Daglas Adams

Genije! Genije! I jos jednom, GENIJE, Daglas Adams je retko duhovit i mastovit covek, i na skroz neopterecujuci i lezeran nacin uspeva da kaze sta misli. Pre svega, mislim na Autostoperski vodic kroz galaksiju. Sest stotina stranica fantasticne zezancije koja ni u jednom trenutku ne preti da postane samo prazno pricanje i fantazija dokonog coveka! Sjajne knjige!
 
Knjiga je stvarno genijalna! Sve je odlicno, odlicne ideje, humor, samo cika Daglas ume ponekad da smori i to opasno (mislim da sam preko treceg dela jedva presla). U svakom slucaju, odlicna knjiga!!! Jedva cekam film :)
 
Bila je vec jedna ovakva tema, ali ja necu propustiti ni ovu priliku da kazem koliki je taj covek genije!!!! :D
Procitao sam sve sto je napisao, a to je "AVKG", "Holisticka detektivska agencija Dirka Dzentlija" i "Duga mracna cajanka duse"... "Losos sumnje" mi ne pada na pamet da citam, to nije on napisao...
Za onog ko rece da je treca knjiga malo smorna: pa i meni je bila... kada sam je citao prvi put... :wink:
 
Obavezno pročitaj i LOSOS-a, jest da nije on pisao, ali su u njoj navedeni njegovi intervjui i kolumne, kao i govori, takođe tu je i deo njegovog poslednjeg romana, lepa knjižica za ljubitelje lika i dela D.A.
 

Back
Top