shta nas cheka...

break you down

Početnik
Poruka
19
da li sam jedina koja je u poslednjih mesec-dva pocela da razmislja o tome kako je sve krenulo naopako u svetu ?
pochevshi od zemljotresa,koji su sve jaci i uobicajniji,pa onda cunami,danas cujem proradio vulkan Etna,a onda sneg u texasu i u kaliforniji a u Moskvi se sneg topi-tacnije tamo gde bi trebalo da ga ima nema ga itd.
i da li je neko od vas chitao Nostradamusova prorochanstva? jer tamo upravo pishe ovo shto nam se desava...a ako je ovo do sad tachno znachi da je uglavnom i ono shto je predvideo u buducnosti tachno...ne pise nam se najbolje :?
sta vi mislite o tome?
 
Sta ocete da kazete, da je nastradamus zeznuo 5-6 godina u proracunima i s obzirom da je radio po julijanskom kalendaru ovom svetu je preostalo par dana? Divno, a ja taman planirao letovanje.
 
Sigurno nisi sanjala sedam mrsavih krava i zmiju oko kolevke? Ovako mi smak sveta lici na autoput na cijem ulazu pise "zatvoreno zbog rekonstrukcije". Ali, ko ceka doceka, ko ne ceka bar zna zasto zivi.
 
ma smak sveta se čeka vekovima...


moja prababa je jednom uzela hoklicu, sela ispred kuće i čekala ceo dan smak sveta jer je čula da je neko predvideo...ala se razočarala uveče...ništa.
(e istina je...nisam izmislila priču).
 
Ma, ionako cemo svi uskoro pomreti. Neki od starosti, neki od bolesti... Zato sam odluchila da ne radjam decu. :lol: Shalim se, pa valjda ce, boga mu, naci neko reshenje. Chitala sam da ce sunce kroz nekih milijardu godina da nestane, da uskoro nece biti pijace vode, biljaka... I sve tako u nedogled. Ali pogledajte, svi se zale a niko nishta ne preduzima. :roll:
 
begunac:
Danas je Orkan na Severu evrope ubio 7 ljudi...Danska cetvoro,i Svedska troje...Inace Engleski grad Carsli (100 000 stanovnika)odsecen od sveta zbog visoke vode.....odnosno poplave...
Bio je i kod nas orkan danas, duvalo je kao nenormalno, porusilo neke saobracajne znakove, kante za smece, more se podiglo za oho-ho. Nisakm cula da li je bilo mrtvih (nadam se da nije).
Najavili su da ce se veceras ponoviti i da ce biti jos gore, ali evo nista do sada (srecom).
 
šta god da se dešava i šta god da će se još desiti - potpuno smo zaslužili...
mislim, naravno, globalno gledano...
ovaj svet, tacnije ljudi na njemu su toliko iskvareni, toliko nedobronamerni jedni prema drugima, toliko srebroljubljivi, da jedino što bi odgovaralo citavoj situaciji je POTOP, da nas sve satre, ali nažalost, verovatno bi talog isplivao na površinu....
 
break you down:
da li sam jedina koja je u poslednjih mesec-dva pocela da razmislja o tome kako je sve krenulo naopako u svetu ?
pochevshi od zemljotresa,koji su sve jaci i uobicajniji,pa onda cunami,danas cujem proradio vulkan Etna,a onda sneg u texasu i u kaliforniji a u Moskvi se sneg topi-tacnije tamo gde bi trebalo da ga ima nema ga itd.
i da li je neko od vas chitao Nostradamusova prorochanstva? jer tamo upravo pishe ovo shto nam se desava...a ako je ovo do sad tachno znachi da je uglavnom i ono shto je predvideo u buducnosti tachno...ne pise nam se najbolje :?
sta vi mislite o tome?

ko zna sta nas ceka...
 
vicente:
šta god da se dešava i šta god da će se još desiti - potpuno smo zaslužili...
mislim, naravno, globalno gledano...
ovaj svet, tacnije ljudi na njemu su toliko iskvareni, toliko nedobronamerni jedni prema drugima, toliko srebroljubljivi, da jedino što bi odgovaralo citavoj situaciji je POTOP, da nas sve satre, ali nažalost, verovatno bi talog isplivao na površinu....
:lol:
 

Back
Top