Koliko mlado je premlado i obrnuto?

3APA3A

Zainteresovan član
Poruka
118
Moram odmah da vam kazem da sam ovaj topic maznuo sa jednog drugog foruma. Nisam mogao da odolim. Ovde izgleda dolazi malo starija ekipa pa sam hteo da cujem vase misljenje.

Znaci, muskarci, da li volite mladje devojke i koliko mladje? Ko voli starije moze da prokomentarise slobodno.

Devojke, da li volite mladje muskarce i koliko mladje? Sa kakvima se najbolje osecate? Ili mozda starije?
 
Ma sve je to relativno i pogledi se na to menjaju...ponekad je bitno izostaviti godine.ukoliko vam se osoba suprotnig pola zaista svidja...desava se da ponekad bolje funkcionisete sa osobom koja je 10 god starija od vas nego sa rsnjacijma.sto se mene licno tice...sa mladjima nisam bila a moze da bude stariji od mene do 10 god...
 
begunac:
Nemam nista protiv mladih devojaka....samo me ponekad smara da objasnjavam neke stvari...za moj pojam zene izmedju 30 i 40 su najbolje ....dobro,ne pridrzavam se bas striktno... :lol:

Mene klinke smaraju i najviše volim razvedene žene sa decom starije od tri banke.
Nekih pola godine bio sam u neobaveznoj vezi sa ženom od 42 godine (udovica sa dvoje odrasle dece) u nikad pre ni posle nisam imao bolji sex.
Onda me je ostavila i udala se za nekog tipa u Kanadi :roll:
Ko zna- zna :!:
 
Hogar68:
Mene klinke smaraju i najviše volim razvedene žene sa decom starije od tri banke.
Nekih pola godine bio sam u neobaveznoj vezi sa ženom od 42 godine (udovica sa dvoje odrasle dece) u nikad pre ni posle nisam imao bolji sex.
Onda me je ostavila i udala se za nekog tipa u Kanadi :roll:
Ko zna- zna :!:
Bedak brate! Ostavila te cetrdesetdvogodisnja udovica, sa dvoje odrasle dece?! Ne mogu da verujem... Jesi li izgubio samopouzdanje posle toga? Ja bih skroz puk'o...
 
Julian_Duranona:
Hogar68:
Mene klinke smaraju i najviše volim razvedene žene sa decom starije od tri banke.
Nekih pola godine bio sam u neobaveznoj vezi sa ženom od 42 godine (udovica sa dvoje odrasle dece) u nikad pre ni posle nisam imao bolji sex.
Onda me je ostavila i udala se za nekog tipa u Kanadi :roll:
Ko zna- zna :!:
Bedak brate! Ostavila te cetrdesetdvogodisnja udovica, sa dvoje odrasle dece?! Ne mogu da verujem... Jesi li izgubio samopouzdanje posle toga? Ja bih skroz puk'o...
rofl5.gif
 
etotako:
Julian_Duranona:
Hogar68:
Mene klinke smaraju i najviše volim razvedene žene sa decom starije od tri banke.
Nekih pola godine bio sam u neobaveznoj vezi sa ženom od 42 godine (udovica sa dvoje odrasle dece) u nikad pre ni posle nisam imao bolji sex.
Onda me je ostavila i udala se za nekog tipa u Kanadi :roll:
Ko zna- zna :!:
Bedak brate! Ostavila te cetrdesetdvogodisnja udovica, sa dvoje odrasle dece?! Ne mogu da verujem... Jesi li izgubio samopouzdanje posle toga? Ja bih skroz puk'o...
rofl5.gif
Pridruzujem se! :lol: :lol: :lol:
 
etotako:
Julian_Duranona:
Hogar68:
Mene klinke smaraju i najviše volim razvedene žene sa decom starije od tri banke.
Nekih pola godine bio sam u neobaveznoj vezi sa ženom od 42 godine (udovica sa dvoje odrasle dece) u nikad pre ni posle nisam imao bolji sex.
Onda me je ostavila i udala se za nekog tipa u Kanadi :roll:
Ko zna- zna :!:
Bedak brate! Ostavila te cetrdesetdvogodisnja udovica, sa dvoje odrasle dece?! Ne mogu da verujem... Jesi li izgubio samopouzdanje posle toga? Ja bih skroz puk'o...
rofl5.gif
[/q

uote]

Nije ti nešto dobro?
Udala se za papire....
Koja ste vi ekipa :roll:
 
0077:
Stvarno vas ne razumem..šta je to toliko smešno???
žena je samo realno rezonovala..
Nije htela verovatno jednog dana da zatekne ćerku u krevetu sa njim..

Šta bi??
sad vam nešto i nije smešno? 8)
ili joj je bio dosadan
ako ćemo ozbiljno...
velika razlika u godinama prosto donosi taj problem
i ja sam imala starijeg dečka kojem je bilo interesantnije da se zeza sa starijim ženama, pa sam ja onda sirota ispala iz kombinacije :lol:
 
etotako:
0077:
Stvarno vas ne razumem..šta je to toliko smešno???
žena je samo realno rezonovala..
Nije htela verovatno jednog dana da zatekne ćerku u krevetu sa njim..

Šta bi??
sad vam nešto i nije smešno? 8)
ili joj je bio dosadan
ako ćemo ozbiljno...
velika razlika u godinama prosto donosi taj problem
i ja sam imala starijeg dečka kojem je bilo interesantnije da se zeza sa starijim ženama, pa sam ja onda sirota ispala iz kombinacije :lol:

Sreća tvoja..što je otišao na vreme :wink:
Ne sekiraj se ja sam tu :lol: :lol:
 
etotako:
Hogar68:
Nije ti nešto dobro?
Udala se za papire....
Koja ste vi ekipa :roll:
ko tebe dira Hogare????
jesi li strašan ili strasan?

ja te nisam dirala, samo se smejala onom što je napisao čovek
njega se plašiš, a?
napadaš slabijeg?
to su te učili u toj švalerskoj školi?
mene bi bilo sramota sada na tvom mestu

Stvarno mi te je žao :(
E, smarate.....
 

Back
Top