zasto muska populacija voli trbusne plesacice?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 52

Tema: zasto muska populacija voli trbusne plesacice?

Početnik
    Učlanjen
    08.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano zasto muska populacija voli trbusne plesacice?

sta mislite o trbusnim plesacicama?devojke?i zasto muski deo ludi za njima?znaju one svasta...i vecina je lepa,e sad.dal je to samo u pokretima kukova,ili su vazni i pokreti ruku i pogled?zanima me jer sam i ja jedna od njih

Aktivan član winnetou (avatar)
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

meni su bas cool trbusne plesacice.. ja znam da pravim talase sa stomakom, i jos nesto sto ne znam da objasnim ali je mnogo cudno.. kao da napravim da strane stmaka udju unutra a da se sredina ispupci.. ako ste me razumeli 8) jeeeee, stomak rulz 8) 8)

Početnik
    Učlanjen
    05.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

I ja idem na trbusni ples.Treniram u Beo Dens-u,a ti?Idem vec 4 meseca.Inace 8 godina sam trenirala latinoamericke i standardne plesove.

Početnik
    Učlanjen
    08.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

e sofija ,ne znam kako se zove mesto gde treniram,gore na zelenom vencu.mislim da je ulica toplicin venac.il tako nesto...ne treniram dugo,oko 2 meseca al extra mi ide i obozavam to

Elita wild_child (avatar)
    Učlanjen
    29.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1045

Podrazumevano

Citat Original postavio winnetou
    meni su bas cool trbusne plesacice.. ja znam da pravim talase sa stomakom, i jos nesto sto ne znam da objasnim ali je mnogo cudno.. kao da napravim da strane stmaka udju unutra a da se sredina ispupci.. ako ste me razumeli 8) jeeeee, stomak rulz 8) 8)

Razumem jaaa..i taj ispupceni deo bude tvrd
    I ja to radim mada ne znam kakoo.....mene su to naucili na jogi...to ti je do nacina disanja....znam cudno zvuci :shock:

Veoma poznat snaja88 (avatar)
    Učlanjen
    12.06.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano

Ja obozavam muziku za trbusni ples! Posto volim Egipat,Izrael,Aziju i sve to a to se najvise izvodi tamo...Na to me podseca ona pesma Desert Rose od Stinga

Veoma poznat Tinar (avatar)
    Učlanjen
    24.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Citat Original postavio snaja88
    Ja obozavam muziku za trbusni ples! Posto volim Egipat,Izrael,Aziju i sve to a to se najvise izvodi tamo...Na to me podseca ona pesma Desert Rose od Stinga
    Mnogo volim tu pesmu. Moja keva se pre dve godine opasno natripovala na takvu muziku. Moram priznati da nije losha. To je pretezno arapska muzika, a negde je pomeshana sa francuskom. Ako ste chuli za pesmu "Aicha", bila je nedavno popularna. Oni su prepevali tu pesmu. Francuzi luduju za Arapima!!!

Aktivan član winnetou (avatar)
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Citat Original postavio wild_child
    Citat Original postavio winnetou

Razumem jaaa..i taj ispupceni deo bude tvrd
    I ja to radim mada ne znam kakoo.....mene su to naucili na jogi...to ti je do nacina disanja....znam cudno zvuci :shock:
    ja sam to sama naucila.. ides na jogu!! wau, kako je to cool!!! i ja bih,, ali to kod nas nema

Veoma poznat LPhoklica (avatar)
    Učlanjen
    27.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    176

Podrazumevano

Mislim da im se sviđa ta ženska pokretljivos, koju oni ne mogu da dostignu.
    Ja baš volim trbušne plesačice, hehe a ponekad ih i imitiram ops:

Iskusan DJ_MaRe (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

U bre... pa pitanje je zaso muski vole... a sve zenske odgovaraju...

Evo, kada vec ja moram prvi da se oglasim... Ja licno uopste ne ludim nesto za trbusnim plesacicama... nije meni tu nista posebno, ne znam odakle vam informacije da se to toliko ceni medju muskim svetom...

da si rekla balerina ili cheer-lidersica, pa da mi zagolicas mastu, ali trbusna plesacica... beh, svejedno mi je... 8)

Veoma poznat snaja88 (avatar)
    Učlanjen
    12.06.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano

Citat Original postavio Tinar
    Mnogo volim tu pesmu. Moja keva se pre dve godine opasno natripovala na takvu muziku. Moram priznati da nije losha. To je pretezno arapska muzika, a negde je pomeshana sa francuskom. Ako ste chuli za pesmu "Aicha", bila je nedavno popularna. Oni su prepevali tu pesmu. Francuzi luduju za Arapima!!!
    A ja sam se na tu pretezno arapsku mjuzu natripovala kad sam cula Stingovu pesmu (pre ocigledno nisam obratila paznju). I obozavam kad su neki filmovi po haremima pa kad ima ta muzika....Ja sam se njihala u ritmu jedne takve pesme pa me sad bole ledja ops:
    Evo sajt za trbusni ples (imate i isecke mp3 pesama):
    www.belly-dance.org
    ps Tinar jel znac ko peva tu pesmu 'Aicha'

Domaćin Moon Child (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2004.
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano

heheh MaRe,ne kazu za dzabe da su balerine najlepse devojke.... :wink:
    trbusni ples mi je ok,pre sam mnogo volela to,dok je bila ona serija na BK o arapima,a sad mi je samo ok.....volim ponekad da se gubim uz tu ziku ops:

Zainteresovan član silver-girl (avatar)
    Učlanjen
    13.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Re: zasto muska populacija voli trbusne plesacice?

Citat Original postavio hAhaHahaH_devojka
    sta mislite o trbusnim plesacicama?devojke?i zasto muski deo ludi za njima?
    Zato sto vole da ljulja!

Domaćin Sasha85 (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano

A ja sam se na tu pretezno arapsku mjuzu natripovala kad sam cula Stingovu pesmu (pre ocigledno nisam obratila paznju). I obozavam kad su neki filmovi po haremima pa kad ima ta muzika....Ja sam se njihala u ritmu jedne takve pesme pa me sad bole ledja ops:
    Evo sajt za trbusni ples (imate i isecke mp3 pesama):
    www.belly-dance.org
    ps Tinar jel znac ko peva tu pesmu 'Aicha'
    Kaled - Aicha...
    To je original... A ovu obradili su je Outlaw... Tako nesto...

Iskusan DJ_MaRe (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

Citat Original postavio Sasha85
    Kaled - Aicha...
    To je original... A ovu obradili su je Outlaw... Tako nesto...
    Outlandish... :wink:

mada mi se mnogo vise svidja originalna verzija...

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

da,da,luduju!to bre ne pevaju francuzi nego arapi iz francuske!francuzi jedva bi cekali da se rese bede!

Učlanjen
    24.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Citat Original postavio hanibal77
    da,da,luduju!to bre ne pevaju francuzi nego arapi iz francuske!francuzi jedva bi cekali da se rese bede!
    Nisam ni rekla da pevaju francuzi. :shock: Znam valjda da francuzi luduju za njima, zivela sam tamo.

Aktivan član miss (avatar)
    Učlanjen
    17.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Citat Original postavio DJ_MaRe
    da si rekla balerina ili cheer-lidersica, pa da mi zagolicas mastu, ali trbusna plesacica... beh, svejedno mi je... 8)
    8)

Učlanjen
    17.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Znam valjda da francuzi luduju za njima, zivela sam tamo.
    blago teeebi...meni je tozivotni san :wink: a gde si zivela?

Učlanjen
    17.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

e,da..sad bi mogla da kazem nesto o trbusnim plesacicama....

ne volim tu islamsku muziku,obicaje i sve to mi je nekako bljak,ali su mi one bile bruka zanimljive ranije (nekako egzoticne...i to...)

a sad...ok su mi one prave (u turskoj,egiptu...)koje su od rodjenja vaspitavane i ucene za to,a igraju za neke njihove praznike pod sadorima...sve kako terba...a ove nase priucene curke sto igraju po striptiz klubovima ili one hotelske atrakcije za turiste...to bi sve podavila...ne zato sto to vole,nego zato sto je to po meni unistavanje njihove kulture...zamislite devojke koje igraju kolo u arapskim striptiz barovima...to je taj fazon...

i da...muskarci se loze na njih jer lepo izgledaju i igraju polugole...logicno...

a ja znam mnogo dobro da onako brzo pomeram kukove...al to znam od ranije,ne pod uticajem islama...to se kod nas uci uz narodnjake :wink:

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

Nisam ni rekla da pevaju francuzi. :shock: Znam valjda da francuzi luduju za njima, zivela sam tamo.
    mozda luduju tvoji vrsnjaci ali ja malo vise pratim desavanja u drzavi u kojoj ZIVIM.pitaj bilo kog francuza pa ce ti reci da bi prodao siraka samo da zapale marokanci i alzirci iz francuske!

Iskusan DJ_MaRe (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

Citat Original postavio miss
    balerina
    8)
    Sta, ti to nama indirektno saopstavas sa si balerina... :wink:

Učlanjen
    24.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

mozda luduju tvoji vrsnjaci ali ja malo vise pratim desavanja u drzavi u kojoj ZIVIM.pitaj bilo kog francuza pa ce ti reci da bi prodao siraka samo da zapale marokanci i alzirci iz francuske!
    Jedino shto znam jeste da su, oni francuzi koje ja znam, ludi za njima (pevachima, znachi ne narodom nego pevachima). Cale mi je fracuz i zivela sam tamo dosta.
    @Miss
    Nije poznato mesto. Zove se Corbier i to je zimski centar. Mada, ziveli smo i u Parizu, i kad sam se vratila u Bg, chesto smo ishli tamo poshto mi tamo zivi tetka.

Učlanjen
    17.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

balerina
    8)
    Sta, ti to nama indirektno saopstavas sa si balerina... :wink:
    pa da se malo hvalim....kad se vec prica nesto lepo... :wink:

Početnik
    Učlanjen
    08.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

e,da..sad bi mogla da kazem nesto o trbusnim plesacicama....

ne volim tu islamsku muziku,obicaje i sve to mi je nekako bljak,ali su mi one bile bruka zanimljive ranije (nekako egzoticne...i to...)

a sad...ok su mi one prave (u turskoj,egiptu...)koje su od rodjenja vaspitavane i ucene za to,a igraju za neke njihove praznike pod sadorima...sve kako terba...a ove nase priucene curke sto igraju po striptiz klubovima ili one hotelske atrakcije za turiste...to bi sve podavila...ne zato sto to vole,nego zato sto je to po meni unistavanje njihove kulture...zamislite devojke koje igraju kolo u arapskim striptiz barovima...to je taj fazon...

i da...muskarci se loze na njih jer lepo izgledaju i igraju polugole...logicno...

a ja znam mnogo dobro da onako brzo pomeram kukove...al to znam od ranije,ne pod uticajem islama...to se kod nas uci uz narodnjake :wink:
    e sad da ti objasnim nesto.trbusne plesacice ne nastupaju samo po striptiz barovima,i to samo nastupaju one koje nisu profesionalci,koje znaju isto sto i ti.trbusni ples je umetnost i tu se nigde ne koristi dupe ko sto vecina misli nego samo kukovi i stomak.i sigurno ne bi znala da uradis milion stvari koje trbusne plesacice rade,tako da nemoj lose o necemu sto ne znas.i da igraju polugole nije tacno.uglavnom se nose dugacke suknje i tos to nose topove i korsete je logicno,pa nece da nosi rolku do kolena a treba da pokaze trbusni ples.ne volim ljuude koji globalizuju,a ti to radis jer si videla mozda jednu ili dve plesacice.i mislim da su tvoje predrasude ...ne znam.ne mogu da nadjem izraz.mislim sve mi je jasno kad si rekla da mrzis islam i sve njihovo.stvarno mi nije jasno kako mozes da blatis po necijoj veri?ja sam pravoslavac,srpkinja,al nikad necu nista reci o tudjoj veri lose.ne govori vise o stvarima koje ne znaas!ne pravi se pametna u stvarima koje ne poznajes,ispadas glupa

Slične teme

1. KO VOLI THE BEATLES? ZASTO?
    Autor forgotten vampire u forumu Muzika
    Odgovora: 135
    Poslednja poruka: 08.09.2012., 08:46
  2. Zašto Srbe niko ne voli?
    Autor Olegunj Obasanj u forumu Politika
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 10.08.2008., 06:48
  3. Zašto Crnogorce niko ne voli?
    Autor $$$ u forumu Politika
    Odgovora: 107