ih nesto i ne volim... jer nikad nisam 100% zadovoljna svojim izgledom, celulit, kilo viska, ovo-ono uvek bih nesto popravila, dodala, oduzela... i onda se skenyam. Ali u nekim retkim trenucima kad mi je sve potaman, ogledalo moze da zacini atmosferu.
 
Ja ga koristim za kalsichno mushko kurchenje.Ono u stilu "are you talking to me...yo talkin to me?!??!?!?!? o majn got you stvarno talking to me?!?!?!?,a?,a?,a?"
i osećam se moćno :D
 
:D
Klasika.
kad vi već oskudevate u pohvali idavanju moćnih epiteta!
Ja svoju dragu ubedjujem da ono shto mi vidi u medjunozhju predstavlja 42 centimetra!
Šta bi joj falilo da potvrdi to?
 
.. Svi mi volimo ogledala , provodimo dosta vremena ispred njega.. neki ga obožavaju tokom sexa ..


ogledala.jpg

Kako stojite sa tim vizualnim užitkom?
Ja slabo..

Podnosim dok samu sebe ne vidim jerbo sam tip koji ce prije gledat sebe u njemu nego partnera i akciju .
Glupo skroz, znam .. :)

Čemu vi pridajete pažnju ? Akciji , partneru ili sebi?
Možda možete sve tri slike ukomponirat u jednu ..

Zašto vas to dodatno draži? :D

volim.
i ono sto je meni tu napaljivo jeste moje telo u akciji. ok i on ali svoje telo kad vidim to mi je bas bas impuls:rumenko:

istovremeno znam da ne bih sa svakim ispred ogledala, jednostavno mora da postoji neki uzajamni posebni feeling
 
volim.
i ono sto je meni tu napaljivo jeste moje telo u akciji. ok i on ali svoje telo kad vidim to mi je bas bas impuls:rumenko:

istovremeno znam da ne bih sa svakim ispred ogledala, jednostavno mora da postoji neki uzajamni posebni feeling
men tad padne mrak,jedva da vidim i chujem ishta sunce ti milosno hebem!
kakvo crno ogledalo
 
volim.
i ono sto je meni tu napaljivo jeste moje telo u akciji. ok i on ali svoje telo kad vidim to mi je bas bas impuls:rumenko:

istovremeno znam da ne bih sa svakim ispred ogledala, jednostavno mora da postoji neki uzajamni posebni feeling

Znaci, zadovoljna si priloženim. To je super. mene baš to dekoncentrira..više se pozabavim sobom i kako to izgleda.. nego samoj akciji.. :/
 

Back
Top