Half Life 2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Spieler

Početnik
Poruka
43
Da li moze neko da mi objasni o cemu se radi. Naime ,nabavio sam HL2 na 3 CDa,ali ne mogu da ih raspakujem i startujem. Kod svih drugih Pcja sve funkcionise kako treba(znaci nije do diskova). Nabavio sam igricu iz drugog “izvora”,takodje na 3CDa i evo opet nece. Da li je mozda moj CD-RW LG obican shit,ili postoji neka fora za ovu moju problematiku?
Thanx
 
Spieler:
Da li moze neko da mi objasni o cemu se radi. Naime ,nabavio sam HL2 na 3 CDa,ali ne mogu da ih raspakujem i startujem. Kod svih drugih Pcja sve funkcionise kako treba(znaci nije do diskova). Nabavio sam igricu iz drugog “izvora”,takodje na 3CDa i evo opet nece. Da li je mozda moj CD-RW LG obican *,ili postoji neka fora za ovu moju problematiku?
Thanx

hm i ja sam imao isti problem!!
nije hteo da mi raspakuje 1 cd. odnosno nije mi pokazivao unzipovan fail nego nesto bezveze!!

OVAKO nemj da otvaras cd preko my computer otvori ga prekp win. comander i treba da ti pokaze unzipovan fail i to je to! poz....
 
Moguce da je igra lose narezana pa ga LG ne moze procitati.ja sam imao takvih problema sa mojim starim Samsung Cd romom.Probaj da samo taj disk prerezes i onda probaj meni je tako proradilo
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top