Natasa Kandic, ili ti kad "Fond za humanitarno pravo SA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sta ima da mislim! Steta sto nisam bio tamo!!!!!!

Jos da je i Sonja Biserko bila,tamannnnnn

Kako je bre nije sramota!Izivljava se sa onim napacenim narodom! I koja je to vlast vise protezira?To mi stvarno nije jasno vise?

Nije tajna da je uzela ogromnu lovu od Siptara,bas kao i Sonja....Pa bar da cuti.Dosla da provociara...uhhhhhhhh
 
Imadoh ideju da ovo pokrenem na forumu. Zena je znacila u toku demokratskih promena, bila racionalni saborac.... Ali zadnjih par godina, jednostavno nema vise mere, zastranila je u svojoj mrznji( cesto prema ososbama koje je nicim ne provociraju), postaje bezobrazna, logoroicna, agresivna.... Trudim se da upotrebim najblaze reci.. Ovo pre neki dan je prevrsilo svaku meru. Mislim da se taj Fond, kao i svi normalni ljudi bili oni u vlasti ili ne, trebaju ograditi od ovakvih likova. D a skratim : Sramota!
 
Sve jedno je kako se zovu ta predsednica i ta institucija, vazno je da oni pripadaju svetu koji nema mnogo zajednickog sa nasim zivotima. Oni pricaju ono za sta su placeni vaznim svetskim faktorima koji to ocekuju da cuju. Oni smatraju da je sve nacionalno nuzno primitivno, pa i nacionalni interes. Srpski, naravno. (Svi ostali, npr.Englezi, Spanci, Amerikanci, Uzbekistanci, Tanzanijci...imaju pravo i obavezu da definisu i stite nacionalini interes, i to je osnov njihove unutrasnje i spoljasnje politike).Oni se tek ponekad umesaju u nase zivote izazivajuci afere, incidente, skandale, vec prema mogucnostima. A posto je nevaspitano, nekulturno, a Boga mi i primitivno, kad si Srbin da kazes da te nesto boli, jedina nada nam jer neki svetski intelektualac, npr. francuski filozof, austrijski pisac, americki publicista...mozda i kanadski i engleski penzionisani pukovnici, da kaze svetu da i Srbi "imaju dusu". Ako ih ovi domaci ne optuze da su "srpski patrioti"...Onda nam zaista nema spasa.
 
Sta bi uradili ti Amerikanci,Englezi ili bilo koji narod na ovome svetu kad bi im neko? ko se uzgred predstavlja kao borac za zastitu ljudskih prava tako ponasao. Sigurno bi taj isti demokradski svet,uz svu medijsku paznju poslao na neki korisni rad(tako bar u Americi sudije osudjuju remetioce javnog reda i mira), i to u neki staracki dom da tamo pokaze svu svoju humanost. Uzgred kriva je i drzava sto svojim zakonima nije regulisala nevladine i kojekakve organizacije. TOLIKO.
 
DON:
Sta ima da mislim! Steta sto nisam bio tamo!!!!!!

Jos da je i Sonja Biserko bila,tamannnnnn

Kako je bre nije sramota!Izivljava se sa onim napacenim narodom! I koja je to vlast vise protezira?To mi stvarno nije jasno vise?

Nije tajna da je uzela ogromnu lovu od Siptara,bas kao i Sonja....Pa bar da cuti.Dosla da provociara...uhhhhhhhh

BAS JE JADNA ! A I BEDNA.
 
da je makar u isti rang stavila srpske i albanske zrtve! da je makar jednom recju rekla da srske zrtve postoje!
ja sam svedok da je 1999. u pristini izjavila da na Kosovu ne postoji teror nad srbima i to potkrepila cinjenicom da se ona slobodno seta pristinom (cudno?!).
za svakog pravog humanitarca sve zrtve su iste, ali ne i za natasu. za nju su zrtve samo albanci, a porodice nestalih su "foliranti, provokatori, ubice..." (sta vec).
ona govori jezikom najokorelijeg srbomrsca!
cak su i amerikanci uvideli sta su uradili i priznaju greske. citav svet zauzima neutralan stav, shvata da su svi podjednako stradali, a samo natasa i albanci cvrsto stoje na stanovistu da su srbi generalno genocidan narod.

tuzno kako jedan narod pati zbog njenih jeftino placenih reci1
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top