da li je i kada je....

Izgleda da je ovo samo za devojke. Mada, nema veze. Mushki- prikljuchite se. A sad, kad treba biti kuchka? Prochitaj Cosmo, u svakom broju o tome prichaju. Ja, bar se nadam, nikad nisam kuchka. Mada shta to u stvari znachi? :?
 
winnetou:
Tinar:
Izgleda da je ovo samo za devojke. Mada, nema veze. Mushki- prikljuchite se. A sad, kad treba biti kuchka? Prochitaj Cosmo, u svakom broju o tome prichaju. Ja, bar se nadam, nikad nisam kuchka. Mada shta to u stvari znachi? :?

e, da stvarno - sta to znaci :?:
To je valjda, ono, kad da vredjash sve. Kada ti je to dozvoljeno a da te ne uzmu na zub. :roll:
 
Postoje ljudi koji su, eto tako nerazumni i kako i koliko god si prema njima dobar - oni neće nešto loše kod sebe promeniti (tu pre svega mislim na nešto što se može korigovati, laganje, čačkanje nosa...)

E, onda treba postupiti grubo i ispasti kučka
Naravno ovo treba izbegavati i upotrebiti tek kada dođe do tolike tvrdoglavosti (i kod tebe i kod te osobe).
***
Postoji jedna loša stvar posle - budeš u tom stanju nadrndanosti neko vreme.
Postavlja se pitanje:
Kako s tom osobom dalje postupiti, jer se posle ovoga često poruše svaki vid poverenja, a samim tim i pravog prijateljstva. :cry:

***


Da li je neko prema vama ispao *kučka i kako ste se posle ponašali?
 
ja valjda nisam nikad ispala bitcharka..... :roll:
al ok mi je to....samo da ja prvo naucim da kazem 'NE'... :roll:
i mislim da mi se desilo puno puta da me neka kucka sjebe,ili mi nesto dobaci,al to je ok posto se ja ne traumiram zbog toga 8) :wink:
 
Moon Child:
ja valjda nisam nikad ispala bitcharka..... :roll:
al ok mi je to....samo da ja prvo naucim da kazem 'NE'... :roll:
i mislim da mi se desilo puno puta da me neka kucka *,ili mi nesto dobaci,al to je ok posto se ja ne traumiram zbog toga 8) :wink:

e, a ta kucka sto ti nesto dobaci, verovatno je u rozom, u minicu, nosi stiklice, i ofarbana u plavi ili crno ili vec koji boju, ima tonu pudera na licu..

jaoj, od takvih se jezim. ali me ne zanima sta kazu.. :wink:
 
winnetou:
Moon Child:
ja valjda nisam nikad ispala bitcharka..... :roll:
al ok mi je to....samo da ja prvo naucim da kazem 'NE'... :roll:
i mislim da mi se desilo puno puta da me neka kucka *,ili mi nesto dobaci,al to je ok posto se ja ne traumiram zbog toga 8) :wink:

e, a ta kucka sto ti nesto dobaci, verovatno je u rozom, u minicu, nosi stiklice, i ofarbana u plavi ili crno ili vec koji boju, ima tonu pudera na licu..

jaoj, od takvih se jezim. ali me ne zanima sta kazu.. :wink:
aha,otprilike je takva :)
 
ne moras uvek da budes al je ponekad zanimljivo....onako,za svoju dusu :wink: ...bar izbacis negativnu energiju...



ja ponekad budem bas qcka,narocito kad malo cirnem :oops: ,al mi posle bude zao pa se ljudima izvinim,al oni obicno nisu ljuti...
 
Ja sam jednom, verovatno, ispala kuchka prema jednom dechku. Na nekom rejvu dechko mi se stalno unosio u facu i hteo da me vodi na pice (a sigurno je dosta stariji od mene), a bio je i pijan. Smarao me je neko vreme a ja ignorisala, i na kraju sam morala da mu kazem da od*****. Bilo mi ga je zao, ali kad ne moze da shvati iz prvog...
 

Back
Top