Koju ulogu imate u vasem odeljenju?

Siledžija.
24.gif
 
Mmmmm pa ja dodjem kao podizac morala i organizator bezanija sa kontrolnih kao i razlog zbog kog otprilike 5,6 ucenika dobije dobre ocene na kontrolnima iz engleskog :D .......... :D Streber nisam,siledzija jok,ni problem nisam....mada ih cesto pravim ali eto...ja sam mala,slatka plavusa tako da niko ne sumnja na mene muahhahah :oops: Ali nisam bas ni sad nesto extra popularna....ja sam dete koje niko ne mrzi :D
 
Kada ovi iz mog odeljenja beze uvek pitaju mene.Ako ja hocu,onda bezimo,a ako ne onda malo ko bezi.Na casovima nisam zabavljac,vise na odmoru ili na fizickom.Mnogi prepisuju od mene,posebno na engleskom i nemackom.POnekad sam smor i tada samo cutim,ali mislim da nisam streber.
 
Ja vrlo cesto lupim na casu a posto imam kretene od drugova :x :evil: :twisted: (4,5) onda... MA NIJE BITNO! :roll:
Uglavnom u nekom manjem krugu sam najjaca faca :wink: , sa ostalima sam OK i svima pomognem i tako to ali izgleda da me tih 4,5 drugova uopste ne ceni, a inace svi prepisuju od mene na engleskom i na matishu, ali sebe ne bih nazvao streberom jer knjigu ne pipam - sve radim na kefalo. A u zadnje vreme imam mnogo dobre provale :lol:
 
wild_child:
Mmmmm pa ja dodjem kao podizac morala i organizator bezanija sa kontrolnih kao i razlog zbog kog otprilike 5,6 ucenika dobije dobre ocene na kontrolnima iz engleskog :D .......... :D Streber nisam,siledzija jok,ni problem nisam....mada ih cesto pravim ali eto...ja sam mala,slatka plavusa tako da niko ne sumnja na mene muahhahah :oops: Ali nisam bas ni sad nesto extra popularna....ja sam dete koje niko ne mrzi :D

e, bas tako.. nisam ni ja streber, ne onaj pravi streber, ali imam super ocene, tako da me verovatno ostali smatraju za strebera.. ali meni to nije ni nesto lose.. mi upotrebaljvamo rec streber za onoga ko ima super ocene ali nije glup.. recimo moj drug strahinja, on je naj,najpametniji u razredu i mi ga zovemo streber, ali ne uci on nesto puno, a posebno ne uci napamet..
 
Pa moj a uloga u odeljenju je raznolika.Uglavnom sam saljivdzija i ucenik koga 30% profesora ne moze da vidi ocima a onih 70% misle da sam ok.
Znam da budem i smor a najvaznije mi je da imam dobre ocene a da nisam streber ali to neki ne razumeju.I naravno svi zivi prepisuju biologiju i latinski od mene a kad ja zeznam stvarn na kontrolnom onda ga naje**mo svi.
:D :D :wink:
 
ja sam pomalo povucena,nisam faca....doduse cesto pravim probleme...vesela sam non stop :D a umem i da smaram nekim svojim pricama koje nikog ne zanimaju....i streber sam valjda,imam dobre ocene....
siledzija nisam,pomalo(ili malo vise) sam cudak i tako...
a da,od mene svi prepisuju na englishu... 8)
 

Back
Top