Natasa Kandic, ili ti kad "Fond za humanitarno pravo SA
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Natasa Kandic, ili ti kad "Fond za humanitarno pravo SA

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Natasa Kandic, ili ti kad "Fond za humanitarno pravo SA

Vase misljenje o "jadnoj i nemocnoj zeni, koju je napao fizicki jaci sdtarac od 70. godina', pa je morala da se brani lupajuci "demokratske samare". Uzgred, tu je niko nije ni zvao.

Vase misljenje?

Aktivan član
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

Sta ima da mislim! Steta sto nisam bio tamo!!!!!!

Jos da je i Sonja Biserko bila,tamannnnnn

Kako je bre nije sramota!Izivljava se sa onim napacenim narodom! I koja je to vlast vise protezira?To mi stvarno nije jasno vise?

Nije tajna da je uzela ogromnu lovu od Siptara,bas kao i Sonja....Pa bar da cuti.Dosla da provociara...uhhhhhhhh

Goust
    Guest

Podrazumevano Natasa Kandic....

Imadoh ideju da ovo pokrenem na forumu. Zena je znacila u toku demokratskih promena, bila racionalni saborac.... Ali zadnjih par godina, jednostavno nema vise mere, zastranila je u svojoj mrznji( cesto prema ososbama koje je nicim ne provociraju), postaje bezobrazna, logoroicna, agresivna.... Trudim se da upotrebim najblaze reci.. Ovo pre neki dan je prevrsilo svaku meru. Mislim da se taj Fond, kao i svi normalni ljudi bili oni u vlasti ili ne, trebaju ograditi od ovakvih likova. D a skratim : Sramota!

Miskin
    Guest

Podrazumevano

Sve jedno je kako se zovu ta predsednica i ta institucija, vazno je da oni pripadaju svetu koji nema mnogo zajednickog sa nasim zivotima. Oni pricaju ono za sta su placeni vaznim svetskim faktorima koji to ocekuju da cuju. Oni smatraju da je sve nacionalno nuzno primitivno, pa i nacionalni interes. Srpski, naravno. (Svi ostali, npr.Englezi, Spanci, Amerikanci, Uzbekistanci, Tanzanijci...imaju pravo i obavezu da definisu i stite nacionalini interes, i to je osnov njihove unutrasnje i spoljasnje politike).Oni se tek ponekad umesaju u nase zivote izazivajuci afere, incidente, skandale, vec prema mogucnostima. A posto je nevaspitano, nekulturno, a Boga mi i primitivno, kad si Srbin da kazes da te nesto boli, jedina nada nam jer neki svetski intelektualac, npr. francuski filozof, austrijski pisac, americki publicista...mozda i kanadski i engleski penzionisani pukovnici, da kaze svetu da i Srbi "imaju dusu". Ako ih ovi domaci ne optuze da su "srpski patrioti"...Onda nam zaista nema spasa.

vrbicaboss@yahoo.com
    Guest

Podrazumevano Natasa Kondic i li fond za humanitarno pravo

Sta bi uradili ti Amerikanci,Englezi ili bilo koji narod na ovome svetu kad bi im neko? ko se uzgred predstavlja kao borac za zastitu ljudskih prava tako ponasao. Sigurno bi taj isti demokradski svet,uz svu medijsku paznju poslao na neki korisni rad(tako bar u Americi sudije osudjuju remetioce javnog reda i mira), i to u neki staracki dom da tamo pokaze svu svoju humanost. Uzgred kriva je i drzava sto svojim zakonima nije regulisala nevladine i kojekakve organizacije. TOLIKO.

Obećava
    Učlanjen
    02.05.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio DON
    Sta ima da mislim! Steta sto nisam bio tamo!!!!!!

Jos da je i Sonja Biserko bila,tamannnnnn

Kako je bre nije sramota!Izivljava se sa onim napacenim narodom! I koja je to vlast vise protezira?To mi stvarno nije jasno vise?

Nije tajna da je uzela ogromnu lovu od Siptara,bas kao i Sonja....Pa bar da cuti.Dosla da provociara...uhhhhhhhh
    BAS JE JADNA ! A I BEDNA.

Despot
    Guest

Podrazumevano Pozdrav sa Kosova

Bas se radujem sto je neko postavio ovo pitanje,na koje zna pravi odgovor svaki normalan covek.
    Ja se samo pitam ko je odgovoran sto se ljudi kao ona javno pojavljuju i imaju sansu da javno pricaju?PA JEL TO DEMOKRATIJA:JAVNO PLJUVAJNE SVOG NAPACENOG NARODA?

Obećava
    Učlanjen
    09.07.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Tu je ona pokazala svoje pravo lice i nadam se da je sada svima jasno koja je ustvari njihova uloga ovde.
    Ne znam da li ste imali prilike da gledate jos jedan njihov blam.Kada je ona Jelena Milic bila u emisiji klopka.Videlo se koliko je zena plitkoumna(cak je i Palma izgledao kao genijalac pored nje).Drago mi je sto ste ovde na forumu svesni njihove uloge.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.06.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

da je makar u isti rang stavila srpske i albanske zrtve! da je makar jednom recju rekla da srske zrtve postoje!
    ja sam svedok da je 1999. u pristini izjavila da na Kosovu ne postoji teror nad srbima i to potkrepila cinjenicom da se ona slobodno seta pristinom (cudno?!).
    za svakog pravog humanitarca sve zrtve su iste, ali ne i za natasu. za nju su zrtve samo albanci, a porodice nestalih su "foliranti, provokatori, ubice..." (sta vec).
    ona govori jezikom najokorelijeg srbomrsca!
    cak su i amerikanci uvideli sta su uradili i priznaju greske. citav svet zauzima neutralan stav, shvata da su svi podjednako stradali, a samo natasa i albanci cvrsto stoje na stanovistu da su srbi generalno genocidan narod.

tuzno kako jedan narod pati zbog njenih jeftino placenih reci1

Slične teme

1. Natasa Kandic-drzavni neprijatelj....
    Autor zvezdarac81 u forumu Politika
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 23.02.2008., 19:38
  2. Natasa Kandic `99 na Kosovu saradjivala sa UCK??!
    Autor Microwave u forumu Politika
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 29.11.2007., 23:11
  3. Natasa Kandic i ekipa...
    Autor urospo u forumu Politika
    Odgovora: 216
    Poslednja poruka: 18.04.2006., 12:16
  4. Natasa Kandic
    Autor AllPacino u forumu Politika
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 13.02.2005., 12:31

Pravila za slanje poruka