World of Tanks

ima smisla samo ako je neko rendao heavy granu (VK3601, pa Tiger) a hoce da se prebaci na mediume

ja cu za jedno 5000xp-a dogurati do VK3002 i onda prodajem 3601 + prekvalifikovacu posadu za njega

Realno , teško da će neko ko je krenuo ka teškim tenkovima (Tigar i.t.d.) hteti da vozi VK3002 i srednju liniju ;) . Inače , vidim da se mnogi ljudi žale jer su u istoj situaciji kao ja - vozili su 3001(H) , pa su prešli na 3001(P) da bi dobili VK3002 . Sad moramo da se vraćamo na 3001(H) da bi nastavili do Pantera . S druge strane ja počinjem da razmišljam o Poršeovom Tigru :mrgreen:
 
da bi kupio DB-a prodao sam 3601 i ruski T-34... a sad kao bos po trnju; top 7.5cm, partije sa E-75-icama, neprijateljska artiljerija tier7... redovno

dobra stvar je da DB ima bolju brzinu, da je prednji oklop dosta iskosen i da ima skoro 400hp vise od 3601; dok mi ne krene bolece, ali krenuce
 
Царска игрица !!!
Права борба , а не нека имагинарно срање !!!
Почео сам пре два месеца да је играм , и осим неких ситних замерки , дајем чисту десетку за игрицу !!! Ко хоће праву и сирову борбу и стратегију из првог лица , препоручујем ову пуцачину.
Јесте да сам гиљао партрија и партија док нисам дошао у ситуацију да се борим равноправно са тешкашима , ал то ти је оно што је изазов !!!
Поздрав !!!:)
 
Pazi ovako . . .Khm Nemate poima xDDD Shalim se ,na Tigeru sam i idem do E 75 ,jer E 100 mi bzvzeee ,i idem sa rusima na T 54 ,znachi taj pravi malu decu a srednjash je pa tako mogu u klan Wors uskoro ,jer Teshakasha teshko da cu uskoro imati a da je X Tir ,imam sve i svashata ali nema PARAAA . . . Zato pitam vas dali neko ima Free Codes bilo koje vrste osim onih (NEWYERNA) ;) Pozzz I cheka vas IwanGroznY na bojishtu :)
 
Ljudi moram ovo da podelim sa vama... Uspeo sam da uplatim premium... izadje oko hiljadarke... nije mnogo ako ste hipnotisani igrom.. :) Razlika sa i bez premiuma je nebo i zemlja... Dupla lova, duplo iskustvo.. najzad se isplati igrati sa tenkovima tier 7 i navise, uspe da se zaradi i neki dinar pride, ne idem u minus sa tigrom i IS-om....

Banka inteza ima neku internet karticu kojom moze da se izvrsi uplata (ukoliko neko zeli da uplati a ne zna kako)....
 
Probao nemce, tesko brate tesko, probao ruse i iznervirao se koliki je bias programerska ekipa napravila (IS tenk je zverov, ali ZVEROV), sad za promenu idem malo Sermanima. Zanimljive kante, brz top koji moze da pokvari dan KV-u i Tigru.

Ali najjaci momenat sa amerckim tenkovima je kada sam zaradio Raider-a i Kolobanovljevu medalju na mapi Sand River sa..... nikad necete pogoditi...


...M-3 LEE-JEM :P
 
пз4,ВК3601Х,Тигар2,Е-75

Клан ,,Одред Душан Силни,,

n12p3l.jpg
 
Hitzone skins + Compressed Hitzone Skins for slow computers
Da li ste culi za ovo ? Sad nepravedno je da vecina igra sa ovim sranj** a mi se pravimo pametni i pokusavamo da se setimo slabih tacaka nekih tenkova. Pa resih i ja da instaliram, nakon 10 partija nerviranja, gde su ljudi igrali sa ovim i razvalili me ko nikada. Ali ima jedan problem, naime, skinem ja sa sajta preko torenta i odpakujem tamo gde su napisali u upustvu, ali sipak, udjem u igru i nista se ne desava sve normalno, uopste se ne vide vikli points, pa sad razmisljam, dal nisu ukinuli ili nesto, mada nigde ne pise da je ukinuto.. :( Zna li neko nesto o ovome i moze li da mi pomogne inace, WOT mi je na srpskom ako to nesto znaci, mada mislim da to nije bitno.
 
Klanu u WOT-u potrebni igraci,nema uslova za tier tenka,td-a ili arty-a,pocetnici su potrebniji,iskusne igrace sa efficency-em i statistikom ne trazimo,kao i igrace koji su promenili vise klanova nego papirnih maramica,oni nek se setkaju medju poznatim i jakim klanovima,ako ste pocetnik i hocete da krenete da igrate a nemate nalog mi cemo vam ga dati,imacete odmah na njemu i golde i premijum,prednost imaju ljudi iz beograda naravno licno upoznavanje je obavezno,stariji od 25 godina da ste i slicno,kontakt na pp,ovde na forumu.
 
uau bravo !!! Svaka cast. Ja sam u jednoj partiji ubio 6 oro(moj rekord) napravio manje od hiljadu stete i uzeo 5 medalja !
ali ne znam kako da skrinsotujem ili da slikam ekran.

dodajte mene ja sam Kristian_Kg.

Jel ima programa za hakovanje zlata.??

Ja videh da ima,ali mislim da su zastareli jer verovatno ekipa iz wot-a razotkriva napravljene hakove,tako da ko god napravi program vrlo
kratko radi.

A u komentraima ispod daunlouda tih programa sam video mnogo odusevljenja i zahvaljivanja autorima tih programa tako da je
ocigledno da rade.

zamisli postoji i opcija za 250.000 zlata.

Pozdrav. ;)

javite ovde ako nadjete koji program al da radi. :D
 
uau bravo !!! Svaka cast. Ja sam u jednoj partiji ubio 6 oro(moj rekord) napravio manje od hiljadu stete i uzeo 5 medalja !
ali ne znam kako da skrinsotujem ili da slikam ekran.

dodajte mene ja sam Kristian_Kg.

Jel ima programa za hakovanje zlata.??

Ja videh da ima,ali mislim da su zastareli jer verovatno ekipa iz wot-a razotkriva napravljene hakove,tako da ko god napravi program vrlo
kratko radi.

A u komentraima ispod daunlouda tih programa sam video mnogo odusevljenja i zahvaljivanja autorima tih programa tako da je
ocigledno da rade.

zamisli postoji i opcija za 250.000 zlata.

Pozdrav. ;)

javite ovde ako nadjete koji program al da radi. :D

Moj rekord je oko 2500 na premium acc sa amx13-90 ispucao sam sav ammo koji sam imao. Ubio sam Batchata, pantherII, e75, t110 i love i jos ponesto ostetio. Namestilo mi se da su svi bili solo a batchat relodovao verovatno. Inace prestao sam da igram, oduzimalo mi puno vremena i smorili me pogodci bez dmg.

Nemam pojma o tim forama za uzimanje zlata
 
Kristian.Bogdanovic
NE pokusavajte nikakve hakove.svi oni imaju virus,to sto pisu da radi to lazu da bi ljude uvukli u zamke.
ne postoji ni jedan pravi hak.ako hoces zlato jedina opcija je da ga kupis.postoji i nova opcija na prostoru nekih EX-YU drzava (Srbija,Hrvatska) da se plati putem kredita na telefonu
Za Srbiju
545 Gold = 480,00 Din
405 Gold = 360,00 Din
200 Gold = 180,00 Din
Za Hrvatsku
125 Gold = 6.20 Kn
75 Gold = 3.72 Kn
 

Back
Top