Dali je legalno ???

Inspector

Aktivan član
Poruka
1.372
Napravio sam jedan program i sada neznam dali je legalno da ga prodajem (svojom rukom sam ga pravio nema kopirane kodove ni iz jednnog drugog programa).
Napravio sam cd-keyove i trail version pa vas pitam dali je legalno prodavatiga a ako nije kako mogu da ga registrujem da ga prodajem preko interneta !!!
 
Što da ne? Ako je program po bilo čemu izuzetan, ako se "probije", uvek će se naći bar nekoliko ljudu u svetu koji će odvojiti pare za njega. Bolje išta nego ništa.

Samo je pitanje da li će mu se to isplatiti, jer i patentiranje proizvoda, koliko ja znam, košta, nije za džabe.

Ja sam jednom kupio domaći program "Net Brojač" jer tada nisam nikako uspevao da nađem ništa slično što bi kod nas valjano radilo, a baš mi je trebao, jer sam imao sumnjivo visoke telefonske račune. Platio sam neku siću - 150 din, čini mi se, ali je to autoru ipak nešto značilo.
 
Pravo da vam kazem ovaj program neplaniram da prodajem dako da vam ga dajem za dzabe !!! Ali sem se pitao sta bi bilo kad bi ga prodavao, planiram da sledeci prodajem !!! A svi koji zele da dobiju dzabe verziju neka mi se jave na mail ili neka ga daju ovde (mislim malo mi glupo da ga prodajem winamp je deset puta bolji) !!!
 
Ljudi poslacu vam 100 % ali meni je bagst imam saj na net firm su a neznam daga postavivim moze malo objasnjenje oko postavljanja sajta !!! Mislim idalje saljite mailove ja vam saljem ali mi obavezno recite sta treba da dodam !!!
 

Back
Top