Bik i Skorpion- kako to funkcionise?

Anci87:
Posto vidim da znate dosta o astrologiji zanimam me kakva je kombinacija izmedju mene koja sam bik/lav i mog decka koji je dupla skorpija. Hvala unapred!

Ti me zezas?! :shock: Ja sam bik/lav i imala sam decka duplog skorpiona! :) I mogu ti reci da je bilo super! Ovaj...super dok nije krenula njegova prevelika posesivnost. :? To je jedini razlog sto sam raskinula (ali kakav razlog) sve ostalo je funkcionisalo odlicno. Ostali smo u dobrim odnosima i dan danas smo prijatelji, pomogao mi je u mnogim teskim situacijama. O njemu samo najbolje misljenje.
 
Nina2:
Anci, ne slusaj ih uopste, ja sam sa svojim momkom bila dve godine i bilo je divno, i znam jos parova koji su ona bik on skorpion i to super funkcionise. Nemoj da te obeshrabre zlobnici ;)

Prvo, odakle ti pravo da me karakterišeš kao zlobnika? Ti si devojka debil i tačka. Izbegavam te na private i na svim mogućim i nemogućim temama, upravo zato da ne bih počela da ti pišem svašta i da ti ne bi minirala apsolutno svaku rečenicu koju napišeš ovde, jer su u pitanju laži svojstvene šiparicama! Ti si večito velika zavodnica i svi se jadni polomiše oko tebe... :roll: Ma daj, smešna si, i molila bih te da me DEBELO izbegavaš, kao što ja to činim kad si ti u pitanju!
U krajnjoj liniji, moje je pravo da prokomentarišem temu, vođena LIČNIM iskustvom, kako hoću. To se tebe ne tiče i zamolila bih te, da me, direktno ili indirektno, ne komentarišeš!
 
sibirska:
Nina2:
Anci, ne slusaj ih uopste, ja sam sa svojim momkom bila dve godine i bilo je divno, i znam jos parova koji su ona bik on skorpion i to super funkcionise. Nemoj da te obeshrabre zlobnici ;)

Prvo, odakle ti pravo da me karakterišeš kao zlobnika? Ti si devojka debil i tačka. Izbegavam te na private i na svim mogućim i nemogućim temama, upravo zato da ne bih počela da ti pišem svašta i da ti ne bi minirala apsolutno svaku rečenicu koju napišeš ovde, jer su u pitanju laži svojstvene šiparicama! Ti si večito velika zavodnica i svi se jadni polomiše oko tebe... :roll: Ma daj, smešna si, i molila bih te da me DEBELO izbegavaš, kao što ja to činim kad si ti u pitanju!
U krajnjoj liniji, moje je pravo da prokomentarišem temu, vođena LIČNIM iskustvom, kako hoću. To se tebe ne tiče i zamolila bih te, da me, direktno ili indirektno, ne komentarišeš!

do sada nisam upadao u rasprave ali ovaj put moram.
jer jos ne videh ovakav neopravdani napad.
vidis, ja ninu znam u zivo i ti mozes samo da sanjas da budes takva osoba.
otuda tolika histerija, al' da ti kazem, leci se to
bez brige.
i da,jeste zavodnica
poznajem tog lika o kom pise kao i jos neke pre njega.
da, lome se oko nje.
da, nesto je posebno
i da, zbog ovakvih pacenica mi nije jasno sta ona radi na forumu.
ovakvu dozu ljubomore jos nisam video a znam zene i zene.
muka mi je od frustriranih baba kao sto si ti.
ako imas neki problem sama sa sobom resi ga.(a imas ga i to debelo)
ne napadaj ljude koje uopste ne poznajes.
upotrebicu izraz koji doduse nije moj
cuo sam ga nedavno
ali u ovom slucaju te bas opisuje: bizuterijo!
 
Ahhh, moj vitez :)
Ma daj sta ti je, totalno nebitna persona :) Uopste me ne nervira, stavise, zabavlja me:)))) Ocigledno se prepoznala u ono zlobnica pa otuda tolika burna reakcija. O ljubomori da ne pricam, tu si u pravu i to odavno. Ja se nikada nisam sukobila sa njom, nikada rekla losu rec o njoj, zato i nema drugi razlog da me toliko mrzi sem vrlo ocigledne ljubomore i zavisti :)A sta je to nego zloba? Cak sam i je na pp pitala sta ima protiv mene i naravno bila sam izignorisana. :) A meni je bila cak simpaticna jer je eto bik/lav u horoskopu:)) Ipak nas ima raznih.
A sto se foruma tice, sve vise vidim da si u pravu. Zato me sve manje i ima. Na opste odusevljenje mnogih ukljucujuci i zlobnicu ;)
 
ja skorpija bio sam cetiri godine sa bikicom i to mi je do sad bila najbolja veza.
skorpija kad stvarno voli tesko ce ispustiti voljenu osobu.
ti sibirska zlato sticem utisak da si previse yebana ali u glavu :twisted:
samo za kres si i dobra sa tom ruznjikavom njuskom i vakumom u lobanji :twisted:
 
Nina2:
Tobruk:
Anci87:
Posto vidim da znate dosta o astrologiji zanimam me kakva je kombinacija izmedju mene koja sam bik/lav i mog decka koji je dupla skorpija. Hvala unapred!

Kres varijanta... ali to malo vremena je sex decenije :oops: :oops: :oops:

Tobruk jesi li ti zenski bik? Nisi. A jesi li skorpion? Nisi. Pa sto se javljas onda? :)


hehehe... bez brige Nina2, trazila si misljenje...ovo je moje - jer sam Bik, a bio sam sa par skorpijica.. i dan danas ih obozavam, ali fakat, nismo jedni za druge.. a da je bilo lepo dok je trajalo... bilo je.. sto opet ne znaci da ti, sa svojim skorpionom, neces da ostvaris nirvanu. G :D :D ood luck Nina..
 
Tobruk:
hehehe... bez brige Nina2, trazila si misljenje...ovo je moje - jer sam Bik, a bio sam sa par skorpijica.. i dan danas ih obozavam, ali fakat, nismo jedni za druge.. a da je bilo lepo dok je trajalo... bilo je.. sto opet ne znaci da ti, sa svojim skorpionom, neces da ostvaris nirvanu. G :D :D ood luck Nina..

Nisam ja trazila misljenje Tolbruk vec Anci. Nisi dobro procitao, ja sam IMALA momka duplog skorpiona, procitaj moj post jos jednom :) Tesko da ce biti nirvana sa njima zbog posesivnosti ali opet, ume to da bude jako kvalitetna veza. A to sto sam tebi rekla je iz razloga sto se zenski i muski bikovi razlikuju kao i zenski i muski skorpioni...
Moj sadasnji nije skorpion ali svejedno, hvala na dobrim zeljama ;)
 
Nina2:
Ahhh, moj vitez :)
Ma daj sta ti je, totalno nebitna persona :) Uopste me ne nervira, stavise, zabavlja me:)))) Ocigledno se prepoznala u ono zlobnica pa otuda tolika burna reakcija. O ljubomori da ne pricam, tu si u pravu i to odavno. Ja se nikada nisam sukobila sa njom, nikada rekla losu rec o njoj, zato i nema drugi razlog da me toliko mrzi sem vrlo ocigledne ljubomore i zavisti :)A sta je to nego zloba? Cak sam i je na pp pitala sta ima protiv mene i naravno bila sam izignorisana. :) A meni je bila cak simpaticna jer je eto bik/lav u horoskopu:)) Ipak nas ima raznih.
A sto se foruma tice, sve vise vidim da si u pravu. Zato me sve manje i ima. Na opste odusevljenje mnogih ukljucujuci i zlobnicu ;)

Kako god... :roll: Samo mi sjaši s'kičme! Nemam ja tebi šta da budem simpatična, nit' da me karakterišeš kao ljubomornu ili zavisnu (iskreno ne vidim neki razlog za to)...samo me ne "komentariši", ja znam zašto, i to je to...pozdrav! :roll:
 
DarkAngel:
do sada nisam upadao u rasprave ali ovaj put moram.
jer jos ne videh ovakav neopravdani napad.
vidis, ja ninu znam u zivo i ti mozes samo da sanjas da budes takva osoba.
otuda tolika histerija, al' da ti kazem, leci se to
bez brige.
i da,jeste zavodnica
poznajem tog lika o kom pise kao i jos neke pre njega.
da, lome se oko nje.
da, nesto je posebno
i da, zbog ovakvih pacenica mi nije jasno sta ona radi na forumu.
ovakvu dozu ljubomore jos nisam video a znam zene i zene.
muka mi je od frustriranih baba kao sto si ti.
ako imas neki problem sama sa sobom resi ga.(a imas ga i to debelo)
ne napadaj ljude koje uopste ne poznajes.
upotrebicu izraz koji doduse nije moj
cuo sam ga nedavno
ali u ovom slucaju te bas opisuje: bizuterijo!

Ko je tebe šta pitao, majke ti?! :roll:
 
Solution:
ja skorpija bio sam cetiri godine sa bikicom i to mi je do sad bila najbolja veza.
skorpija kad stvarno voli tesko ce ispustiti voljenu osobu.
ti sibirska zlato sticem utisak da si previse yebana ali u glavu :twisted:
samo za kres si i dobra sa tom ruznjikavom njuskom i vakumom u lobanji :twisted:

Gde sam ja yebana, tebe se ne tiče, kao ni ovaj "dijalog" između Nine i mene. Nit' sam ružnjikava, nit' imam "vakuum u lobanji"...ubuduće se služi činjenicama, a ne ovako površnim i prostim komentarima, "zlato"... :roll:
 
sibirska:
Nina2:
Ahhh, moj vitez :)
Ma daj sta ti je, totalno nebitna persona :) Uopste me ne nervira, stavise, zabavlja me:)))) Ocigledno se prepoznala u ono zlobnica pa otuda tolika burna reakcija. O ljubomori da ne pricam, tu si u pravu i to odavno. Ja se nikada nisam sukobila sa njom, nikada rekla losu rec o njoj, zato i nema drugi razlog da me toliko mrzi sem vrlo ocigledne ljubomore i zavisti :)A sta je to nego zloba? Cak sam i je na pp pitala sta ima protiv mene i naravno bila sam izignorisana. :) A meni je bila cak simpaticna jer je eto bik/lav u horoskopu:)) Ipak nas ima raznih.
A sto se foruma tice, sve vise vidim da si u pravu. Zato me sve manje i ima. Na opste odusevljenje mnogih ukljucujuci i zlobnicu ;)

Kako god... :roll: Samo mi sjaši s'kičme! Nemam ja tebi šta da budem simpatična, nit' da me karakterišeš kao ljubomornu ili zavisnu (iskreno ne vidim neki razlog za to)...samo me ne "komentariši", ja znam zašto, i to je to...pozdrav! :roll:

Da ti sjasem s'kicme? Princezo, nisam ti ja ni uzjahala na tu kicmu (a verujem da su mnogi) zato se ne pali bez veze. Uopste mi nisi zanimljiva, ovde sam prokomentarisala i tolbrukov post, da je bio samo tvoj, veruj mi da bi prosao neprimecen. Ne zato sto te zaobilazim, vec zato sto si mi nezanimljiva.
I to je to....pozdrav!
 
Hammerhead:
ukratko receno to je idealna kombinacija zodijackih znakova
od svih mogucih kombinacija to je najbolja koja moze da se dogodi i ni jedna druga kombinacija bilo kojih znakova nije ni blizu
tj svi zavidimo bikovima i skorpijama :)

Tacno je da je JEDNA od idealnih kombinacija-ali ima ih jos.
Npr.BLIZANCI-VODOLIJA(kao sto smo moj decko i ja :D ))
Pozdrav od
Oliji
 
Hammerhead:
ukratko receno to je idealna kombinacija zodijackih znakova
od svih mogucih kombinacija to je najbolja koja moze da se dogodi i ni jedna druga kombinacija bilo kojih znakova nije ni blizu
tj svi zavidimo bikovima i skorpijama :)

pa, sve to zavisi i od podznaka...
ja sam bila u vezi sa skorpionom (a ja sam bik) i ne mogu da kazem da je lose ;) ali ni da je idealno :)

a zar nije idealna astroloska kombinacija ovan - vaga?
 
jelenabg77:
Hammerhead:
ukratko receno to je idealna kombinacija zodijackih znakova
od svih mogucih kombinacija to je najbolja koja moze da se dogodi i ni jedna druga kombinacija bilo kojih znakova nije ni blizu
tj svi zavidimo bikovima i skorpijama :)

pa, sve to zavisi i od podznaka...
ja sam bila u vezi sa skorpionom (a ja sam bik) i ne mogu da kazem da je lose ;) ali ni da je idealno :)

a zar nije idealna astroloska kombinacija ovan - vaga?

Ne, već bik-škorpija zbog principa Venera-Mars (tačnije, ta dva znaka imaju najjače roditeljske i sexualne nagone i to im je jedina zajednička crta :!: )...Za ovna jeste vaga, za blizance-strelac, za rakove-jarac, lavove-vodolija itd. To su tzv. komplementarni znaci, tj. opozicioni...Međutim, to je uopšteno, za slaganje znakova se gleda odnos Marsa (u muškom horoskopu)i Venere (u ženskom), Meseca (ž) i Sunca (m), itd... :arrow: kad se gleda uporedni horoskop, postoji još i kompozitni horoskop, sinastrija, horoskop odnosa...trista svašta :roll:
 

Back
Top