SP 1994 Jugoslavija,nevidjena generacija ili mit o potencijalu......

EP 2008
1.Pletikosa
2.Ivanovic
3.Simunic
4.R.Kovac
5.Vidic
6.Kuzmanovic
7.Jankovic
8.Kranjcar
9.Vucinic
10.Stankovic
11.Dzeko
12.Stojkovic
13.Srna
14.Modric
15.Corluka
16.Dragutinovic
17.Krasic
18.Olic
19.Pandev
20.Lazovic
21.Misimovic
22.Ilic
23.Runje

Nova generacija se polako,ali sigurno kristalise kako su Hrvati ispali u 1/4 finalku na penale a u polufinalu bili Turci i Rusi ovde je 1/4 finale bio realan uspeh uz mogucnost top 4 faze
 
Poslednja izmena:
SP 2010
1.Pletikosa
2.Srna
3.Kolarov
4.Subotic
5.Vidic
6.Ivanovic
7.Tosic
8.Jovetic
9.Vucinic
10.Stankovic
11.Dzeko
12.Handanovic
13.Pranjic
14.Modric
15.Corluka
16.Pjanic
17.Krasic
18.Olic
19.Pandev
20.Kranjcar
21.Rakitic
22.Kuzmanovic
23.Stojkovic

Ovde se stvorila vec jedan kvalitetna selekcija i 1/4 finale bi bio optimum,mada je ova selekcija jaca od Urugvaja

p.s. treba napomenuti da su ovo hipoteticke selekcije po principu "kad bi bilo,sta bi bilo" ali 'ajde da cujem vasa misljenja o tome,eventualne izmene sastava,ili neslaganje sa procenom plasmana
 
Poslednja izmena:
SP 2010
1.Pletikosa
2.Srna
3.Kolarov
4.Subotic
5.Vidic
6.Ivanovic
7.Tosic
8.Jovetic
9.Vucinic
10.Stankovic
11.Dzeko
12.Handanovic
13.Pranjic
14.Modric
15.Corluka
16.Pjanic
17.Krasic
18.Olic
19.Pandev
20.Kranjcar
21.Rakitic
22.Kuzmanovic
23.Stojkovic

Ovde se stvorila vec jedan kvalitetna selekcija i 1/4 finale bi bio optimum,mada je ova selekcija jaca od Urugvaja

p.s. treba napomenuti da su ovo hipoteticke selekcije po principu "kad bi bilo,sta bi bilo" ali 'ajde da cujem vasa misljenja o tome,eventualne izmene sastava,ili neslaganje sa procenom plasmana

Čekaj malo, ovo je samo spisak igrača, nije ti valjda ovo od 1-11 prvi tim... ovo je previše ofanzivno brale!

U svakom slučaju mnogo ofanzivnih igrača u timu (napadača i ofanzivnih veznih)!
 
Čekaj malo, ovo je samo spisak igrača, nije ti valjda ovo od 1-11 prvi tim... ovo je previše ofanzivno brale!

U svakom slučaju mnogo ofanzivnih igrača u timu (napadača i ofanzivnih veznih)!

Nije prvi tim od 1-11 naravno,nego sam im onako davao brojeve.....nema mnogo napadaca u ovoj postavi 3 klasicna i 4 krilna.....3 ofanzivna vezna + modric koji moze da igra centralnog veznog.........
i generalno ni u jednom sastavu nisu od 1 do 11 starteri vec se posmatra kao sastav u celini
 
Recimo da je Srbija i danas dio Turskog carstva, da se nije to carstvo rasplalo kako bi izgledala ta reprezentacija?

Tursko carstvo nikada nije zaigralo fudbal,Jugoslavija jeste,u tome je razlika....:per:
Idi u svoju lijepu domovinu (ono ne kazem da nije) i cekaj zajedno sa sebi slicnima iz Srbije takav spoj fudbalera u jednoj generaciji......ne govorim ja ovde o jugonostalgiji (boli me Stojko za Jugu kao zemlju) govorim samo o tome da smo imali realne izglede da razvalimo to i naredna 2-3 sampionata.......jedino sportsku i muzicku jugonostalgiju mogu da svarim
 
Recimo da je Srbija i danas dio Turskog carstva, da se nije to carstvo rasplalo kako bi izgledala ta reprezentacija?
Pazi ga ovaj al baca jeftine provokacije. Opusti se malo ili idi u Jazine i isprazni se tamo.
Tursko carstvo nikada nije zaigralo fudbal,Jugoslavija jeste,u tome je razlika....:per:
Idi u svoju lijepu domovinu (ono ne kazem da nije) i cekaj zajedno sa sebi slicnima iz Srbije takav spoj fudbalera u jednoj generaciji......ne govorim ja ovde o jugonostalgiji (boli me Stojko za Jugu kao zemlju) govorim samo o tome da smo imali realne izglede da razvalimo to i naredna 2-3 sampionata.......jedino sportsku i muzicku jugonostalgiju mogu da svarim

Na SFRj mi se baca pegla odmah.
 
Poslednja izmena:
Ja mislim da je ta reprezentacija po kvalitetu zaslužila bar polufinale, cela Evropa ih je proglasila za prve favorite dve godine ranije na EP, ali šta bi bilo kad bi bilo, nismo igrali ni jedno ni drugo....
sva prethodna takmičenja su pokazala da sam kvalitet nije dovoljan za vrhunski rezultat.

upoređivati današnju sa ranijim je nemoguće jer su drugačiji tipovi igrača, drugačiji fudbal ...
ali sastaviti tim od igrača iz ex-Yu

ovako nešto: Handanović - Srna,Vidić,Ivanović,Ćorluka - Rakitić,Modrić,Misimović,Krasić- Džeko,Novaković

klupa boli glava: Runje - Birsa,Lovren,Kolarov,Baša - Kranjčar,Stanković,Pandev,Vukojević - Eduardo,Žigić

Moraš ubaciti Savića iz Partizana u odbranu...On je buduci najbolji defanzivac...bolji i od vidica...

U napadu svakako moraš ubaciti Vučinića ili se totalno ne razumeš u fudbal...


Naravno u spsiku ti fali i Jovetić...
 
Evo mog predloga:

Pletikosa,Srna,Vidić,Ivanović,Savić,Modrič,Stanković,Jovetić,Krasić,Džeko,Vučinić

Handanovic,Srna,Ivanovic,Vidic,Kolarov,Stankovic,Modric,Kranjcar,Krasic,Jovetic,Dzeko......formacija 4-5-1........u zameni: pletikosa,corluka,subotic,savic,pranjic,kuzmanovic,rakitic,pjanic,tosic,pandev,vucinic......olic zlatna rezerva ;)

p.s. ali treba napomenuti da su Jovetic i Olic dugo povredjeni i da treba da se vrate u ekipu.....ovaj tim bi vazio za SP 2010
 
Ja sam navija za Bugarsku na SP 1994. koja je stigla do polufinala i za Rumuniju koja je stigla do četvrt-finala 1994. godine

George Hadži, Ilie Dumitresku, Hristo Stoičkov, Krasimir Balakov. Bugari su ladno mogli da igraju finale sa Brazilom 1994. godine na svetskom prvenstvu u fudbalu.

Tesili bi Hadzi i Stoickov jedan drugog da je Juga nastupila.....jugoslovenski "magicni kvadrat" Jugovic-Boban-Prosinecki-Stojkovic uh najezim se kad god pomislim na to......cak i dve i cetiri godine kasnije bi napravili rezultat........
 
Tesili bi Hadzi i Stoickov jedan drugog da je Juga nastupila.....jugoslovenski "magicni kvadrat" Jugovic-Boban-Prosinecki-Stojkovic uh najezim se kad god pomislim na to......cak i dve i cetiri godine kasnije bi napravili rezultat........

Pa žao mi je što nije Jugoslavija igrala zbog sankcija, pa sam zbog toga navijao da Bugarska osvoji 3. mesto pošto su nam komšije i bili su na 4. mestu. Al je opet uspeh.
 
Jel pukla i Jugoslavija 1990?
Ko je bio zadnji vezni Hrvatske 1998?
Danas imamo sve sam zadnje vezne vec 10 godina nemamo pravu desetku u timu,pa nesto ne vidim da pravimo rezultate sa tom odbranom i bedemom ispred nje,u Africi smo imali 5 igraca na toj poziciji......
Ko je reko da su 22 kreativca sta su tu Katanec,Jokanovic,Jugovic mogucnosti Mihajlovica,Solda na toj poziciji?!
Sto se selektorstva tice Milanic je mislim nas najuspesniji selektor sa procentom pobeda od preko 80%
Antic je imao preko 60 Santrac oko 60 a Osim ne znam tacno 55 mozda....nije bilo los selektor Osim radio je 6 godina taj posao i stvarao nesto,ok nije prosao 88-e ali je nastavio da radi i prosao 90-e i 92-e......

miljanic je crnogorski mentol koji je sahranio svojim diletantizmom fudbal na ovim prostorima
nikakav trener koji nigde nikakav uspeh nije ostvario a pogotovo sa reprezentacijom
zashto je on velichan verovatno znaju samo crnogorski kriminalni klanovi s kojima je verovatno u krvnoj vezi
ako su tebi deki stankovic i zdravko kuzmanovic nivo jednog netzera,skolsa ili makelelea onda kapiram zashto ne kapirash
nekada nismo imali vrhunske defanzivce i rushitelje tudje igre a danas nemamo nishta sem vidica
svi nashi igrachi sem njega na gomilu su jedan veliki kurton..eventualno ivanovic,subotic
pa taj deki stankovic ja ne znam da je jednu jedinu ebenu utakmicu odigrao vrhunski u reprezentaciji da kazesh wau,kakav igrach
a odigrao soma 100 il kolko vec
te 90. smo izgubili od nikad jadnije argentine samo sa maradonom zbog tog osima i njegove ziherashke igre i shto je vukao propale matore igrache kao shto su zlatko vujovic i safet sushic
sa njim (a i svi treneri sa ovih prostora su takvi) ta ista jugoslavija i da je otishla komplentna 92. eventualno bi doshla do polufinala
mi ovde valjda prichamo o osvajanju nechega,prvo mesto zayebi ti meni to super dobro chetvrtfinalie ili 3.mesto hrvata 98.,to nije biti prvak sveta,evrope,olimpijade
postoji sasvim jednostavan odgovor zashto sfrj sem jedne olimpijade nikad nishta nije osvojila a to je zato shto nam fudbaleri nikada nisubili dovoljno kvalitetni ko shto se mnogi zaludjuju
karijere igracha tog doba nakon odlaska iz jugoslavije dovoljno o tome govore
van ex ju prostora niko ziv nije chuo za nekog tamo dzaju shekija i slichne genijalce
 
miljanic je crnogorski mentol koji je sahranio svojim diletantizmom fudbal na ovim prostorima
nikakav trener koji nigde nikakav uspeh nije ostvario a pogotovo sa reprezentacijom
zashto je on velichan verovatno znaju samo crnogorski kriminalni klanovi s kojima je verovatno u krvnoj vezi
ako su tebi deki stankovic i zdravko kuzmanovic nivo jednog netzera,skolsa ili makelelea onda kapiram zashto ne kapirash
nekada nismo imali vrhunske defanzivce i rushitelje tudje igre a danas nemamo nishta sem vidica
svi nashi igrachi sem njega na gomilu su jedan veliki kurton..eventualno ivanovic,subotic
pa taj deki stankovic ja ne znam da je jednu jedinu ebenu utakmicu odigrao vrhunski u reprezentaciji da kazesh wau,kakav igrach
a odigrao soma 100 il kolko vec
te 90. smo izgubili od nikad jadnije argentine samo sa maradonom zbog tog osima i njegove ziherashke igre i shto je vukao propale matore igrache kao shto su zlatko vujovic i safet sushic
sa njim (a i svi treneri sa ovih prostora su takvi) ta ista jugoslavija i da je otishla komplentna 92. eventualno bi doshla do polufinala
mi ovde valjda prichamo o osvajanju nechega,prvo mesto zayebi ti meni to super dobro chetvrtfinalie ili 3.mesto hrvata 98.,to nije biti prvak sveta,evrope,olimpijade
postoji sasvim jednostavan odgovor zashto sfrj sem jedne olimpijade nikad nishta nije osvojila a to je zato shto nam fudbaleri nikada nisubili dovoljno kvalitetni ko shto se mnogi zaludjuju
karijere igracha tog doba nakon odlaska iz jugoslavije dovoljno o tome govore
van ex ju prostora niko ziv nije chuo za nekog tamo dzaju shekija i slichne genijalce

Ok,Milanic,Osim,Santrac svi su oni ziherasi,lajci,amateri,budale,analfabete fudbala i takvi su svi Balkanci sto se fudbala tice?!! nece tako biti.....kazem ti Milanic je kao selektor imao preko 80% pobeda za 2 godine sto nije malo ma koliko ti omalovazavao njega i Osima i bilo koga......
No da se vratimo na temu.....od kad je to Pol Skols zadnji vezni? Ko je rekao da su Kuzmanovic i Stankovic igraci koji mogu da osvoje sampionat? (mada ako uzmemo Grcku 2004. hmm,ali ja nigde nisam pomenuo da bi oni osvojili sampionat vec da smo 2010. kao Srbija imali sve zadnje vezne u ekipi i da to nije dalo rezultata,ne bitno kakvog rezultata,nismo prosli grupe znaci nikakvog....
Mi ne mozemo da imamo igraca poput Makelelea jer konstitucija tj bela rasa ne dozvoljava takve "zivotinje" na sredini.....samo da ti pomognem Makelele nije osvojio nista sa reprezentacijom,najveci uspeh mu je bilo finale 2006. godine:per:
Pol Skols nije osvojio nista sa reprezentacijom,najvise je dosao do 1/4 finala cini mi se 2002. godine.....Ok za Netzera si uboo osvojio je SP......
Omalozavanje svih ex jugo igraca mi nikako nije jasno,cemu to?
Vidic je najbolji srpski igrac na papiru,u reprezentaciji NE,ali ni on nije tema kao ni kolege Subotic i Ivanovic
Te 1990. godine ta Argentina je branila svetsku titulu i dosla do finala,poslednjeg koje je odigrala,tako da ne znam kako moze biti slaba? Jel zato sto ti nisi cuo za sve fudbalere iz tog sastava? Bilo je tu sem Maradone jos i Batiste,Kanidje,Burucage,Rudjerija.......tebi mozda Argentina sa proslog sampionata deluje jace ali ispostavlja se da dalje od 1/4 finala ne moze vec 2 prvenstva uzastopce,pre toga je ispadala i u grupnoj fazi.....
Nismo mi igrali ziheraski zato sto smo voleli tako protiv Argentine,vec zato sto je Sabanadzovic dobio crveni,i ti bi napadao sa 10 igraca argentinu u 1/4 finalu svetskog sampionata? duhovito,nema sta......Za Susica i Vujovica se jedino slazem da ih je trebalo udaljiti iz selekcije,ali svejedno to je njima bilo poslednje prvenstvo a nova generacija je tek nadolazila,generacija ciji su nosioci Pixi i Pancev imali tek 25 godina,Robi,Jarni,Dejo,Suker manje.......mnogi koji se nisu nasli na spisku 1990.godine izrasli su u velike igrace Jugovic,Boban,Miha.......
Da a Danska ispred koje smo bili u kvalifikacijama je osvojila sampionat evrope 1992. godine iako smo ih tukli iako smo primili svega 4 gola ti pricas da smo bili suplji u odbrani.....iako smo imali najbolji napad sa 24 gola ti pricas da bi ispali u polufinalu.......strasno
Pa druze nije Hrvatska igrom slucaja dosla 1998. do polufinala tu je ispala od Francuske oba gola munuo im je Tiram koji je jurisao kao blesav na tom mecu,oba gola postignuta tako sto je pomenuti izvrsio pritisak.......Ladic je na tom mecu bio superioran skinuo je desetak lopti ali zajebo je kod drugog gola......a ja ti kazem da smo mi tada imali ekipu rame uz rame sa Hrvatskom,imali smo Mijatovica,Savicevica,Pixija,Jugovica,Jokanovica,Djukica kvalitetne fudbalere.....i da zaboravljas da smo i mi tada mogli da se nadjemo u 1/4 finalu ali falilo je srece,nije Holandija bila superiorna toliko nad nama.....
1996. je Hrvatska ispala od Nemacke,potonjeg sampiona......
Ne kazem ja da bi sigurno osvojili neko od sampionata ali bre gledajuci ovako imali smo fantastican tim tada,tih godina......to sto je nacionalni kljuc sabotirao eventualni uspeh uvek i svuda je druga stvar,ja govorim o suvom kvalitetu koji je svakako postojao.......
Van ex-yu prostora imas Pixija koji je dobro igrao u Marseju i pored povreda koje su ga jebavali stalno,koji je 1993. godine osvojio LS
Imas Savicevica i Bobana koji su bili kljucni igraci Milana devedesetih i osvojili LS 1994
Imas Boksica koga su takodje povrede krhale,ali je rasturio sezonu u Marseju i osvojio LS
Imas Sukera i Mijatovica sa LS 1998,ovaj prvi kasnije igrao i za Arsenal (nebitno)......
Imas Jugovica osvajaca kupa pobednika kupova sa LAciom
Imas Mihajlovica msm bese osvojio kup uefa
Imas Kataneca finale KES-a sa Sampdorijom
Imas Robija u Barci i Realu
Imas zvezdinu generaciju 91 evropske sampione majstore....kazi da je i to malo i nezasluzeno? pa imas polufinale KES-a 92 godine zvezda o kome se malo prica bez Stojanovica,bez Robija,bez Bine........imas darka Panceva zlatnu kopacku 90/91.....ako su igre u jugoslovenskoj ligi (tada nije bila bas slaba ko sto se trudis da je predstavis) bile zanemarljive za neki rezultat,onda svakako nastupi u Jevropi nisu bili zanemarljivi.......
Pogledaj snimak pa mi reci koliko bi fudbalskih umova ovo uradilo u toj situaciji?
Suker je izabran medju 100 najboljih fudbalera 20.veka i to dovoljno govori o njemu,zabijao je golove iz nemogucih situacija........zaista ne razumem likove kojima je u interesu da se napljuju svojoj zemlji i omalovaze svoje sunarodnike........ako smo 1990. ispali na penale u 1/4 finalu i ako smo kasnije zbog sankcija suspendovani iako smo se prosetali kroz kvalifikacije,i ako smo devedesetih imali vrhunske igrace u vrhunskim timovima,i ako smo 1991. imali pobednika KES-a i ako je Hrvatska 98 bila bronzana koji bi rezultat bilo za ocekivati 92,94,96,98 itd itb......:think:
 
ma nema ja shta s tobom da se raspravljam
miljan miljanic nije ni sa jednim klubom postao prvak evrope
sa reprezentacijom jugoslavije nije postao ni evropski,ni svetski ni olimpijski prvak
on je jedna velika nula,zaebi ti taj procenat kakve to veze ima
sfrj reprezentacija je gubila od raznih alzira i norveshki nikada nije igrala moderan fudbal za bilo koje doba shta je bilo moderno...eventualno 50-tih smo imali vrhunski tim ali i tada samo par godina i to ne naj na svetu nego tek drugi(iza madjara) a i tada nismo nishta pokazali shto se rezultata tiche van poraza u dva finala olimpijada
sve nakon tog perioda je strmoglav pad
da danas postoji sfrj tim igrali bi isto tako jadno i bezidejno ko reprezentacija srbije-nogatanje da prodje vre,e,bunker i centarshut iz odbrane da se nabde 1 glavonja u napadu
i onda kad popushish od shpanije,nemachke,francuske..itd. koje igraju pravi fudbal kukanje na to da nemamo srece lol
taj shabanadzovic isto tako kod normalnog trenera ne bi prismrdeo reprezentaciji pogotovo jer te sezone je veci deo bio povredjen,odigrao je ako se ne varam 11 prvenstvenih utakmica
da je sfrj fudbal stvarno bio kvalitetan ko shto tvrdish osvojili bi za 50 godina bar neshto stvarno znachajno (svetsko il evropsko)
ti igrachi nisu bili dovoljno dobri za tako neshto i to je to
 
ma nema ja shta s tobom da se raspravljam
miljan miljanic nije ni sa jednim klubom postao prvak evrope
sa reprezentacijom jugoslavije nije postao ni evropski,ni svetski ni olimpijski prvak
on je jedna velika nula,zaebi ti taj procenat kakve to veze ima
sfrj reprezentacija je gubila od raznih alzira i norveshki nikada nije igrala moderan fudbal za bilo koje doba shta je bilo moderno...eventualno 50-tih smo imali vrhunski tim ali i tada samo par godina i to ne naj na svetu nego tek drugi(iza madjara) a i tada nismo nishta pokazali shto se rezultata tiche van poraza u dva finala olimpijada
sve nakon tog perioda je strmoglav pad
da danas postoji sfrj tim igrali bi isto tako jadno i bezidejno ko reprezentacija srbije-nogatanje da prodje vre,e,bunker i centarshut iz odbrane da se nabde 1 glavonja u napadu
i onda kad popushish od shpanije,nemachke,francuske..itd. koje igraju pravi fudbal kukanje na to da nemamo srece lol
taj shabanadzovic isto tako kod normalnog trenera ne bi prismrdeo reprezentaciji pogotovo jer te sezone je veci deo bio povredjen,odigrao je ako se ne varam 11 prvenstvenih utakmica
da je sfrj fudbal stvarno bio kvalitetan ko shto tvrdish osvojili bi za 50 godina bar neshto stvarno znachajno (svetsko il evropsko)
ti igrachi nisu bili dovoljno dobri za tako neshto i to je to

Da je Engleska stvarno toliko dobra osvojila bi jos nesto sem sampionata koji su sami organizovali......da je Spanije toliko kvalitetna ne bi cekala do 2010. na svetsku titulu......da je Francuska kvalitetna ne bi cekala do 1998 na titulu i tako dalje...da je Holandija kvalitetna ne bi gubila 3 finala SP i ne bi ostala na jednoj evropskoj titulu....tako ti govoris.........sta je sa finalima EP 1960 odnosno 1968? i kakve veze imaju olimpijade kad na njima ne igraju seniori vec neka decurlija?to kako bi igrala jugoslavija je druga prica govorili smo i o tome da mnogo faktora treba da se sklopi ali brate ovde je rec o sirovom kvalitetu koji je jugoslavija imala.......
Taj Miljanic koga pljujes je bio trener Real Madrida pune 3 godine.......u kvalifikacijama za sp 1982 smo zavrsili ispred Italije pod njegovim vodjstvom.......
Bio Osim normalan ili ne on je 6 godina radio i doveo do toga da budemo medju 5 selekcija sveta a doveo bi i do vise da su ga pustili......
Kad vec pominjemo mladje selekcije (uvatio se olimpijade ko pijan plota,nije ti ovo kosarka covece,u fudbalu OI ne vredi 2 pare) treba reci da je jugoslavija bila svetski sampion 1987. u kategoriji do 20 godina dakle oni koji su 3 godine kasnije nesrecno ispali od Argentine i koji bi da nije bilo ZLA sigurno osvojili neko zlato o kome toliko pricas,su tada igrali u toj selekciji.......
Inace Pixi je sa 19 godina u Francuskoj vec blistao da su Francuzi bili zapanjeni.......
Bilo je materijala i bilo bi sigurno i rezultata budi ubedjen
 
Ma koji igraci... nijedan od tih igraca ne bi imao mjesta... I danas bi mozda samo Dzeko i Vucinic imali mjesta u nekoj fiktivnoj reprezentaciji Juge... ostalo sve Srbi i Kroati... ako se pravi najjaca reprezentacija a ne po nacionalnom kljucu... kako je bilo u SFRJ!

Lekovic,B.Brnovic,Jarni,Jokanovic,Petric,Panadic,Prosinecki,Mijatovic,Suker,Boban,Boksic,Ladic,Novak,Babunski,Mihailovic,Jugovic,M.Djukic,Stimac,Savicevic,Stojkovic,Pancev,Kodro Ovo su fudbaleri za 92 i 94 budu prvaci evrope i sveta
 
Lekovic,B.Brnovic,Jarni,Jokanovic,Petric,Panadic,Prosinecki,Mijatovic,Suker,Boban,Boksic,Ladic,Novak,Babunski,Mihailovic,Jugovic,M.Djukic,Stimac,Savicevic,Stojkovic,Pancev,Kodro Ovo su fudbaleri za 92 i 94 budu prvaci evrope i sveta

Kad je Jugoslavija posledjni put bila na EP 2000-. otisla je tamo kao 8. Zamislite koji bi bili da smo ostali zajedno. U top 10 godinama. Verujem da bi napadaci bili Hrvati i Dzeko, ostalo bi moglo da se probere na drugim pozicijama.

Зашто бројите хрвате, зар не можете себи у глави дозволити могућност да би и СР Југославија имала коректну екипу, па тај период 1992-1994 је вријеме кад је нпр Савићевић био на врхунцу форме, а фудбал су још играли нпр. Предраг Спасић, Радмило Михајловић, Мркела, Драган Јаковљевић или Дика Стојановић.
Народ без стида, образа и срама, потомци Крапинског мајмуна и самозвани синови (курвини) тисућуљетне културе нам нису требали. Ни тад, ни сад, никад!
 

Back
Top