Mishija perspektiva

Đenka:
Nina2:
Đenka:
Nina's Got A Gun
Nina's Got A Gun
Her dog day's just begun
Now everybody is on the run... :lol:

Jao djenka stvarno izvini sto ti nisam pisala pp kao ostale, odnosno sto sam prestala da ti se javljam :roll:

Ma ništa, srce, sve je to već nadoknađeno...just lower your weapon... put the gun down, honey :lol:

Honey ne sumnjam, ima dosta ocajnica svuda po svetu 8) :lol: Samo ti uzivaj 8) Ciao.
 
"Tomax: Glupa tema, meni su tri takve vec zakljucali!"

I još samo nešto da dodam, pa se više neću vrćati na ovu tremu!
Nemam vremena da zavirim u svaku temu zbog sporosti neta. Dve nedelje mi je trebalo da nadjem "install disk XP", jer su mi virusi totalno urnisali operativni sistem. Mishice, to zaista nije lepo od tebe! Ja sam iznenadjen i uvredjen! :(

:wink:
p.s. srećna i tebi Nova godina! :D CMOK!!!!
 
Aaaa... pa cekajte malo, moram jos malo da se ukopam :lol:

Betty: Juce sam procitala neku bljutavu, mlaku parodiju na tin romane, ali posto je bila s majonezom, mogla sam je svariti. Elem, sta sve ljudi ne pisu, i kako ih nije stamota, ni nalik na Pracheta, pa jos da nema majoneza :P

DellBoy: Sve sam svoje probleme juce resio... u jakuzzyu, sa sampanjcem i u dobrom drustvu, uz laganu muzikicu Ace Lukasa (e ako zbog ovog ne stradam :lol: ). Sekretarice mila, vrcni guzom i svrsi nam vec kaficu sada. 8)

Gazdarica: Nemam rijeci za ono sto se jucer djesavalo, vjecina od vas samo zna govorit u prazno, a kad treba past na koljena i radit, e tu zatajite. Samo oni rijetki mogu... kada mogu! A ti djecko sto gledas, id' kuci i uci sam kada ne umijes bit kak treba... i te tvoje ruze! :twisted:

Jandrla: Bro'jutro! Fidim Fas, iako sam staFio zube, opet vas Fidim! 8)

Tomax: (again) Ma ti mishice nisi nista shvatlia, kada sam je to rekao, gde sam ja to rekao, ajde nadji mi post, hocu da vidim kada sam ja tako zvucao, pa neka su me zakljucali, i ja cu zakljucati kada budem mogao, i necu tako da se igram, i necu da gledam vise ovamo! :twisted: CMOX
 
:lol: :lol: :lol:

Mozete i vi mene slobodno napisati, ja se ni jednog trenutka necu naljutiti ili uvrediti :lol:

A za krevet... eh Tomax :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Inace kanadski karikaturista Jim Unger, tvorac cuvenog Hermana je rekao: "Nista ne ume da nasmeje i da uvredi tako kao dobra karikatura" ... moja namera nikako nije bila da uvredim... to je sve samo iz mishije perspektive. :wink:
 
Nina2:
I to sto je mene dva dana bolela glava od 11 meseci koliko sam na forumu me opisuje sta? Drugi deo si totalno pogodila, sto jes' jes' :? ali prvi deo ti je totalno neukusan. Sad cu ja kad se neko razboli da se zezam na njegov racun, mislim ono...svasta. :roll:

i posle kazu da filmove izmishljaju :lol: :lol: :lol:

kill bil :lol: :lol: :lol: 8)

mislim stvarno si opasna---nemo se ljutish :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top