Mishija perspektiva

Gost
Ovo je svastara, prema tome tema je manje bitna, ali recimo neka je: 'Kakav vam je bio jucerasnji dan?'

Julian Duranona: Da sam znao da je tako glupo pitanje, ne bih ni ulazio!

bundeva: Moj ti usput, sa sve sarmama :?

Margott: e blesacho, kojim su ti yebenim deterdzentom isprali sive celije da su tako pobelele i postale neupotrebljive, ovo ti je debilna tema sa imbecilnim zakljuckom na nivou degenerisanog idiota?

jagodica: Sada nesto razmisljam da li da obrisem ili ne...
necu da se smaram, ne citajte, ili citajte... ma bas me briga... ko hoce malo soka...
juce je bilo juce, ko ce znati, ko nece znati...

Zena s greskom: Skuvala sam kafu!

Steffan: jel' s bicem, u carapice te! :p

Sibirska: Gde si bre zenche, jub Steffane!

random cloud form: Zenka-zenska koja je juce nespretno i providno pokusala zavladati nevinim muskarcem koristeci svoje medjunozje kao najstrasnije oruzije, ostala je uskracena upravo za ono sto je bio njen cilj - da joj donese mleko iz radnje!

goodday: jucerasnji dan
sav spopadan
nekako nateran,
na kraju uteran... a da, koja si ti gej faca, mislis da si maca?

chokolada: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Nina2: Predivan dan, sve je bilo tako idealno, savrseno... i imala sam migrenu. Da se niko nije usudio da mi replicira, moja je zadnja, kraj, ende, the end, finito, konac i tacka!

iluzionista: Ja sam je juce video kroz prozor :D , u carapicama sa cipkom :D , lenjo se provlacila ispod oblaka parfema :D :P sa sve halterima i brushalterima :P :D :P

Hellen: Samo dobro iskoriscen dan je dobar dan, sve oni lose iskorisceni su samo deo zivota, i sasvim normalni dani.

Milojko Vasic: Sta reci na ovo, Hellen je vec sve rekla! A da, ma zene, sta vam je, brijte se il' se ne brijte!

oxi: LILU JE NAJBOLJAAAAA

Lilu: Oces da ti zakljucam temu, kod mene je kljucic... i bravica! :D

Click or die: Zurka juce, $ta da vam kazem, $to da se foliram, bilo me je svugde... a ni cemtimetri nisu nedostajali :!:

Djenka: Nije bio los, btw, da li je ovo tvoja slika u profilu? Imas bambi od mene :D

Tomax: Glupa tema, meni su tri takve vec zakljucali! Cmox :D

rastamann: ahahahaha, razbicu te, nista drugo nisi ni zasluzila...


To je to za sada, izvinjavam se svim onima koje nisam pomenula, i svim onima koje sam pomenula. Mozete se naljutiti, ovo je samo mishija perspektiva.
 
Šta si htela da kažeš...? Nisam baš shvatio... :?

"e blesacho, kojim su ti yebenim deterdzentom isprali sive celije da su tako pobelele i postale neupotrebljive, ovo ti je debilna tema sa imbecilnim zakljuckom na nivou degenerisanog idiota?"

Da, da... ovo je Margott, definitivno i 100%. Gothic lady. I o mene se jednom "očešala" i sad mi ta strana ne sme da uđe u crkvu :lol:
 
"Tomax: Glupa tema, meni su tri takve vec zakljucali! Cmox"

Izvini molim te, a kada sam ja tako nešto izjavio i kojim povodom? :D
Nisam brojao sve zaključane teme, ali ima ih sigurno barem duplo.. troduplo.. ma, petoduplo više! :wink: :D

I, ne kaže se Cmox, nego... CMMMMOK!!!!
:wink:
 
Snezna kraljica: To sto sam juce rekla da sam NAIVNA uopste nije tacno, vi ste me naterali jer me drugacije posmatrate, a ja to ne zelim, hocu da budem ravnopravna sa gazdaricom! E sada ste me skroz zbunili. Danas vam kazem, NAIVNA sam :twisted: , a kome se ne svidja, nek se navikne, na sve i svakog se covek navikne, samo ako ima volju i ljubavi, rekao mi je to moj drug dok sam pila s njim pivo! :twisted:

JOVANA77: Juce sam lovila sa lijom i bundevom....jooooooooooooooj kojeg sam soma u nedra stavila............ aaajmeeeeeeee.... ala je golicao, morala sam ga na kraju za glavu ugristi!!!!

krvolok:
Evo, sada cu da te citiram, samo da vidim kako se to radi, a ti bi recnik malo?
 

Back
Top